Suknja preko pantalona?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19
  1. #1

    Suknja preko pantalona?

    koji je to fazon.. idem po gradu i vidim masu devojaka to nosi.. al ne vidim fazon... ne svidja mi se to.. ili jedno ili drugo... gde bas suknja (nije rec bas o dugackoj suknji.. ali znate o cemu pricam!!) preko pantalona.. ajde de kad je jos istog materijala.. ali kad je sasvim deseti materijal suknje a neki peti pantalona..

    jel vi to nosite!?

    ja nikako.... ili bwee jedno ili drugo...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    Jok ja. Al' jednom sam obukla haljinu preko pantalona. Ispalo zanimljivo, jer niko nije provalio da je 'aljince, svi mislili tunika. Ili je mozda neko i provalio, al' nije komentaris'o.

    I imam jedan hipi kompletic. Tj nije kompletic, al' ga ja tako furam... ona indijska tunika dugacka skoro do zemlje, a ima razreze sa strane do kukova. Bela je, sa crvenim vezom. Pa ispod obucem bele zvoncare i to ukompletiram sa crvenim vezenim japankama i vozi brale! Jedan kreten mi u busu rek'o "Lane moje".
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    Budi Bog s nama. Šta je sledeće? Pantalone preko suknje? I preko svega toga tange?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    To na nekim devojkama i u nekim dobrim kombinacijama ume da izgleda jako simpatično, ja, pak, nisam takav egzibicionista.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    što da ne.Sve što je sa ukusom uklopljeno može lepo da izgleda
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    Ne, nikako Ne volem!!!

    Sad se po gradu masovno fura fazon helanke do kolena ili malo duze, odgore minic, mrezaste carape koje vire iz cizama, a izmedju carapa i helanki oko 10 cm gole noge Katastrofa To stvarno nije lepo
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Sad se po gradu masovno fura fazon helanke do kolena ili malo duze, odgore minic, mrezaste carape koje vire iz cizama, a izmedju carapa i helanki oko 10 cm gole noge Katastrofa To stvarno nije lepo
    Meni se ovaj fazon baš dopada. Doista, ne baš u varijanti mrežaste čarape, helanke, čizme i još gola noga (ne znam koliko duge noge treba da imam da bih sve ovo postigla ), ali mi se zimska varijanta sa helankama ili debelim hulahopkama, čizmicama i suknjom jako dapada i često je praktikujem. Svidja mi se i varijanta sa sandalicama, helankama i suknjom.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Sad se po gradu masovno fura fazon helanke do kolena ili malo duze, odgore minic, mrezaste carape koje vire iz cizama, a izmedju carapa i helanki oko 10 cm gole noge
    Sad? A ja to nosila u prošlom veku

    Btw, sve zavisi od toga kako neko nešto ume da ponese i da ukombinuje, šta god na sebe navukao. Često sam furala tu kombinaciju sa helankama, nabavljajući ih onda kad ih nije imalo gde kupiti. A kad se neko usudi da komentariše da nisam IN, volim da kažem da ono što ja obučem - to će se tek nositi

    A ja mislila da ovde pričamo samo o pantalonama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    Zaključak: sve je induvidualno
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    Nije mi ovo loša varijanta,obučem ja ponekad ali ne tako često.Više mi se dopada varijanta sa helankama,ali sa merom,bez mrežastih čarapa,etc.
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    ja sam Klasika.Ne dolazi u obzir... ili, ili
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    meni je suknja preko pantalona bljak. a ni pantalone nikad ne nosim... uglavnom sam u farkama... tako da mi iz ove varijante odgovara samo suknja
    DOIN WHAT OTHERS CAN'T
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    Ja to ne nosam
    Lako cu,ako je do mene.........
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    Licno ne nosim suknju preko pantalano, ali mogu se tu napraviti dobre kombinacije, posebno sa mini-haljinama (vidim da se i to dosta nosi, a ako neko ima ukusa, ume bas lepo da izgleda).
    Inace, moda 80-ih se vise vraca (helanke do kolena, mrezaste carape...), i moram priznati da nisam bas odusevljena...
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Suknja preko pantalona?

    ja volim varijantu ...
    şlic od pantalona ispod suknje
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Posao preko neta!!!
    Autor sokac u forumu Posao
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 11.03.2023, 12:48
  2. Šorc za fizičko ispod pantalona
    Autor GabriGeorgieva u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.08.2011, 00:19
  3. Upoznavanje preko interneta
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 22:27
  4. Operska diva preko noći
    Autor NSdjanka u forumu Spomenar
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 03.06.2009, 10:14
  5. Virus preko e-maila
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.06.2006, 02:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •