Pizzerija na coshku - Strana 24
Strana 24 od 80 PrvaPrva ... 1422232425263474 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 1198
  1. #346

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    momciii breeee.. ima nas i vegetarijanaca
    ne jedemo mi vas.. niste nam primamljivi naj se brigajte

    'el vi to, momci, nama objavljujete rat?? kad ste se opremili puskama i sve to.. a mi mislili vi druzeljubivi

    pa vaziiii.. i mi cemo nabaavimo jos kvascaaa vi ar olvejzzz redi


    zenskeeeee, slusaj 'vamo... cemo razradimo strateski plan.. ima onaj jedan tunel koji vodi napolje, onaj za koji oni jos ne znaju jedna ce mora izadje, zakamuflirana, da ode do Chika Pere po selotejp.. ko zna mozda nam dobro dodje usput da mu se odnese i svezu pita.. volE on
    ja cu da za to vreme nacrtam na platnu nasu zastavu.. nek' se vijori


    al' frst ting frst dorucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

  2. #347

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže:
    videcemo ko ce se smejati poslednji


    Banda (može i banderaš):
    jedna ce mora izadje, zakamuflirana
    Javljam se dobrovoljno ne mora nešto specijalno da se kamufliram, uvek imam ratničke boje neće me uFate ovi gore, dobro se šunjam (a i da me uFate, nikad im ne bih rekla lozinku ) odo' po selotejp

    Banderaš:
    ja cu da za to vreme nacrtam na platnu nasu zastavu.. nek' se vijori
    Viva la revolucion!

    Banda postaje sve veća i veća Koliko devojčicaaaaa
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #348

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat Ona Koja Je Ratnica kaže:
    odo' po selotejp
    de kad vec ides, uzmi od Chika Pere i onaj stari plan grada, koji vise ne vredi, jerbo je iz 18. veka ali dobrooo dodje..

    i jaaa sam u ratnickim bojamaaa a Lulu sam nam nabavila, sve sharena cemo duvamo izmedju bitaka ... xixixixix



    Viva la revolucion!
    vivaaaaaaaaaaaaaa

    Banda postaje sve veća i veća Koliko devojčicaaaaa

    moracemo se prosirimo i na onaj nizi nivo, koji cuva svasta zanimljivog alaaa ce budeee loooooommmmmmm

  4. #349

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    neko je rekao looooommmmm ?!

    evo sveze germe, sto bi moji u bosni rekli..ce da bitne totalni rastur..hehehe...

    evo sam splela pletenice od ove duge kose..mozemo neki izvestaj k'o one male partizanke da sakrijemo u njima.. samo, boje mi morate dati...deca sve potrosila juce na rodjusu...eh, eh

    a ima l' nege spage, za ko zna sta?

  5. #350

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat maqa kaže:
    a ima l' nege spage, za ko zna sta?
    shpage?? ako nema, cemo nabavimo cemo kazemo Crvenoj Ratnici da donese od Chika Pere


    samo, boje mi morate dati...deca sve potrosila juce na rodjusu...
    vaziiii.. bice shifri i bice izvestaja samo nemoj racunas da ce budu tacni.. niti da ces ih skuzis... ili da cemo mi tacno da ih damo
    ali sifri i kodova uvek ima


    loooooooooooooooooooooooooom

  6. #351

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat Tvorac paklenog plana kaže:
    samo nemoj racunas da ce budu tacni.. niti da ces ih skuzis... ili da cemo mi tacno da ih damo
    ali sifri i kodova uvek ima
    jos bolje ako ne razumem..mogu uvek da se vadim na poreklo ako me nedajboze cape oni gore... pa "mlada", "neiskusna" i "naivna"...hehehe...

    i da,

    loooooommmmmmmmm

  7. #352

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat yige_gui kaže:
    i mi cemo nabaavimo jos kvascaaa
    kvasca ... vidi se da si zaostala, od kvasca ne rastu... uzmes silikon

    btw decki znam im cake... 5 evrica po caki

    bem li ga da i ja budem jednom ratni profiter
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #353

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    5 evra? De ce ti dusha ratnoprofiterska? Zarobicemo glasnika (sovu) i maznucemo shifrantske kodove!

    Valtere brate, situacija na frontu se zaoshtrava!!Zene zauzimaju pozicije! Uskoro che pocheti borba PRSA u PRSA!

    Ja jedva chekam, a ti?

  9. #354

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    -Samo dok je PRSA u PRSA !

    -Posl'o sam Stanislava da cuci na krovu od lifta !

    -Nemozenamnikonistajacismoodsudbine...

    -Predlazem da sledovanje rakije povecamo ?

    -RODZER!!!

  10. #355

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat valter kaže:
    -Samo dok je PRSA u PRSA !

    -Posl'o sam Stanislava da cuci na krovu od lifta !

    -Nemozenamnikonistajacismoodsudbine...

    -Predlazem da sledovanje rakije povecamo ?

    -RODZER!!!
    Mozze!! Samo moramo bolje da obezbedimo konvoje, ove kad namirishu rakiju skachu pod tochkove! Javi i ako nam nestane piva na koti 45!

    Odlichan potez sa Stanislavom, svaka chast! Chovek ne zna da nemammo lift.

    Naoshtri kroasane i dopuni krofne dzemom do vrha! Da ne nestane u sred bitke!

    OVER!

  11. #356

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Nikada me nećete uFatiti sa šiframa, ako bude frke ja to o'ma sažvaćem ma bre, šta lupam, ne postoji šansa da uFatite jednog indijanca

    Baš fino što ste se naoštrili lift koji ne postoji je miniran uvalile smo C4 u rol viršle Stanislaveeeeeeeee

    Za bandu šaljem: dim dim dim 3 dima dim 8 kratkih dim 6 dim dim 1 kolut dima dim 5 dugih dim dim 2 dima dim

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #357

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže:

    Za bandu šaljem: dim dim dim 3 dima dim 8 kratkih dim 6 dim dim 1 kolut dima dim 5 dugih dim dim 2 dima dim

    Ukljuchujem ometanje signala dim dim dim dim dim dim dim dim dim 6 dimova n3 kratka jedan duzzi 25 kratkih dimova i dve dimljene shunke dim dim dim dim kashlj kashlj

  13. #358

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže:
    Ukljuchujem ometanje signala dim dim dim dim dim dim dim dim dim 6 dimova n3 kratka jedan duzzi 25 kratkih dimova i dve dimljene shunke dim dim dim dim kashlj kashlj
    -Mojne 'Lebe tako nije fer !

    -Devojke prevescu vam poruku !

    -Devojke predajmo se, nemamo nikakvih izgeda, oni su u svakom pogledu bolji od nas, nema nam spasa, kuku meni mladoj, bezite glavom bez obzira, spasavaj se ko moze...

  14. #359

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže:
    dim dim dim 3 dima dim 8 kratkih dim 6 dim dim 1 kolut dima dim 5 dugih dim dim 2 dima dim
    ajme kuku lele, da bi lele kuku...sta li sad ona kaze?! a lepo sam im rekla da bi bilo dobro da moj ultramegabrzi kurs dimnih signala ipak bude samo brzi..da bar nesto skontam..hmmm
    nadje li selotejp? spagu?
    spominje neku kajsiju.. 'oce l' to pekmez od kajsija ili rakiju?

    i kakvi su sad ovo neki novi nemusti signali...nista ja ne kontam..
    bolje da ja sprzim jedan pa mozda nesto onda povezem ... hehehe

  15. #360

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže:
    Ukljuchujem ometanje signala dim dim dim dim dim dim dim dim dim 6 dimova n3 kratka jedan duzzi 25 kratkih dimova i dve dimljene shunke dim dim dim dim kashlj kashlj
    Džabaaaaaa nemaš ti taj kapacitet dečko kak'o je to bezvezno duvanje zapravo si rekao da je tvoja tetka lavabo i da ti se upravo zavrsila menstruacija ccccc šta biva kad se Zadimljeni Priručnik samo pretrči, a ne utvrdi se gradivo... sreća pa ga moja banda ima u malom prstu

    Dešifrant, protivnički tabor:
    -Devojke predajmo se, nemamo nikakvih izgeda, oni su u svakom pogledu bolji od nas, nema nam spasa, kuku meni mladoj, bezite glavom bez obzira, spasavaj se ko moze...
    Ccccc Sedi jedan!!!!!

    Ljubičasti bandit:
    ajme kuku lele, da bi lele kuku...sta li sad ona kaze?!
    Opet ista:
    i kakvi su sad ovo neki novi nemusti signali...nista ja ne kontam..
    Isti post, samo malo gore, SQUAW kaže:
    sreća pa ga moja banda ima u malom prstu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 24 od 80 PrvaPrva ... 1422232425263474 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •