Najljigaviji film ikada...
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 57
  1. #1

    06 Najljigaviji film ikada...

    Sigurno ih je svako od nas pogledao na desetine. Ipak, kada bi vas neko pitao za najljigaviji film, ili najljigaviji momenat u nekom filmu, šta bi vam prvo palo na pamet? Da li biste se setili neke blede romantične komedije, ili možda nekog akcionog junaka koji spašava svet, ili vam se možda baca pegla na američki patriotizam? Raspalite...

  2. #2

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Iako smo verovatno sami tome krivi, ponekad mi smeta kad Srbe ubace u filmove kao ultra mega negativce. Ponekad, kad je dobro i profesionalno urađeno, kad je priča dobra, to mi i ne ostane u glavi, jer se ne posadim kao srpkinja pred tv, ali nekad kad stvarno tome nema mesta u filmu, bude mi onako, ljigavo. Primer je sam početak filma The Pacifier (sa mom oku omiljenim Vin Dizelom), eto to mi je ostalo u glavi. Totalno nepotreban deo priče (u filmu koji zaboraviš kako ga pogledaš) tek eto, da te negde gurnu. Specijalno ako pored naslova stoji "Walt Disney Pictures Comedy"... onda mi dođe još ljigavije što tu politike uopšte ima.

    Setiću se još.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Perl Harbur. Ja veću bljuvotinu u životu nisam pogledao.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Evo prvo mi je pao na pamet TT sindrom. Nije nesto strasan koliko mi je ustvari bio odvratan.
    Ne mogu nekog drugog filma da se setim sad ali bilo ih je sigurno.
    Vraticu se ako se setim.

  5. #5

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Dan nezavisnosti

    pun lecenja psihoticne iskompleksiranosti americke nacije

  6. #6

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Citat Inquisitor kaže: Pogledaj poruku
    Dan nezavisnosti

    pun lecenja psihoticne iskompleksiranosti americke nacije
    Slazem se. Pogotovo onaj dio kad predsjednik drzi "govoranciju", a prati ga bljutava holivudska muzicka podloga i citav svijet ga slusha...
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  7. #7

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Sad se sjetih jos goreg...onaj sa Ovenom Vilsonom, kad glumi pilota na lovcu, pa ga obore "srpski pobunjenici" u bosni, pa ga ganjaju dzipovima i pragama, a komandant tih negativaca govori srpski kao nas prestolonasljednik!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  8. #8

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Nemoguce i moguce misije by Tom Kruz
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #9

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Sad se sjetih jos goreg...onaj sa Ovenom Vilsonom, kad glumi pilota na lovcu, pa ga obore "srpski pobunjenici" u bosni, pa ga ganjaju dzipovima i pragama, a komandant tih negativaca govori srpski kao nas prestolonasljednik!
    Behind Enemy Lines

  10. #10

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Armagedon je najveca bljuvotina koju ljudski mozak moze da smisli i pretoci u filmsko ostvarenje.Meteor ce smrskati planetu,USA vlada nadje grupu idiota,regrutuje ih u astronaute i posalje na isti,oni ga dignu u vazduh,tacnije u svemir i zemlja spasena.Idi begaj
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  11. #11

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
    Armagedon je najveca bljuvotina koju ljudski mozak moze da smisli i pretoci u filmsko ostvarenje.Meteor ce smrskati planetu,USA vlada nadje grupu idiota,regrutuje ih u astronaute i posalje na isti,oni ga dignu u vazduh,tacnije u svemir i zemlja spasena.Idi begaj

    A šta onda reći za...




    Američka ekipa se ukopava neverovatnom podmornicom...pardon, podzemnicom do središta zemlje da bi opet zavrtela zemljino jezgro koje je iz neobjašnjivih razloga prestalo da se okreće...

    Stvarno su uspeli da za manje od 12o min. prekrše sve zakone fizike i naravno usput su koristili, univerzalno američko rešenje za sve probleme, nuklearno oružije.

  12. #12

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Američka ekipa se ukopava neverovatnom podmornicom...pardon, podzemnicom do središta zemlje da bi opet zavrtela zemljino jezgro koje je iz neobjašnjivih razloga prestalo da se okreće...
    Ja nikada nisam odgledao taj film iz prostog razloga sto mi je draze provesti dva sata svoga zivota buljenjem u zid nego u tu glupost,priznajem da je na glupometru The Core za dve duzine ispred Armagedona ali kad pogledam postavu glumaca i gledanost ovaj moj je za dlaku ljigaviji
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  13. #13

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    kad smo kod prirodnih nepogoda.. ima onaj film, ne znam ni kako se tacno zove, nisam ga gledala, mislim da ima neki kilometarski naziv.. radnja filma: kako ce poplave, meteori i slicne prirodne sile unistiti svet.. naravno koliko sam videla reklame, te prirodne nepogode su uradjene vrlo neprirodno, tako da verujem da tokom celog filma najvise caruje drama i dramatiziranje, koje je tako tipichno za americhke blokbastere
    moomoo meee jooouu

  14. #14

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    TT sindrom... Glupost u obliku filma

  15. #15

    Odgovor: Najljigaviji film ikada...

    Pazi titulu za najgluplji film definitivno ima film Besmrtna...

    nit ima temu,nit ima glumce...verovatno se pitate sta ima? samo omot...

    Ubica mekog srca.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaša najomiljenija TV serija ikada
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 245
    Poslednja poruka: 20.08.2018, 14:26
  2. Najtuzniji film ikada
    Autor vlado u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 18.07.2015, 15:06
  3. Jesmo li ikada zadovoljni?
    Autor k glavi15 u forumu Psihologija
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 02:58
  4. Da li ste ikada udarili muškarca?
    Autor Kunic u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 13.09.2011, 11:20
  5. Da li ste ikada udarili ženu?
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •