Zoe - Strana 14
Strana 14 od 23 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 343

Tema: Zoe

  1. #196

    Odgovor: Zoe

    Ja dosla da te pozz i da popijemo picence... ...

    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  2. #197

    02 Odgovor: Zoe


    prijatan dan ti zelim
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  3. #198

    02 Odgovor: Zoe

    uskoro ce kraj godine pa evo nesto da obelezimo nase divno druzenje

    divna si
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  4. #199

    Odgovor: Zoe



    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  5. #200

  6. #201

    Odgovor: Zoe

    Pozdrav Sussi, Joanna, Goga, Mrvacha, Andjelika i ostalima. Evo me opet na forumu. I kada nisam prisutna, mislim na vas.
    Robi, legendo moja, hvala za Enigmu... otkud znas???

    Eto, kao sto rekoh opet sam tu i saljem vam...
    neunistiva zlojebaba!

  7. #202

    02 Odgovor: Zoe

    Cao slatka
    Zelim ti sve najbolje povodom nastupajucih praznika!

    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  8. #203

    Odgovor: Zoe

    ja samo da te i
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  9. #204

    Odgovor: Zoe

    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  10. #205

    Odgovor: Zoe

    Srećni ti praznici, i da u novoj godini uđeš sa puno zdravlja i sreće!!!

    Love comes again......

  11. #206

    Odgovor: Zoe

    Hvala vam svima na lepim zeljama i poljupcima

    "Dvanaest otkucaja - dvanaest želja"

    * Srećna Nova svima koje volimo. Neka ih sreća i zdravlje prate svuda gde bili, bilo gde da krenuli. Šta bismo radili bez ljubavi. Sve se lakše podnosi kada se voli. Volimo se ljudi!

    * Srećna Nova svim našim prijateljima, svuda gde ih ima širom sveta. Bez njih bismo bili usamljeni, neiskazani, nesaslušani. Srećna Nova onima koje ne proveravamo na gozbama, već u iskušenjima i nevoljama.

    * Srećna Nova i onima sa kojima se uvek ne slažemo. U novoj će valja biti bolje. Pružimo jedni drugima ruke, tražimo u nama ono što nas zbližava, a ne razdvaja. U teškim danima treba da nas je više. Nikada se ne zna ko će kome i kada biti potreban. Lako ćemo se posvadjati. Hajde da se u Novoj 2008. godini mirimo!

    * Srećna Nova onima koji pate, bilo zbog čega, nesrećnima, nezadovoljnima, ostavljenim, prepuštenim samim sebi, usamljenim. Nade uvek ima, nada poslednja umire. I u najvećim nevoljama izlaza uvek ima. Neka Nova donese sunčane izlaze svim nevoljnicima ovog sveta. Ponudimo im u ponoć deo naše radosti, da i mi tako budemo srećniji.

    * Srećna Nova našim radnicima za strugovima, za svim starim i novim mašinama. Nije nam lako, pritisle su nevolje, ali u nevoljama mi smo najjači. Nevolje su nas uvek zbližavale. U nevoljama smo i mudriji i plemenitiji a nevolje ce proći, i one prolaze, kao što sve prolazi a mi ćemo ostati, mi treba da živimo, da se borimo za bolje dane. Jer, nevolja ima svuda u svetu, mi to najbolje znamo al - nema nas ovakvih kakvi smo. Mi koji se tako lako ne damo. Mi koji ne padamo od prvog udarca. Srećna Nova vedrima!

    * Srećna Nova seljacima, težacima koji plode zemlju da bi ploda bilo više za sve ljude naše i drugih zemalja, na poljima, na njivama, u vinogradima. Nek im se nova deca rode, nek im se krave plode, da su zdravo i veselo, kako i naša zdravica slavska kaže.

    * Srećna Nova ljudima nauke i obrazovanja, kulture i umetnosti, muzičarima, slikarima, inteligenciji našoj - svima koji unapređuju ljudska saznaja i duhovne domete. Po njima da se u Novoj više prepoznajemo, da ih bude više - pameti ni jednoj zemlji nikad neće biti na pretek. Nek zrno mudrosti vlada svakom zemljom u danima koji dolaze.

    * Srećna Nova našim penzionerima, našim bakama i dekama, našoj starini, našem ponosu i našoj nežnosti, ljubavi koju smo od prvih koraka pružali i koja nas prati u životu i uspomenama. Šta bismo bili bez brige za nas, onda kada nam je bila najpotrebnija. Neka ne zaspe do ponoći, jer ćemo tada biti sa njima u našim zdravicama.

    * Srećna Nova mladima, onima koji dolaze kao buduća smena, onima koji uprkos svih nevolja pevaju: Računajte na nas! Neka im Nova donese posao koji su tako zaslužili, neka im donese pravu ljubav, ako je već ne unose u Novu godinu. Njima koji znaju da čekaju na svoja prava, Nova se mora nasmešiti. Neka im Nova 2008. bude životna šansa, zlatne kočije koje će se zaustaviti ispred njihovog doma.

    * Srećna Nova dečurliji našoj, sa uvojcima kose pod mašnicama, dečacima u prvim panatalonama dugim, toj radosti našoj, oazi kada nas brige spopadnu, utočištu ljubavi i nade. Ukrasimo domove naše najviše zbog njih , neka nas njihov smeh i radost uvedu u Novu godinu. Biće nam tada sve lakše, uvek je lakše kada znamo za koga živimo. Njima, naš najduži novogodišnji poljubac!

    * Srećna Nova svima koje te noći nećemo videti, onima na koje smo zaboravili u zdravicama. Prijateljima sa kojima smo se razišli, devojkama sa kojima smo prekinuli, a nešto su nam značile. I kad budu sa drugima, nek budu srećne, ostavimo sebičnost pred vratima Nove godine. Uđimo u Novu, široka srca, bez mržnje.

    * Srećna Nova optimistima. U Novoj nam treba toliko snage i ohrabrenja da savladamo nevolje, da nam pomoći neće oni koji se teškoća plaše. Pobeda pripada smelima.

    PODIGNIMO ČAŠE ZA NAŠE BOLJE DANE, ZA NAŠU VERU U BOLJE, KOJU NOSIMO U GENU, KAO NAJLEPŠE NASLEĐE PREDAKA.
    SREĆNA NOVA I DOBRO ZDRAVLJE - MNOGO LETA I GODINA
    neunistiva zlojebaba!

  12. #207

    Odgovor: Zoe

    Stani,stani-ima još poljubaca i želja .
    Dođi što pre,da tračarimo malo,obećala si



    S R E Ć N O!

    A lepe uspomene zaledi ...


  13. #208

    Odgovor: Zoe



    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  14. #209

  15. #210

    02 Odgovor: Zoe

    U 2008 godini
    zelim da tugu
    nikad ne vide
    tvoje oci,
    da ti sreca blista
    kao zvezda u noci,
    da te stara rana
    nikad ne zaboli,
    da te svako ceni,
    postuje
    i
    voli !

    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

Strana 14 od 23 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •