Zoe - Strana 10
Strana 10 od 23 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 343

Tema: Zoe

  1. #136

  2. #137

    02 Odgovor: Zoe



    Svidja ti se? Sama sam napravila
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  3. #138

    Odgovor: Zoe

    Ja te šaljem na ovo mesto... Da uživaš sa nekim koga povedeš... (Raspitala sam se... Imaju ADSL... Vojvodinacafe neće trpeti...)



    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  4. #139

    Odgovor: Zoe

    Jasna, nije ti losa ova ideja da me posaljes na ovu prelepu plazu - hmmm, ala bih uzivala - kakav ADSL - samo stapovi za pecanje i slameni sesir i mozak na pesak Ako nemas nista pametnije, povedi i sebe, pa da zajedno nabacujemo ten Ja cu ti dati jedan od mojih sesira...
    neunistiva zlojebaba!

  5. #140

    Odgovor: Zoe

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Jasna, nije ti losa ova ideja da me posaljes na ovu prelepu plazu - hmmm, ala bih uzivala - kakav ADSL - samo stapovi za pecanje i slameni sesir i mozak na pesak Ako nemas nista pametnije, povedi i sebe, pa da zajedno nabacujemo ten Ja cu ti dati jedan od mojih sesira...
    Ja već pošla po tebe...


    A kačket i ćore ću da maznem od ovog lika... I, možemo da krenemo...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  6. #141

    Odgovor: Zoe

    ... e ako si camcem krenula po mene skoro ces da stignes... nego lepa moja, evo tebi jedna avionska, a ja te cekam pod suncoberom

    neunistiva zlojebaba!

  7. #142

    Odgovor: Zoe

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    ... e ako si camcem krenula po mene skoro ces da stignes... nego lepa moja, evo tebi jedna avionska, a ja te cekam pod suncoberom

    Uh... Pa da... Ti si, draga, preko Bare... Pa, dobro, može i aviJonom. Samo da ne ispadnem iz jeroplana kao Cicka... Kako je dreknula Fataj meeee.... Prepala sam se.
    Šta da ti ponesem tamo, u beli svet? Ima li nečega što ovde ima, a tamo nema...?
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  8. #143

    Odgovor: Zoe

    ....sto se tice tvog ispadanja iz aJeroplana, evo ti padobran...


    a sto se tice kajmaka daaaaa, donesi mi kajmak
    neunistiva zlojebaba!

  9. #144

    Odgovor: Zoe

    четириљаде и нешто.
    за сваку похвалу
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #145

    Odgovor: Zoe

    ...hvala 310 ... da nije kaladonta i asocijacija, jos ne ne bih pomakla sa prvih 200
    neunistiva zlojebaba!

  11. #146

    Odgovor: Zoe

    еј,то знамо само ја и ти
    шалим се,фала богу на тако неким игрицама ди ми скупљамо поене и дружимо се за џ (добро,није баш за џ,али...)
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  12. #147

    Odgovor: Zoe

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    ....sto se tice tvog ispadanja iz aJeroplana, evo ti padobran...


    a sto se tice kajmaka daaaaa, donesi mi kajmak
    Pakujem se ubrzano... Sad sam samo u (hamletovskoj!) dilemi: da li da ovaj kajmak ponesem sa sve šustiklom, ili šta...? Ako ti se uklapa u enterijer i ako imaš mesta na te-ve-u, odnosno ako nije neka "plazma", "lcd" i slične novotarije... da ponesem? Šta smatraš?
    Što se šunke tiče - dilema izostaje. Samo obezbedi oštar nož da se to fino iseče, da se ne podavimo...



    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  13. #148

    Odgovor: Zoe

    Da budes uvek okruzena srcima i ljubavlju...

    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  14. #149

    Odgovor: Zoe

    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku
    Pakujem se ubrzano... Sad sam samo u (hamletovskoj!) dilemi: da li da ovaj kajmak ponesem sa sve šustiklom, ili šta...? Ako ti se uklapa u enterijer i ako imaš mesta na te-ve-u, odnosno ako nije neka "plazma", "lcd" i slične novotarije... da ponesem? Šta smatraš?

    Što se šunke tiče - dilema izostaje. Samo obezbedi oštar nož da se to fino iseče, da se ne podavimo...


    ...ma samo ti ponesi i sunku... uklapa se savrseno sa enterijerom, posebno sa mojim TV-om... kakva bre plazma... Ima da turimo sunku na ovaj moj anticki model TV-a kao antenu
    neunistiva zlojebaba!

  15. #150

    Odgovor: Zoe

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Da budes uvek okruzena srcima i ljubavlju...


    ... i ti ciculjko jedan mali...

    neunistiva zlojebaba!

Strana 10 od 23 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •