Drugar/ica iz vrtića
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Drugar/ica iz vrtića

    Da li ste imali najboljeg druga/drugaricu u vrtiću?

    Koje su vam bile omiljene igre.

    Da li ste i dalje u kontaktu?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Joj gdje me nadje! Nazalost, nisam nisakim ostao u kontaktu, ali se dobro sjecam da sam uzivao u fudbalu, pentranju po onim mrezama od konopaca i skakanju na strunjace, pa sam se stalno penjao na "dzanarku", pa sam volio vaditi sa drugovima one "buba-klijesta" iz cvjetova... Znas one bube sto imaju kao klijesta na dupetu, uholaza, cini mi se, pa se praviti vazan pred curicama.
    Uhhh, 'bem ti vrijeme, kako pichi...
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  3. #3

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Ja se ne secam nicega samo znam da su mi pricali da sam stalno tukla decake
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #4

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ja se ne secam nicega samo znam da su mi pricali da sam stalno tukla decake
    joj znao sam da si opasnica

    ja nisam isao u vrtic
    vjecito su me cuvale i vucale sestre, bake, deke, tetke ...
    nije ni cudo sto sam ovako razmazen
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    imala sam više drugarica i drugara
    sa jednom sam bila posebno bliska
    ali čudno,pred polazak u školu sam se preselila u drugo mesto
    i već tada smo prekinuli svaki kontakt
    čujem da završava medicinu u Švarcvaldu
    sa njom je to bilo uobičajeno
    ali imala sam drugaricu za nestašluke
    bežale smo na našim biciklićima jedna kod druge
    ja sam dobro prolazila,jer su moji znali da znam tako da zbrišem do konja,
    ali je zato drugarica Martina večito fasovala od bake koja ju je čuvala
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  6. #6

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića


    Ah, vrtic

    Rado bih se vratio u to doba lenstvovanja Ustvari, ko ne bi?

    Da predjem na stvar. Gledao sam da se druzim sa svima, tako da ne mogu nikoga posebno da izdvojim. Da budem iskren, najvise sam se druzio sa onima koji su samnom pravili sranja Pravili smo svakakve gluposti, a ona koje se kristalno jasno secam jeste da smo pokusali da pobegnemo iz obdanista Uzeli smo najostrije igracke i nekoliko kocki ( ekser i cekic ) i u jednom zabacenom uglu poceli da pravimo rupu u zidu. Bese golema rupa I da nas jedna devojcura nije ocinkarila, uspeli bi da pobegnemo ( kasnije je doticna dobila po bulji )

    Sa tom grupom sam i dan danas u kontaktu ( doduse slabom )

  7. #7

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Moj najbolji drug iz vrtića beše jedan od onih srećnika što ih roditelji spakovaše preko bare pre neke dve decenije i koju godinu pride
    Elem, otišao on da završi srednju I koledže I te fakultete i silno smo se dopisivali (ali ono zaboravljeno svojeručno dopisivanje preko goluba pismonoše jer ne beše savremene tehnike I tehnologije u ondašnjoj zemlji Srbiji)...do nekog trenutka u prošlosti
    I onda tako pre nekoliko godina, onomad kad beše finale Davis cup-a u Areni a ja dobila preko posla ona neka mesta odmah iza Bobe I Brene I Tadića I Tako Tih (😳😳😳) i zveram okolo jer me tenis ne interesuje ama ni malo, ali službena dužnost je službena dužnost, i ugledam iznenada jaaako poznat lik !!! Isti moj drug iz pelena i osnovne škole što mi svakog proleća donosio prve visibabe 😊😊😊
    I tako se debil od mene zaleti preko tri reda tribina i svih onih ljudova da mu padne u zagrljaj...a moj ti drug iz pelena mene pogleda sa visine, onako ladnjikavo ko ovaj vetar što se razduvao ovih dana I kaže E da dugo se nismo videli. I to je sve.
    E moj dragi...dugo se I nećemo videti 😉

    On je u medjuvremenu do tog Davis cup-a postao kao neka faca, ono naši mladi pametni u inostranstvu školovani itd
    Pa je na nivou biće previsokom da se pozdravi kako priliči sa drugaricom iz balavih dana 😃
    Epilogue: izadjem ti ja na televiziju I u novine nešto s proleća prošle godine I eto ti meni zahtev za prijateljstvom na FBu. Važi! Nikad me manje nije savest pekla kad sam kliknula na ono block this person from sending me requests. 😊

Slične teme

  1. Koja vam se misao vrti po glavi?
    Autor starsica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 3693
    Poslednja poruka: 28.10.2022, 21:42
  2. Vrtić
    Autor Goga u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 13.11.2013, 18:18
  3. Recitacije iz vrtića, škole
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 23.08.2012, 23:14
  4. Priče iz vrtića
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.01.2010, 07:38
  5. Ishrana u vrtiću
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 19:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •