Iskrenost na forumu - Strana 6
Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 230
  1. #76

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Iskrenost? Ne - nikako.

    Zato sto nije cool.

    Bolje je biti lazno tajnovit, lazno pametan, lazno prijatan, fin i drag prema svima. A ako slucajno pocnes da iskreno i nedvosmisleno govoris svoja misljenja o drugima i, uopste, o svemu sto te okruzuje, e tad neces moci da budes Clan meseca (svaka podudarnost sa aktuelnim clanom meseca iskljucena ). I gde je onda smisao pisanja na forumu, gde je smisao zivota ?

    Neee, bolje je biti u senci i deliti ljubav i razumevanje na sve strane...bez obzira koliko sve to lazno bilo.

    Ja ne znam da budem takav.

    Mozda jednog dana i naucim.

    Ko zna.

  2. #77

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Sve sto napisem mislim iskreno,niam naucen da lazem i ne volim laz,a sad ko hoce moze i ne mora da mi veruje,odluka je na svakom individualcu.

  3. #78

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Imaš ljudi žive dugo kao kornjače,pa nemaju u čemu da budu iskreni,a nemaju ni tajni da bi bili tajnoviti...

    Najgore je kada si iskren,a nisi zanimljiv...

  4. #79

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Искреност је никада до краја дефинисано стање. Оно је сложена појава у социјалним релацијама и нисам сигуран да ли је увек потребно, па чак и добро, бити до краја искрен, па и у оним случајевима када желимо да будемо искрени. Наравно, не браним лаж и неискреност, само хоћу да кажем да треба и са искреношћу бити обазрив...

    То је посебно осетљиво питање у љубавним односима. Треба увек имати у виду да је љубав по својо суштини себично осећање добро натопљено сујетом. И пре не го што нас ухвати напад искрености прво добро проценимо да ли и колико треба да будемо искрени, посебно у изношењу неких догађаја небитних за суштину везе, не да би избегли своју одговорност, већ да ли можемо тиме повредити вољену особу...

    У том смислу бих поново испричао и једну истиниту анегдоту. Наиме, једном приликом Оскар Вајлд је посетио маузолеј Џорџа Вашингтона и на примедбу кустоса музеја, који је показивао на бисту, да преко усана великог америчког државника никада није прешла лаж, упитао:

    - Извините, да ли је то значи да је покојни председник говорио кроз нос!....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #80

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Imaš ljudi žive dugo kao kornjače,pa nemaju u čemu da budu iskreni,a nemaju ni tajni da bi bili tajnoviti...

    Najgore je kada si iskren,a nisi zanimljiv...
    Tu si u pravu skroz .

    E vidis, tu i jeste problem "tajnovitih"...ako ne pricaju o sebi, uvek mogu da se sa visine podsmehnu budalama koje trtljaju kao ti ili ja, a oni, je li, nece da prosipaju mozak tek tako, na nevazne ljude sa foruma, mada su na tim istim forumima vise od nas dvojice zajedno...

    ...druga stvar, bas ono sto si rekao: sta ako krenu da pisu iskreno, a ne budu nikome interesantni? Kao sto rekoh, zastitna ljustura marke "mogu, ali necu jer mi nije bitno, a i sto bih se zamerao/la bilo kome" je zakon...

    @ Memento: ja se izvinjavam, ali svaki put kada te citam imam osecaj kao da citam udzbenik i suvoparne definicije nabrojane u njemu...koliko ima iskrenosti u svemu tome, ne mogu da procenim...ukoliko si takav i u stvarnom zivotu, skidam kapu. Ovako, moja nepoverljivomrzovoljna priroda me ogranicava da ti verujem...

  6. #81

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    hm....nekad sam iskrena...nekad nisam...nekad precutim,a nekad se pokajem sto nisam precutala..iz nekog licnog osecaja za meru ne govorim kako volim da se kresem,gde i koliko sam ih imala do sad...ne vidim ni poentu da nekom naturam svoje misljenje o ovome ili onome....
    nisam slatkoreciva ali ne vidim ni razlog da budem cinik i neko ko podjebava jer mu se hoce....
    impulsivna sam....na forumu citam politicki forum ali retko ucestvujem u njemu....zasto? pa,ako neko veruje u Tomu,ja samo gubim vreme ubedjujuci ga u ovo ili ono....kao i sto bi on gubio vreme na mene da me ubedi da je Toma chudo koje ce nas spasiti i vratiti vrednosti za koje mislimo da nam pripadaju...
    ako neko voli narodnjaka,je li on glup sto ih voli a ja pametna kad ih ne volim? jok...nego smo razliciti,i to je u redu....
    dakle....jesam li sasvim iskrena? uglavnom.Ali ne i iskljucivo.Ne volim da odgovaram na sve teme,ali gledm da na onima na koje odgovaram budem iskren koliko mogu,i koliko granica pristojnosti dozvoljava.Jesam li dobra?Hm....za nekog mogu da budem hleb,prema nekome sam zmija.....i u realnom.....
    nemojte samo o ljudima koji su uvek iskreni do bola.....znam sve o tome.....nema gore fele.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #82
    prvenstveno zezanje i istrazivanje ,jer drustvo sa kojim sam maltene ne bih imala hrabrosti da pitam .....kao ovde sto bi smela ...da pitam za neke stvari koje zivot znache i meni JAKo
    to znache .
    a lichno upoznavanja ne jer ko zna kakvih loodaka ima ipak jeovo razonoda dobra pogotovo sa godinama kad drustvo ode na stranu udaju se naj frendice i drugari ozene tako da i nemam mnogo izbora.Ovo mi je sasvim dovoljno .

    neverovatno koliko se neki likovi primaju to saam vidjala (ranije) negde - ovde nisam jos fala bogu .....
    Valjda ljudi stare ali ne sazrevaju
    Poruku je izmenio Goga, 25.02.2008 u 06:29

  8. #83

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    iskrena i uzdrzana
    neunistiva zlojebaba!

  9. #84

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    trudim se da budem iskren,kao i u zivotu,pa koliko god to bilo ne zanimljivo

  10. #85

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    jesam
    a što pa ne bi bila iskrena???
    e drugo je što nešto i prećutim,pa ne morate sve znati
    ...sutra je novi dan...

  11. #86

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    ...Iskrena, koliko god je to moguce....kao i u RL... Mislim niko nije iskren bas 100%, cak ni prema sebi..
    Bilo to nekome zanimljivo ili ne....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  12. #87

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Pa trudim se da budem iskrena.. Mada se suzdrzavam,jer neke osobe (ne kazem da to mora da bude neko od vas) iskrenost pogresno shvate.. a to me zivcira..
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #88

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Ja biti iskren. STOP. Ako nisam, ubio me grom. OVR END AUT

    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #89

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Kada želim bajku, ja je nađem u knjizi, a mogu i sama da je napišem... Mogu i da se pretvaram da sam bilo ko drugi ali neću pobeći od sebe... Kad se pogase svetla opet ostajemo sebi samima onakvi kakvi smo...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  15. #90

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Nemam inspiraciju da budem neko drugi niti to želim niti imam potrebu da se predstavljam drugačije.
    Ne smatram sebe nešto vičnom pisanju, tako da bi mi bilokakvo izmišljanje teško palo.Nisam nešto maštovita osoba.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Iskrenost
    Autor natasa gligorov u forumu Psihologija
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.04.2010, 19:31
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •