Živeo drug govornik
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 63
  1. #1

    06 Živeo drug govornik

    Kog političara organski ne možete da svarite dok vam prodaje muda za bubrege preko malog ekrana?

    Moj glas ide za sirotog i iz Srbije proteranog Karića i onog narkomana kome ni ime neću da napišem.

    A vaš?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Kostunjavog cim cujem odmah se najezim. *ebem ga u macice.

  3. #3

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Vojislava Šešelja, Tomu Nikolića, Aleksandra Vučića + galerija žena (diskutabilno) iz njihove stranke + Ivica Dačić & SPS otpad. Ali bukvalno ORGANSKI.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Samo sto sam se ulogovao na Nacionalni dnevnik i kad sam video Dacica sve mi se smucilo Podseti me sto sam ovde
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  5. #5

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Tomislav Nikolic je daleko ispred svih a za njim slijede Ceda, Kostunjavi, Dinkic, Djelic... a da ne zaboravim ni Sulejmana Tihica, Harisa Silajdzica, Dragana Cavica... uh ma lose mi je od svih politicara

    mada najljigavija izjava mi je izjava nekadasnjeg premijera Republike Srpske Dragana Mikerevice... naime Dragance je u jeku strajkova budzetskih korisnika izjavio da ce da da ostavku ako mu ne dozvole da kupi sebi novog audija od 150,000 KM kakvog je sebi par dana pre kupio tadasnji predsjednik i kolega mu Cava...
    citat: "Ako je jedan premijer zasluzio da se vozi u automobilu starom 4 godine koji na 100 km potrosi litar ulja i neznam koliko benzina ja dajem ostavku!"
    Btw njegov tadasnji automobil je bio Audi A8 star (dal moze da e kaze star uopste) 4 godine e tad kad se nisam ispovracao od muke po ekranu necu nikada
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    Odgovor: Živeo drug govornik

    meni su svi do jednog ljigavi (taj koji nije ljigav, još se nije pojavio ili ne može da dođe do izražaja od ovih ostalih). svaki mi je ljigav na svoj način, a ako nije ljigav, onda je toliko dosadan da u momentu zaspim.
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Vojislava Šešelja, Tomu Nikolića, Aleksandra Vučića + galerija žena (diskutabilno) iz njihove stranke + Ivica Dačić & SPS otpad. Ali bukvalno ORGANSKI.
    Da, mučnina koju mi oni izazovu zbilja je najveća.
    Gospodina Koštunjavog bih primenila kao terapiju za nesanicu jer samo ako me uspava neće mi od neobaveštenosti pripasti muka. Potom je tu i aristokratija od porodice Karić i njihovo mahanje salatama. O primitivizmu Kapitalnog Velje takođe će mi želudac reći šta misli.... Ima ih, ne mogu više da ih nabrajam.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #8

    Odgovor: Živeo drug govornik

    svi iz radikala onako u paketu , SPS takodje , Kostunjavi i dobar deo njegovih , Jozef Kasa licno ( ne i ostali njegovi )

    to je sto se tice ovih malko vidjenijih , da ne sirim dalje optereticu server pa ce me Necro
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  9. #9

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Vojislava Šešelja, Tomu Nikolića, Aleksandra Vučića + galerija žena (diskutabilno) iz njihove stranke + Ivica Dačić & SPS otpad. Ali bukvalno ORGANSKI.
    slazem se sa tobom.....ma svi su oni ljigavi....svako na svoj nacin,samo obecavaju a nista ne rade
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #10

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Uh jako tesko pitanje!Skoro svi jedu govna,ali najgori su lazovi gospodin Kapitalna investicija i Ceda,dok su van konkurencije Radikali,Batic,Karici...

  11. #11

    Odgovor: Živeo drug govornik

    najgori su lazovi gospodin Kapitalna investicija i .........

    kako li Velju kapitalca zaboravih , nije mi jasno
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  12. #12

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Ne mogu da svarim Tomu grobara i gumenog Vučića a i Koštunicu koji ne zna čak ni da se unese u fabulu

  13. #13

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Vojislava Šešelja, Tomu Nikolića, Aleksandra Vučića + galerija žena (diskutabilno) iz njihove stranke + Ivica Dačić & SPS otpad. Ali bukvalno ORGANSKI.
    Ja bi navedene sve redom pocevsi od tome, i vucica, a seselja bi
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  14. #14

    Odgovor: Živeo drug govornik

    SRS u paketu,SPS takodje.Selimir Selja Silic je mozda nenad*ebiv cak i pored ove dve stranke.
    I may not be perfect but I'm always me

  15. #15

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Ne varim politiku ...kao ni one koji su se svojom "aktivnoscu" istakli u tome.
    Kada bih pocela da nabrajam imena, trebalo bi mi 2-3 ovakve stranice, a posto nisu dostojni ni imena da im se pominju...... , misljenje, moje skromne malenkosti - da nasi politicari posle konzumiranja jako zacinjene hrane, vatreno se izjasnjavaju u svojim govorima.....
    neunistiva zlojebaba!

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Drug Čanak!
    Autor sa juga u forumu Politika
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 10.07.2013, 13:28
  2. Drug iz maste
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009, 22:37
  3. Drug na drumu
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 20:40
  4. Padobranac preživeo pad sa 4.570 metara
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 16.02.2007, 15:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •