Srbija na CNN - u - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 23 od ukupno 23
  1. #16

    Odgovor: Srbija na CNN - u

    Spot kao spot mi je osrednji, nedopada mi se nešto puno.

    Cilj je da se širokom auditorijumu prikaže turistički potencijal Srbije, pa su rešili da se spot prikaže na CNN-u. Ideja je dobra, konačno se i nekom našem glavonji upalila lampica...

    Inače urađen je još jedan spot, na kom se malo više vide ljudi, deca... koji će biti takođe biti prikazivan.

    http://www.serbia-tourism.org/srpski...d=070109234035
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Srbija na CNN - u

    Nisam bas odusevljena,smatram da je moglo i moralo mnogo bolje.
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Srbija na CNN - u

    Ja sam prošetala kroz moju Srbiju, bilo mi puno srce, uvek može bolje, ali posle slika koje su u svet odlazile iz naših krajeva mislim da je ovo odlično. Ni sama ne znam šta bih ja stavila u spot da sam trebala da ga pravim, uvek je jednostavnije biti posmatrač i davati svoje mišljenje. Mislim da treba da budemo ponosni na činjenicu da smo došli u situaciju da raspravljamo o ovim spotovima.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Srbija na CNN - u

    Mi uvek nešto zabrljamo, tako je i sa ovim spotom, ali je ideja odlična, konačno nešto da se uradi na promeni imidža Srbije. Biće bolje sledeći put.
    -nepopravljivi optimista-
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Srbija na CNN - u

    Beograd -- Jedan od spotova o Srbiji koje emituje CNN sadrži grešku. CNN priznao previd u vezi s muzikom, saopštava TOS.

    Muzička podloga u jednom od reklamnih spotova o Srbiji, koji emituje CNN, greškom je zamenjena, a taj previd biće nadoknađen dvostrukim brojem prikazivanja ispravne verzije, saopštila je danas Turistička organizacija Srbije.

    Izvršni direktor CNN-a za Evropu Rani Rad najavio je da će na konferenciji za novinare u Beogradu objasniti kako je došlo do greške i odgovoriti na, kako se navodi, negativnu kampanju koja u nekim medijima prati emitovanje spotova Srbije na CNN-u.

    Blic, međutim, piše da će Srbiji biti vraćen deo novca. Portparolka CNN-a Suzan Flad je potvrdila da je došlo do greške, odnono da nova promotivna kampanja Srbije ima istu muzičku matricu kao postojeća kampanja Kazahstana. "Greška je uočena i ispravljena, a Turističkoj organizaciji Srbije biće vraćen novac za one dane tokom kojih je išla falična reklama. Nova muzička podloga stavljena je na spot Srbije", rekla je ona.

    Pretpostavlja se da je na spotu o Kazahstanu i Srbiji radila ista ekipa CNN-a. Kazahstan je kampanju počeo u septembru, kao reakciju na pojavljivanje filma "Borat", u kom je ta zemlja ismejana. Kampanja Srbije počela je tri meseca kasnije.
    Izvor: B92

    Pa mislim, ima li kraja?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Srbija na CNN - u

    ispade totalna sprdnja, kažu da vraćaju kintu
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Srbija na CNN - u

    Ne mogu da vidim spot, pa neka mi neko kaže da li je prikazana Đerdapska klisura? Jer, to je, po meni, prvoklasna atrakcija. A i inače, mislim da je Srbija zemlja sa izuzetnim turističkim potencijalom. Ne samo prirodne, već i urbane lepote. Ne primer, stranci su po pravilu oduševljeni noćnim životom u našim gradovima. Samo kažem, možda još treba legalizovati prostituciju i lake droge i ima da postanemo omiljena turistička destinacija Evropljana koji trunu u svojim dosadnim državama sa visokim standardom i slično.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Srbija na CNN - u

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa mislim, ima li kraja?
    hehehe, ministar turizma je izgleda sjedio na ušima kad su birali muziku
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Srbija
    Autor elektricna ovca u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.05.2013, 10:10
  2. Srbija, zemlja uplatnica
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 13:47
  3. Srbija i nesvrstanost
    Autor nenad.bds u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.04.2010, 16:23
  4. Finska - Srbija 0:2
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.06.2007, 20:12
  5. Nezavisna Srbija
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 01.08.2006, 13:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •