Srbija na CNN - u
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Srbija na CNN - u

    Danas je počela reklamna kampanja Srbije na CNN-u, pod sloganom "Moments to Remember", ("Trenuci za pamćenje").

    Aranžman sa ovom američkom TV mrežom košta pola miliona evra i predstavlja uvod u promociju turizma Srbije u svetu. U naredna četiri meseca gledaoci CNN-a moći će da upoznaju Srbiju kroz dva promotivna spota od po četrdeset sekundi.

    Spotovi će se emitovati u segmentu programa "Sights and Sounds“, a cilj ove kampanje je da se Srbija predstavi kao turistička destinacija, kaže predsednik Turističke organizacije Srbije Miodrag Popović.
    b92



    U prolazu sam čula o ovome na TV-u, pa potražih spot na netu. Usta mi se razvukoše u osmeh kad sam u ovih 40 sekundi koje gleda ceo svet videla par detalja koji su obeležili moj život.

    Znam da nije moglo mnogo toga da se nagura u ovih 40 sekundi... ali fali... fali EXIT, fali Ada Ciganlija, fali Palić, fali neko zlato u basketu ... fali... eto ta mrva da bi ovo izgledalo malo upečatljivije i primamljivije... da se razlikuje od ostalih zemalja.

    Ne želim da se upuštam dublje u priču, ali može se diskutovati o ovome iz raznih uglova... Koji su vaši utisci? Mišljenja? Šta biste vi stavili u ovih 40 sekundi? Da li bi vas ovaj spot naterao da krenete put Srbije?
    Poruku je izmenio SQUAW, 10.01.2007 u 19:52
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Slične teme

  1. Srbija
    Autor elektricna ovca u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.05.2013, 09:10
  2. Srbija, zemlja uplatnica
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 12:47
  3. Srbija i nesvrstanost
    Autor nenad.bds u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.04.2010, 15:23
  4. Finska - Srbija 0:2
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.06.2007, 19:12
  5. Nezavisna Srbija
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 01.08.2006, 12:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •