Idealno buđenje - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 113
  1. #16

    Odgovor: Idealno budjenje

    sex nikako,meni treba barem pola sata da dodjem k sebi,i obicno cutim,i gledam u tv,dok se ne razdrmam....a posle kafa...

  2. #17

    Odgovor: Idealno budjenje

    Još jedan jutarnji namćor. Mrštim se, ne progovaram, preko mi je potrebna kafa i cigare, i mada mi je lepo jutarnje ispijanje kafe u dvoje, to dolazi u obzir samo u tišini. Dakle, idealno buđenje je da nam on skuva doobru kafu, i da je ispijamo u tišini do god se onaj mrzovoljan izraz ne ukloni sa mog lica.
    Ipak, nije da se nije desio i da mi nije prijalo, odnosno da mi to nije bilo extra buđenje. Ali desilo se možda jedanput ili dvaput iz n pokušaja da smo kafu ostavili do pola popijenu. A to je značilo da je on bio krajnje, krajnje strpljiv, nežan, uporan, zavodljiv, ali i hrabar da rizikuje da ga gađam bilo čime što mi se nađe pri ruci što me remeti u mom "mrzim buđenje, mrzim sebe, mrzim čitav svet".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #18

    Odgovor: Idealno budjenje

    Uh idealno budjenje ........ za mene lagano budjenje poljupcima uz miris vruce crne kafe , a nakon toga
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  4. #19

    Odgovor: Idealno budjenje

    Ne postoji idealno budjenje dok ne popijem lonac kafe nisam živa.

  5. #20

    Odgovor: Idealno budjenje

    Idealno budjenje za mene je kafa u krevetu i caskanje sa mojom cimerkom, tu se uvek nacnu zanimljive teme! A druga varijanta, koja ide odmah posle te je, u zagrljaju drage osobe, obozavam i kad me budi ceskajuci me ili mazeci po kosi!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  6. #21

    Idealno budjenje

    budjenje kada sam naspavana...da ne zvoni sat..da ne bude nezvani gosti...da sija sunce a ne da je mracno kao da pada noc...toplo telo kraj mene..
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  7. #22

    Wake Up!

    Kako bi ste najradije voleli da se probudite???
    Uz koga???Ko da Vas budi????On/Ona/Sat/Miris tek skuvane kafe???



    Shta Vam je prvo potrebno da se razbudite??
    Kafa,sok,tush...sex?????

    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  8. #23

    Odgovor: Wake Up!

    Dok sam pila kafu, volela sam da se probudim na njen miris. Volim kada me dragi probudi poljupcima.Ako zadremam pored Bude volim kad on pocne da se meskolji i gundja.
    A ne razbudim se dok se ne umijem i operem zube.

  9. #24

    Odgovor: Wake Up!

    Kraj drage osobe, uz miris kafe priznajem ne volem one varijante kad se probudim pored "nepoznate" devojke onako mamuran i još kad otvorim olovne kapke pa ugledam lice "aligatora" aaaaaaaaaaaaahhh.
    Ma sve drugo podnosim.
    Ali najlepši je osećaj kad me probudi sat, a shvatim da ne moram ustajati. pa onako blaženo nastavim kuntati.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  10. #25

    Odgovor: Idealno buđenje

    Da se probudim "sama"-ne silom prilike(a ipak kraj nekog),naspavana i u dogledno vreme,napolju vedro i svetlo-molicu sunce ili bar vedar dan,pa posle toga pustim muziku u pozadini,bacim zalogaj-dva dorucka i kafa.....
    Lako cu,ako je do mene.........

  11. #26

    Odgovor: Idealno buđenje

    Volim da se budim polako, sam, i da nemam neku brigu taj dan. A moze i da je budjenje na havajskim ostrvima, nebih se zalio.

    A ovo kao sex, pa to je malo smesno. Pa sta sad svako jutro treba da lucim vunu da bi ustao ko covek? Vama verovatno i za lako noc i za apetit i za srecu... treba partija sexsanja. Tako je to kad ti jedno ne izbija iz glave. Ma to ove keve oce da istrose muzeve jer im frka da ne navataju mladje

    E da lepo ustanem i kad sanjam nesto zanimljivo!
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  12. #27

    Odgovor: Idealno buđenje

    Volim kad se probudim da prvo sto ugledam bude ON Posle toga ceo dan je lep
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #28

    Odgovor: Idealno buđenje

    bude tu svega, od navedenog gore ...
    Lepo je, kad se probudim i pogledam pored sebe nju kako spava,onda ide umiljavanje i ....
    mada nije retko, da "šator" bude već podignut pre budjenja a ona raspolozena ...
    Kad sam Sam idealno je budjenje uz neku normalnu "neodredjenu" muziku ...minimum pola sata prevrtanja i izležavanja u krevetu...
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  14. #29

    Odgovor: Idealno buđenje

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Ma to ove keve oce da istrose muzeve jer im frka da ne navataju mladje
    Pa nije muž sapun pa da ga potrošim, svašta. A to drugo, ma gde mi frka, nemam ja ništa protiv toga da na'vatam mlađe
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #30

    Odgovor: Idealno buđenje

    Ako sam se lepo naspavala,sve mi je idealno i sve dolazi u obzir!
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas podstiče na učenje?
    Autor JohanaZahndiese u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.10.2013, 22:47
  2. Pušenje ili ne
    Autor Kunic u forumu Zdravlje
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 28.11.2010, 15:23
  3. Taloženje...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 16:42
  4. Lečenje sinusa
    Autor bianka u forumu Online savetnik
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.09.2008, 11:07
  5. Počelo suđenje Šešelju!
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 14.02.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •