Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila? - Strana 9
Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 173
  1. #121

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    To su uglavnom lepe stvari, ružno se brzo zaboravlja...


    Vraćam film unazad i pokušavam da nađem nešto što bi okarakterisala kao ružno, al ...teško...
    I posle ovoliko godina, ''bivše'' ne viđam i nemam kontakt sa njima, ali nemam ni lošu sliku o njima...jednostavno, bili su deo mog života (jedno vreme) i kao takvi, ostavili su trag, kakav god i ono što je lepo ostaje za navek, a ono što je ružno, jednostavno sam potisnula i ne razmišljam o tome... A još manje imam potrebu i želju da pričam loše o njima...

  2. #122

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Naravno.

    Šta ima lepše od toga?

    Ako me je ostavila, onda je qrvetina, skot, pokvarenjak kome sam dao i poslednju kap krvi a ona mi tako vraća.

    Ako sam ja nju ostavio, bila je dosadna, nenormalna i jako loša u krevetu.

    A možemo i da obrnemo.






    Ne. Zato što je bila moja, jednom.

  3. #123

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    nekoga s kim sam jela, pila, razgovarala i krevet dijelila da pljujem i olajavam...?
    pa to bi više govorilo o meni, no o njemu..
    iako su bili krivci za prekid veze iz određenih razloga...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #124

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    nikad.nnikad. inace,osobe s kojima sam bio u wezi ,prawoj wezi u osobe koje wrijede,ljepota je bilo s njima. .jes tu bilo i nesporazuma kao i swudje,i malih nesuglasica,ali bilo dobro jako,i owim putem ih pozdrawljam

  5. #125

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Pričam, da. Ali samo u smislu da mi ga je žao što nije cijenio i volio to što ima pored sebe... Ali ne dajem priliku za popravni.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #126

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Ne.

    Razlog je taj zato sto to (pricanje lose o osobi sa kojom sam bio u vezi) smatram losim kvalitetom/osobinom i to me grozi/uzasava.

    Kada dodje do prekida/raskida i ako je slucaj da je ta devojka mene ostavila ili ja nju nebitno i npr da je bilo dosta losih namera ili neceg drugog s njene strane ja se necu time previse opterecivati/uzrujavati niti cu kod drugova i drugarica pricati lose o njoj vec je sve sto cu reci i sto uvek i kazem da sam joj zahvalan na lepim trenucima a jos sam joj zahvalniji na losim jer lako je biti los a tesko je biti i ostati dobar.

  7. #127

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Ne! Ne pricam ni dobre ni lose stvari! Taj neko je deo moje proslosti, nesto cega se rado setim kada pogledam svoje dete! Tada mu je sve oprosteno!
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  8. #128

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Ne,ta osoba me uopste vise ne zanima,kad bi pricao nesto dobro ili lose to bi znacilo da mi je jos uvek stalo do nje,a nije tako da...

  9. #129

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    samo o jednoj...i to kad pijanstvo dođe u fazu da se ljubi patos svakim pomeranjem sa stolice/fotelje,čega već...bolelo,šta da se radi...

  10. #130

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    nikad.nnikad. inace,osobe s kojima sam bio u wezi ,prawoj wezi u osobe koje wrijede,ljepota je bilo s njima. .jes tu bilo i nesporazuma kao i swudje,i malih nesuglasica,ali bilo dobro jako,i owim putem ih pozdrawljam
    ewo opet dda rechem....znaci ne i ne...ni dobro wala ni loshe..mada dobre stwari ponekad umijem da naglasim

  11. #131

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Nema razloga da se o njoj loše priča. To bi spadalo u sferu tračarenja a ja to ne radim. Ono što je bilo, bilo je, ne vredi vraćati se, osim ako želiš da izvučeš neku pouku, da ne bi pravio istu grešku i naredni put.
    Prvi utisak uvek vara

  12. #132

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Radije se u društvu suzdržim komentara. Ali kada sam nasamo.. Tada je to duga priča. Lakše mi je ako nađem mane i dođem do spoznaje da me nije bio vrijedan.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #133

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    ...nikada... apsolutno nikada nisam, niti cu...
    A, da li sam ja savrsena???
    neunistiva zlojebaba!

  14. #134

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Pred onima koji su nas znali...nikada. Zašto bih ? Pa oni su sami već imali neka svoja viđenja i sudove, poznavali nas i bilo bi glupo bilo šta reći. Izuzetak , u smislu da bilo šta kažem, je svega par ljudi koje smatram prijateljima i njima mogu reći par rečenica kao objašnjenje "zašto nismo zajedno".
    Mada ...uvek završim rečenicom "možda je ona sjajna osoba samo...nas dvoje nismo mogli zajedno ".
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #135

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Da.

    Uvek i na svakom mestu.


Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta mislite o osobi iznad vas?
    Autor Kunic u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 9778
    Poslednja poruka: 18.09.2017, 13:09
  2. Mozgalica, koja to u stvari i nije ;)
    Autor memento u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.03.2017, 20:14
  3. Sta pokloniti voljenoj osobi?
    Autor jamiroyu u forumu Ljubav
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 05.02.2015, 22:10
  4. Sta fali osobi iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1198
    Poslednja poruka: 25.01.2014, 16:17
  5. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 13:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •