Omiljena igracka
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 64
  1. #1

    12 Omiljena igracka

    Koja vam je bila omiljena igracka u djetinjstvu i dal' je jos uvijek cuvate???

    Ja sam obozavao jednog velikog bijelog medu koji je bio malcice veci nego ja sam . A medo je licio na sve drugo sem na medu kazu da sam vristao ko blesav dok nije kupljen. I tako jedne zime moj meda nestane bez traga a zima bi duga otegla se ko blesava. Kad dodje proljece moj medo se pojavi. Jadnicak je zaspao necijom greskom u dvoristu (kazu mojom al cisto sumljam ) uvece pao snijeg i pokrio ga. Na sta je tek tad licio, jadnik. Nije mu bilo spasa raspao se u milion paramparcadi

    Bilo je tu jos mal kolekcija automobila medju kojima se izdvajao traktor


    Da cujem vas
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Omiljena igracka

    moja omiljena igracka je bila lutka koja hoda i prica....tad u to vreme je bila atrakcija

    I DAN DANAS JE CUVAM...samo jadna vise ni ne peva ni ne hoda
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #3

    Odgovor: Omiljena igracka


    Super temica

    Iako sam imao mali milion igracaka kao mawi, ipak su mi najdraza bila kolca na daljinsko upravljanja Jest' da mi je trebalo vremena da skontam sve komande na onom daljinskom sa onom gooolemom antenom, al' uspeo sam Kako je taj autic bio pandurski, voznja je bila neizbezna bez sirene, sto je dovelo do toga da ga vozim samo kad mi matorci nisu kuci

    Al' ipak, nisam mogao da odolim izazovu, da ga provozam i kada su oni tu. To je medjutim bila tragicna greska Jedno vece su mi toliko zvocali zbog "pistanja" sirene, da sam u naletu besa izgazio jadna kolca

    The end

  4. #4

    Odgovor: Omiljena igracka

    omiljena mi je bila lutka/beba koja je pripadala deci moje dadilje..znaci imala je sigurno 15-tak godina,bila je tad vec prilicno propala i zvala se Patatina
    nije vredelo majci shto mi je kupila 2 nove bebe,koje i kmece i pishke i shta ja znam shta sve ne rade..ja sam htela samo Patatinu!
    vratila sam je kad sam malo poodrasla i mojoj dadilji se rodila unuka
    danas Patatina stoji kod dadilje u vitrini..jadna..ni ne lichi vise na lutku!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #5

    Odgovor: Omiljena igracka

    Verovali ili ne nijedna mi nije bila omiljena.Imala sam tonu igracaka i sve su mi bile podjednako drage.Mada mi je malo i zao sto nemam sad neku otrcanu najdrazu lutku koja mi se smesi iz kutije na tavanu...
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #6

    Odgovor: Omiljena igracka

    Imala sma nekog malog plavog medu u zutim tregerkama...Ona mi je bio najdrazi dok sam bila jako mala...

    Kad sma odrasla najvise sam volela klikere,autice i pracke...
    Imala sam svu silu lutkica ali me nesto nisu zanimale...
    Jos uvek imam omiljeni autic,pink sa pokretnim krvom,mislim da je buba
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #7

    Odgovor: Omiljena igracka

    narandzasti autic na daljinsko upravljanje, sa vratima koje se otvaraju na gore...
    prvo su se moji frapirali sto hocu autic, ali imala sam milijun lutki i bas sam htjela jedna malo veca kola da mogu u njih da strpam lutke, kao da ih vozam da idu u grad. ja sam bas zapjenila za autic, pa su moji skoknuli do trsta da mi ga kupe (doduse, bilo je blizu i tada se moglo). na zalost, autica vise nema.
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Omiljena igracka

    Od kada znam za sebe pa sve negde do sedme, osme godine igrao sam se sa lego kockama. Mogao sam sate i sate da provedem sklapajuci, brodove, avione, kuce, zamkove, traktore...
    I danas ih imam ali malo sam mator za njih pa stoje u ormaru i cekaju sledecu generaciju klinaca...
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  9. #9

    Odgovor: Omiljena igracka

    imala sam puno barbika ali mi je jedna bila omiljena.......ne znam ja sma bila bash ona prava devojchica koja se nije odvajala od barbika!
    A ta moja omiljena je bila najrzunija od svih ali sam je najvishe volela i zvala se Aleksandra!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  10. #10

    Odgovor: Omiljena igracka

    Pa ne znam, ja se nisam odvajala od lopte.
    Imali smo veliki parking u ulici gde su skupljala sva deca iz kraja.
    Nas 20-30 i ozezi... izmedju 2 vatre, odbojka, ivice, a posto su decaci bili u vecini, nije moglo da prodje bez turnira u fudbalu ili noznom tenisu.

    Pa nije bilo srecnije od mene kad im zafali igrac, pa i mene ubace u igru.
    Secam se da me je mama tada, kad izadje da me zove na veceru, zvala Ali Baba.
    Komsinica jednom prokomentarisala da sam najgora od sve dece i da medju svim tim decacima izgledam kao Ali Baba i 40 razbojnika!

    Dakle lopta-rulles!
    Jes' da je cesto bilo polupanih prozora, a bogami i noseva, ali sve je to deo igre.

  11. #11

    Odgovor: Omiljena igracka

    Imala sam puno raznih igracaka...Ali najdraza mi je bila lutka koja zatvara oci i vice "mama",imala je plavu dugu kosu i plavu haljinicu.I dan danas je imam samo sto je promenila frizuru u kratku i ima sarenu haljinicu.
    Kad sam bila jako mala imala sam jednog zutog cupavog medu, bez koga nisam mogla da zaspim, mislim da se jos negde krije.

    PS imam celu kolekciju lutaka jos dan danas,kad ih pogledam u kutiji vrate mi uspomenu na srecno detinjstvo
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  12. #12

    Odgovor: Omiljena igracka

    nunčake, tj. tada sam ih zvao nučake, i nije da se falim bio sam najbrži u ulici, a bile su divne, jedan stolar ih je pravio i to baš onako wow, lanac im je bio sa karabinom tako da sam mogao pola da dam drugu Cevari, ali to nikad nisam radio, nego sam mu pozajmljivo cele. 1976 mi ih je ukrao Gera cigan, dok smo Cevara i ja čačkali jednom konju, koji pasao pored bare, šjupack sa dugačkom trskom. Kasnije sam imao puno drugih nučaki, ali ni jedne kao one prve...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  13. #13

    Odgovor: Omiljena igracka

    Meni je bio najdrazi paket malih autica, koje sam dobila od tate za rodjendan i barbika koju sam dobila kada sam izasla iz bolnice operisanih krajnika!
    a voljela sam i svoje klikere.....

  14. #14

    Odgovor: Omiljena igracka

    Imala sam dosta igračaka, a najomiljenija mi je lutka-beba, koju i dan danas imam ikao su mi je sestrini klinci malo išarali ipak... mnogo mi je draga
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  15. #15

    Odgovor: Omiljena igracka

    Barbike....
    josh chuvam kutju za njih, i svu propratnu opremu
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljena poza?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 19.10.2018, 13:16
  2. Omiljena životinja
    Autor Kunic u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 25.12.2015, 07:13
  3. Omiljena priča
    Autor DrinChe u forumu Književnost
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.11.2015, 18:25
  4. Omiljena kozmetika
    Autor Mater Vetru u forumu Lepota
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 11.01.2014, 15:46
  5. Omiljena teniserka
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 14.03.2011, 22:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •