Iskrenost na forumu - Strana 13
Strana 13 od 16 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 230
  1. #181

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    uvjek! i nisam budala zbog toga..jer sve ono sto pise u mojim postovima je u stvari nesto sto ja tako mislim,ne kapiram,treba li da lazem da bi me drugacije dozivjeli,e onda bih bio budala..ako ima nesto,neka tema dje iskrenost moze da me sprcne() onda necu ni pisati...ovo hipotetichki,naravno...zaista je gnusno lagati,pogotovo ako se to radi,da bi te ljudi drugachije gledali..e to je uzas

  2. #182

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Uvek napišem ono što mislim. Problem koji prati svaki Forum, manje-više, je taj što nas ovakva pisana reč zaštićuje i ne može se provaliti da li neko govori istinu ili ne. Za neke je to prednost jer mogu dati mašti na volju ili neke stvari nadograditi ili oduzeti. Zavisno od potrebe ili od osobe kojoj je neka misao upućena.
    Kad neko kaže, ja na Forumu govorim istinu, po pravilu se ovek neko osmehne i kaže - ma daj, ko to još radi, sto posto. Uvek se nečim začini taj tekst. Nema načina nekom dokazati da govoriš sto posto istinu. Stvar je poverenja, da li ćeš nekom poverovati da li govori istinu. Ako se nisi video u RL sa onom osobom čije tvrđenje da govori istinu dočekuješ sa podsmehom ili rezervom, ne možeš očekivati da i tebi svi veruju na reč. Sve je stvar sujete, poverenja, raznih predrasuda. Da se ne lažemo, svi mi imamo neke komplekse koji nesvesno utiču na naše zdravo rasuđivanje. Ispada smešan onaj koji kaže da govori samo istinu. Mislim, ko to danas, u ovakvom svetu i realnosti, čini. Verovatno samo naivan čovek. Dokle smo mi došli.
    Zato je komunikacija u RL, oči u oči, najbolja jer se tada malo šta može sakriti. Odaće nas mimika, neki trzaj lica, neki nervozni pokret ili osmeh, pogled koji odluta mimo naše volje. Zato su Forumi, SMS-vi, mejlovi savršena maska za sve naše nedostatke koje želimo da sakrijemo od pojedinih osoba.
    Prvi utisak uvek vara

  3. #183

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Ne veruju ljudi u iskrenost, pa to ti je.

    Ja, recimo, smatram da nema potrebe da se iza svog avatara krijem. Čak i sam avatar odražava osobine moje ličnosti u potpunosti, kao u ogledalu. Svako slovo koje sam o sebi napisao na ovom forumu je tačno. Ne znači to da sam ovde izdeklamovao baš sve lične podatke, neke stvari ipak nisu za kasti širokom auditorijumu, ali ono što jesam podelio sa vama je istinito. Isto tako, svaki stav koji sam ovde zauzeo ponoviću vam u četiri oka ako treba. I privrženost i netrpeljivost pokazujem otvoreno.

    Da li sam zbog toga slabiji, ugroženiji? Na vama je da procenite. Ironija je u tome da su i pored ovolike transparentnosti neki spremni posumnjati u moju iskrenost.

    Μορφεύς

  4. #184

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Sve sto ovde napisem,to i mislim.I to bih rekla i u cetiri oka...ovde sam jedino blaza nego u RL zbog pravila foruma,eto mozda je to neka razlika,ali nema veze s iskrenoscu.
    Mnogo ljudi odavde sam upoznala,neka daju sud.
    E sad jedini je problem moje pisanje na forumu erotike ...sta ciniti ako mi neko ne veruje da sam iskreno napisala svako slovo tamo
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #185

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    tesko ili nikako
    sto mu i dodje normalno..
    pa i u RL nismo iskreni
    cak ni prema sebi

  6. #186

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Neke osobe shvataju iste stvari ali na drugi način, u svojoj svesti ga predstave drugačije. Možda jesam svojom iskrenošću nekog uvredio ali svakako mi to nije bila namera. Nisam sa to uradio sa predumišljajem. Ako je neko "navikao" da kroz iskrenost pojedinih osoba vidi neku podlu nameru, da namerno nekog uvredi, neka se ta osoba upita zašto je to tako. Nisu svi ljudi loši ali ih, na žalost, ima "dovoljno". Verovatno nismo ni svesni koliko su ljudi u stanju da nekog povrede ali je čudno što većina ljudi ne uviđa nečije dobre namere, ma koliko one izgledale malo čudne.
    Prvi utisak uvek vara

  7. #187

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Iskrenosti ime ti je naivnost!

    Nikada do kraja iskren. Uostalom, i nemoguće je biti potpuno iskren.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #188

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    i nemoguće je biti potpuno iskren.


    I dosadno je pride..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #189

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Bitno mi je da sam iskren prema samom sebi.

    Što je i najteže, je li.

    Recimo da može da se kaže kako sam dosadno iskren. Čak i kad se to nekome ne sviđa.

    Skrivači iza avatara i nickova mi nikad nisu bili simpatični.

  10. #190

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    ...a sta da vam pricam kad sve znate....
    ko me zna, zna da sam iskrena
    oni koji me ne znaju... ako hoce, saznace
    neunistiva zlojebaba!

  11. #191

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Iskren sam isto kao i u "stvarnom" životu.
    Pre svega, malo mi je bljak podela na stvarni i virtuelni.
    I jedno i drugo sam ja.

    Šta ono...
    A da, iskrenost.

    Ne lažem. Ponekad prećutim.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  12. #192

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Pišem ono što i mislim..... Dobro, volim da se zezam, ali vidi se kad je zez....valjda

  13. #193

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Možda su svi iskreni na forumu...a da li su van njega

  14. #194

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Iskrena sam na forumu. Nemam naviku nikad da lazem, a i nemam razloga, a na kraju krajeva, nije obavezno da se ovdje bas sve prica, zar ne?
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #195

Strana 13 od 16 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Iskrenost
    Autor natasa gligorov u forumu Psihologija
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.04.2010, 19:31
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •