Živeo drug govornik - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 63
  1. #31

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Misliš na Raku i Bidžu ?

  2. #32

    Odgovor: Živeo drug govornik

    сетио сам се и оне чувене приче о деди и унуку...хехе,то је лајтмотив 90-тих,читавог тог лудила,то вандредно заседање скупштине док траје студентски протест кад је човек у три ујутру покушао да исприча ту причу ау,легендарно!
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  3. #33

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Naravno da ne mogu ORGANSKI da svarim SRS, na celu sa hipokriticnim kretenom Vucicem, TOmom Grobarom i Natasom, imbecil, jovanovic, kao i SRS lite (kako je ovde neko odlicno nazvao DSS) na celu sa premijerom koletom, i naravno onog nekulturnog i neobrazovanog kapitalca Velju srbijanca, i naravno otpadak srs sa debelom svinjom dacicem na celu, mada ni bajatovic mi nije daleko,...... ima nastavak ali sam se umorio od nabrajanja....

  4. #34

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Мораћу на овај списак да додам и сенилну маничну бакицу Весну Пешић!

  5. #35

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Ћопавог Чанка, Костреша хомосекуалца, наркомана Чеду, шиптарску к#рву Наташу Кандић и неје#ану баку Соњу Бисерко ...

    све остале некако сварим али ми нису ни близу гадни као ова ударничка чета која је набројана горе!

  6. #36

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Ћопавог Чанка, Костреша хомосекуалца, наркомана Чеду, шиптарску к#рву Наташу Кандић и неје#ану баку Соњу Бисерко ...

    све остале некако сварим али ми нису ни близу гадни као ова ударничка чета која је набројана горе!
    Za prvog: ne daj Bože da ti budeš ćopav.
    Za drugog: nije dokazano da je homoseksualac.
    Za trećeg: svako ima šansu da u životu okrene nov, prazan list. (šansu, ne pravo!)
    Za četvrtu: nije dokazano da je kurva. A nije greh biti albanka ili spavati sa albancem (ne znam kako si mislio ono š.k.).
    Za petu: šta misliš onda o monahinjama? Nevinost je "in" kod Boga.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  7. #37

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Za prvog: ne daj Bože da ti budeš ćopav.
    Za drugog: nije dokazano da je homoseksualac.
    Za trećeg: svako ima šansu da u životu okrene nov, prazan list. (šansu, ne pravo!)
    Za četvrtu: nije dokazano da je kurva. A nije greh biti albanka ili spavati sa albancem (ne znam kako si mislio ono š.k.).
    Za petu: šta misliš onda o monahinjama? Nevinost je "in" kod Boga.
    1. потпуно си у праву, пу пу пу, не дао Бог ... није он крив сиромах човек што је пао са Харли Дејдвидсона од 35 000 Евра, нема мученик пара јер му је све отео "Београд" !!!
    2. Ха ха ха, рекао Веља да јесте! ))))) (шала наравно)
    3. он је мученик све своје шансе прокоцкао, а ова задња му никако не ваља!
    4. "политичка курва" колега, политичка! а с ким се она је"е или било ко, савршено ме брига!
    5. лоше сам се изразио, нисам мислио не###ана , хтео сам рећи НЕДО###АНА... фрустрације су то!



    Извињавам се модераторима и члановима форума на речнику,али једноставно о неким људима човек не може да пише без погрдних придева!
    Poruku je izmenio FlekicaSkupusom, 24.09.2008 u 16:59

  8. #38

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Dvojica kandidata skoro da dele prvo mesto: Kostunica Dr. Vojislav i Velimir Ilic.

    Ono sto karakterise Kostunicu Dr. Vojislava su mlitavost, neobavestenost i vestina u prodavanju magle, u stanju je da pola sata prica i da ne kaze apsolutno nista konkretno. Prevrtljiv je, osvetoljubiv, beskrupulozan.

    Velimir Ilic je druga prica, sramota za politicku scenu Srbije, nekulturan, bezobrazan.


  9. #39

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Na svoj prethodni post dodala bih još jedno ime: Dačić. A poslednjih dana, kad god šaltam kanale, pojavi mi se njegova njuška.
    Narodu ga kanda nije bilo dosta onomad.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #40

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Poslanik Velimir Ilić, pa ministar ekonomije - kako se ono zvaše, poslanik Todorović, poslanik Riza Halimi,... neki u pozitivi a neki..

    Koštunica nešto ćuti - objavio knjigu sa planom ekonomskog razvoja Srbije 2009-2012.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  11. #41

    Odgovor: Živeo drug govornik

    ..sve je rekao u knjizi, zato cuti..mozda josh uvek nije dovoljno obaveshten a nekim poslanicima bi bilo bolje da cute kako zbog akcenta i gramatichkih gresaka i tupavih izjava kojima chesto pribegavaju...nekada mi deluju u skupshtini kao nepripremljeni studenti na polaganju ispita...vechito vrte jednu istu rechenicu na sto nachina...
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  12. #42

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Dvojica kandidata skoro da dele prvo mesto: Kostunica Dr. Vojislav i Velimir Ilic.

    Ono sto karakterise Kostunicu Dr. Vojislava su mlitavost, neobavestenost i vestina u prodavanju magle, u stanju je da pola sata prica i da ne kaze apsolutno nista konkretno. Prevrtljiv je, osvetoljubiv, beskrupulozan.

    Velimir Ilic je druga prica, sramota za politicku scenu Srbije, nekulturan, bezobrazan.

    zaboravio si da naglasis i titulu Velje Ilica.....on je magistar...
    e ovo ti je veliki minus!!!!!
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  13. #43

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Бар се не дрогирају па не морају да слушају свог дилера
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #44

    Odgovor: Živeo drug govornik


    Ne potcenjujte ovog momka! Preporučujem ga kao izuzetno efikasan laksativ, posebno osobama koje pate od hroničnog zatvora creva!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #45

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku

    Ne potcenjujte ovog momka! Preporučujem ga kao izuzetno efikasan laksativ, posebno osobama koje pate od hroničnog zatvora creva!
    Znam čoveka, rečit. Blaža verzija M StProtića

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Drug Čanak!
    Autor sa juga u forumu Politika
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 10.07.2013, 13:28
  2. Drug iz maste
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009, 22:37
  3. Drug na drumu
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 20:40
  4. Padobranac preživeo pad sa 4.570 metara
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 16.02.2007, 15:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •