Iskrenost na forumu - Strana 10
Strana 10 od 16 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 230
  1. #136

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Zar nije sve u očima posmatrača?

    Misl'm koga briga za sve to?
    Svakako se na kraju sazna ko je kakav i ko koga "miriše"
    Šta ko zna???Pa niko ne zna da ja sad imam masnu kosu i da mirišem na domaću supu i pečeno meso!!!

  2. #137

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Citat Adora kaže: Pogledaj poruku
    Šta ko zna???Pa niko ne zna da ja sad imam masnu kosu i da mirišem na domaću supu i pečeno meso!!!
    E što si luda

    Napišeš lepo da nosiš na sebi aromu najlepšeg afrodizijaka
    I da osećaš da bi te neko pojeo sad

  3. #138

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Ja pokušavam da eliminišem iskrenost u vezi određenih noćašnjih dešavanja, al' ona prosto provaljuje iz mene...




  4. #139

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Citat Adora kaže: Pogledaj poruku
    Šta ko zna???
    Bogami niko ne zna da i ja još uvek bazdim na alkohol
    Poruku je izmenio Uprolazu, 06.09.2009 u 12:36

  5. #140

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    E što si luda

    Napišeš lepo da nosiš na sebi aromu najlepšeg afrodizijaka
    I da osećaš da bi te neko pojeo sad
    Pa da! Šta će ti veći afrodizijak od nedeljnog ručka!!!
    Pun stomak-tvrda piša!

  6. #141

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Nekako...ovaj net...opusti previse....neke stvari tesko da bi pricao :fejstufejs:...mozda i mislim tako ali...
    Back in red!

  7. #142

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Citat Adora kaže: Pogledaj poruku
    Pun stomak-tvrda piša!
    Odavno nešto iskrenije nisam čula....i istinitije..

    Pišem ono što mislim u tom trenutku, a iskreno i mrzi me da lažem, pa posle razmišljam šta sam i kad i gde i koga slagala..komplikovano je to meni..

    jedino što često znam da uradim, to je da sakrijem loše raspoloženje koje me poslednje vreme baš prati..ali ne zato što ne želim da budem iskrena, već jednostavno da ne širim negativnu energiju i ne smaram..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  8. #143

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Prvo dnevno logovanje na forum:
    Dragi forume,
    Ustala sam u osam. Neki komšijski manijak je od sedam ugrađivao klimu, tresla mi se zgrada, tresla sam se ja, ali ne bih ustala da mi se nije strašno pripišalo. I onda sam u trku uletela u WC (pri tom oborila stolicu, udarila orman, zapela o onu hrpu garderobe što mi je manijak koji mi je noćaš podario tri trostruka orgazma bacio onomad kad me je skidao), pustila tekućinu iz mene, krenula da otcepim toalet papir i tu apsolutno popizdela. Jbt, opet nisam kupila dupe papir. Alchajmer, garant. No, dobro, zaprala sam se. I onda sam se pogledala u ogledalo. Čupava, izgužvana, sačuvaj me bože i sakloni. A da ne pričam o jutarnjem slatkišu iz usta što je širio miomiris po kupatilu. I još vidim neke sitne bube lete oko moje glave i sve ne mogu da verujem da sam iz ludog provoda sa sobom donela i vinske mušice.
    Eto, voda, sapun, kaladont, aspirin za mamurluk i upalu mišića koju mi je ostavio moj noćašnji dominantni mužjak, malo "zdravlja Leskovac" i sada sam prava ribetina. Dupla crna kafa, tastatura i Moj Forum. Šta mi više treba.

    Drugo dnevno logovanje na forum:
    Dragi dnevniče
    Prekinula sam sa pisanjem kada mi je zazvonio telefon. Mica mi javlja da je noćas Cica naletela ne extra frajera. I tu u čapric divanu, dođemo do toga da je frajer znan po tome što svaku ribu nagovara na trojku i anal.
    Pa, ja stvarno ne znam kako mogu da dopuste da ih kreše lik u dupe. A da ne kažem da sumnjam da je frajer derpe koji u nedostatku dajguza guzi ribe.
    A sećam se da mi je ista riba koja je noćas završila s njim onomad srala za jednokratnu upotrebu frajera. Pa, šta nju boli što sam ih ja imala 120. Ne mora ona da mi broji, reći ću ja sama, neka crkne od zavisti.

    Treće dnevno logovanje na forum:
    Dragi dnevniče, pardon, dragi forume
    Prolazila sam pored crkve (one što ima zvezdu na tornju) i počela sam da razmišljam kako ti ateisti uopšte nemaju svrhu života. Najrađe bih ih sve okupila i objasnila im sve o našoj veri i tradiciji. I uputila ih na knjige i sve one doktrine da te zabludele ovčice vratim na put.

    Četvrto dnevno logovanje na forum:
    Dragi forumaši,
    izgubila sam veru u ljude. Ljudi su zli i pokvareni. Ali zato imam ovaj forum gde sam našla svoje najbolje prijatelje. Eto, recimo, forumaš koji je pisao pre mene ima najlepši i najoriginalniji avatar na svetu po kom ja mogu da zaključim da ima noge do poda, vrat negde između glave i ramena, dve ruke, dve noge i veeeeeliko srce u kom za mene uvek ima mesta. Ja obožavam forumaša koji je postovao pre mene.

    Peto dnevno logovanje na forum:
    ..................................................


    itd.
    Ovo je baš zamorno.



    Ako je ovaj moj pokušaj da budem iskrena na forumu jedina prava iskrenost, ne, ja nisam iskrena na forumu.
    Pišem kad imam šta da pišem, kad imam kome da kažem, kad sam raspoložena da nešto kažem. Ono što kažem, to jesam ja, to jeste moj stav, to jeste moja emocija, ali to nisam cela ja.
    Ne istresam sve svoje na astal kao neko što istresa sadržaj nesesera sa šminkom. Ali, to je valjda otvorenost.
    Možemo li biti iskreni i kada nismo baš apsolutno otvoreni da odgovorimo na svaku temu, svaku provokaciju i svaku budalaštinu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #144

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Ovdje sam ista ko i u zivotu van neta..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  10. #145

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Kada pisem , pogotovu ako mi se tema dopada, skroz sam iskrena!
    Ne razlikujem se ovde i u RL.....to sam jednostavno ja.
    Ukoliko tema zahteva iskrenost, koja na bilo koji nacin zadire u nasu intimu( bilo koje vrste), tada vesto izbegnem istinu, ali nikako ne pisem i pri tom lazem, uoblicim to kroz salu, ili pak ne pisem na toj temi
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  11. #146

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Ja sam jedna skroz blesava....opustena i opicena osoba....dete u dusiii......zato i ne mogu da odolim svim ovim smajlijima.........ali cu se potruditi ............inace sam uvek iskrena i to je ono sto cenim kod coveka...............

  12. #147

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Ima onih nijemidan, kada vise citam, nego sto pisem! Uvrcem pramen kose, ubijam dosadu, zevam, blejim, nista ne kontam. Obicno se tada vrlo kratko obracam na pojedinim temama. Neke teme apsolutno preskacem.
    Kada mi je raspolozenje, ili bioritam u granicama normale, postajem recitija, ali nikada previse. Moji postovi nisu dugacki, u njima se naslucuje ono sto vi zovete istina.... donekle istina, resto - samo za useiusvojekljuse! Ima par ljudi na forumu, koji znaju i nesto vise o meni - moji dragi prijatelji.
    Uglavnom, iskrena sam koliko to meni odgovara da budem!
    neunistiva zlojebaba!

  13. #148

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Citat Зорица kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam jedna skroz blesava....opustena i opicena osoba....dete u dusiii......zato i ne mogu da odolim svim ovim smajlijima.........ali cu se potruditi ............inace sam uvek iskrena i to je ono sto cenim kod coveka...............
    EvE menE TotaL IskreNE.

    I sad' šta???
    NEiskreno Nećeš stavljati svoje smajlije ...
    ma daaaaj...
    zbog nekolikih nadrkotina koje smajlije ne vole i ne stavljaju

    Zoko.. od sad te neiskreno gledam kao neiskrenu

    Ako ne nastaviš onako kako si do sada radila ... za mene ćeš od sada-nadalje-i ubuduće biti pojam - Neiskrenosti smajlinizma !!!
    Ljudskog!
    Forumskog!


    ...


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #149

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Najiskrenije sam iskren, jer... Ne lažem, sve i da hoću, ne umem to da radim.
    Prvi utisak uvek vara

  15. #150

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Citat zvjerkica kaže: Pogledaj poruku
    Ovdje sam ista ko i u zivotu van neta..
    Pravi odgovor
    I ja sam se nasao u tim recima.Nemam sta da dodam

Strana 10 od 16 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Iskrenost
    Autor natasa gligorov u forumu Psihologija
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.04.2010, 19:31
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •