Omiljena igracka - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 64
  1. #16

    Odgovor: Omiljena igracka

    plishana zivotinja koja je ili kengur ili mish ili medved, ili ipak meshavina svega toga... nekad je bio pink (sad je svetloroze boje) i odakle mu i ime- Pinkic.

    secam se da se nikad nisam odvajala od njega, sve do nekog petog, shestog razreda osnovne shkole...
    a jednom za vreme bombardovalja sam ga izgubila na putu od nasheg stana do kuce prijatelja u kojoj smo tad spavali, i da sam plakala kao luda pa se moj tata vracao da ga trazi... i sva sreca pa ga je nashao kako lezi ispred nashe zgrade...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  2. #17

    Odgovor: Omiljena igracka

    Crno Bela Panda Svugde Sam Je Vlacila Sa Sobom I Jedno Malo Jastuce

  3. #18

    Odgovor: Omiljena igracka

    ja nisam bio mali ... oma sam bio velik
    lopta
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #19

    Odgovor: Omiljena igracka

    Imala sam dve najdraže igračke, obe pokloni od mog strica, čoveka koga sam volela najviše na svetu (posle svojih roditelja), i koga već 10 godna nema samnom.

    Jedna velika lutka, kada sam bila baš, baš mala bila je veća od mene, neverovatna stvar, kao moja drugarica, kroz te neke moje prve dane saznavanja i postajanja svesnom bilo čega, volela sam da je oblačim, šetam, vozim u kolicima za bebe, pošto sam ja bila velika tada . Ja sam se izdužavala, ona nažalost nije htela da poraste zajedno samnom, ali je njen značaj i snaga emocija, uspomene koje su sakupljene u tom dragom drugaru neprocenjiv.

    Druga, igračka, kojoj sam se posvetila kada sam već bila veliko dete (4-5 god. ) bio je divan roze mercedes na daljinsko upravljanje. Svirao je neke divne melodije, neke ptičice i note su bile oslikane po njemu, sve moje je bio, moje samopouzdanje, moj status u društvu, moj lični auto, sve dok moj bata nije toliko porastao da je bio u stanju da se malo poigra sa istim i onesposobi ga za bilo kakvu dalju upotrebu... To stvarno jeste bio jedan od najtužnijih dana u mom životu!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  5. #20

    Odgovor: Omiljena igracka

    Sve moguće plišane igračke - naravno... voz... forumula 1 , sve što je moglo da se pokvari na bilo koji način...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #21

    Odgovor: Omiljena igracka

    DUGA DEVETKA SREBRNA hahahaahaha
    Nas dvoje volimo isto ja nju a ona sebe!

  7. #22

    Odgovor: Omiljena igracka

    Barbike Imala sam veeeliku kucu za barbike, sa sve krevetom, i kadom, televizorom, ogledalom, foteljom, sudoperom pa cak i sa posudjem Imala sam oko 15 barbika Neke sam volela, pa sam ih stalno cesljala, presvlacila... Vise sam vremena u tome provodila nego stvarno se igrajuci a neke sam mrzela ali ipak sam se igrala sa njima Kasnije sam dobila i motor za moje barbike I kuca i motor su bili rozi Kucicu i motor i dalje cuvam, ako nekim slucajem dobijem sestricu A barbike... Ko zna gde su

    A imala sam i jednog velikog plisanog misa, sa dugackim repom, velikim usima i cuclom Jao, kako sam ga volela... Niko nije smeo da ga pipne I njega jos uvek cuvam
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  8. #23

    Odgovor: Omiljena igracka

    Imala sam dve igracke koje sam bas volela!

    Jedan veliki, plavi, cupaci kuca, inace, poklon od ujaka! Visok je otprilike 1 metar tako da me je dugo fascinirao svojom visinom i velikim usima! Posto je uspeo da "prezivi" mene i sve moje prijatelje, jos uvek ga imam i cuvam u svojoj sobi!

    Beba koja place i smeje se! Sa njom je bio pravi sou-program, jer sam nabavila razna odelca i krpice, pa sam je non-stop presvlacila, tesila, hranila, uspavljivala... vezbala za poziv buduce mame!

  9. #24

    Odgovor: Omiljena igracka

    Igračka? Ne.. Stvar To je gum-gumi. Eh, kako sam voljela te igrice. Skakutanje.. Fali mi i žao mi je što to više nije rašireno kao u moje vrijeme. Ali, ako treba, ja ću skakat sa svojom curicom. Želim da i ona iskusi tu čar gumi-gumija
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #25

    Odgovor: Omiljena igracka

    Mali bijeli cuko i sada ga imam
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  11. #26

    Odgovor: Omiljena igracka

    ovo je bolna tema za mene
    ljubicasta plisana sljiva
    nikada je necu prezaliti, ko zna kod koga ili gdje je ona sada...
    smesi se... sutra ce biti gore

  12. #27

    Odgovor: Omiljena igracka

    praćka od komada žice za struju, lepo savijena i oblikovana, a gumicu sam ukrao iz nekih gaća koje su bile na štriku (ne znam čije su, ali sam dobio batine zbog gaća)
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  13. #28

    Odgovor: Omiljena igracka

    Gumena zmija... Izgledala je kao prava...Koliko sam ćuški dobila zbog nje...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  14. #29

    Odgovor: Omiljena igracka

    Znam da ću zvučati kao poluograničeni fudbaler, ali stvarno mi je omiljena igračka u detinjstvu bila fudbalska lopta ( Sportova bubamara - ko razume shvatiće )

    Posle je to bio a kasnije Ako se ovo računa u igračke?

  15. #30

    Odgovor: Omiljena igracka

    klupčići vunice
    izigram se zamrsim ih razbacam na sve strane
    i na kraju uvek isto
    dobijem po guzi

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljena poza?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 19.10.2018, 13:16
  2. Omiljena životinja
    Autor Kunic u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 25.12.2015, 07:13
  3. Omiljena priča
    Autor DrinChe u forumu Književnost
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.11.2015, 18:25
  4. Omiljena kozmetika
    Autor Mater Vetru u forumu Lepota
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 11.01.2014, 15:46
  5. Omiljena teniserka
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 14.03.2011, 22:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •