Idealno buđenje - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 113
  1. #76

    Odgovor: Idealno buđenje

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    da me pusti da se sama probudim ....
    tada da nema nikoga kuci ....
    tishina .... kafa ....i ja nadrkana ....
    da se vrati kuci posle 5 dana ....


    kao da se nishta niJe desilo ....
    kao da je samo otishao po cigare ....



    trebalo je da znam....
    a ja se cudim sta bi ti mogla da reknes na ovoj temi...pa dodjem da vidim,da se iznenadim...kad ono - corak! pa to si ti,Milice! prepoznah te odma`


    elem...to sto ti zelis ja sam imala ....i nije bilo nesto.... ....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #77

    Odgovor: Idealno buđenje

    Још се ни једном нисам идеално пробудила..чим ми се то деси, ако се деси, дођем да опишем..

    Уствари, ако икада будем имала неки период живота без великих проблема, онда ће ми и буђење бити супер..овако, најрађе бих да преспавам..све..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #78

    Odgovor: Idealno buđenje

    Prvo bi mi trebalo idealno spavanje...e to je već misaona imenica.

    Nekako ovako...prvo, da se probudim sama, da me niko ne cima, da ne klepeću šerpe, da ne zvone telefoni...što implicira, da sam sama u stanu.
    Da je napolju sunčano, toplo...da se probudim, još malo leškarim...protegnem se i ustanem.
    Da upalim tv, još se malo sklupčam, popijem neki topao napitak, prelistam kanale...u mislima skontam šta ću obući...čujem se sa nekim ljudima, sjednem u auto ili prošetam, sunčano je, jelte...ja zadovoljna sobom...sve mi lijepo..smjestim se u neku osunčanu bašticu, naručim cijeđenu narandžu...i razbudim se skroz.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #79

    Odgovor: Idealno buđenje

    Da mi zazvoni telefon i da mi histerični glas, recimo, moje sestre saopšti kako sam dobio sedmicu na loto-u, i to na listiću koji sam njoj dao da mi ga uplati.

    E, to bi bilo buđenje...



    P. S. A ne bi bilo loše ni da mi se neka od onih kretenKi koje su me šutnule javi cmizdreći, uz priznanje kako sam ja ipak najbolji od svih na ovom svetu... rekao bih samo: xA!


  5. #80

    Odgovor: Idealno buđenje

    Upekla Zvezda me budi mamurnog u kamperici, znam da mi je sinoc bilo lepo / preskacem preko nekih nogu, glava - nije bitno dal su muške ili plava (bolje plava), vatam se najpunijeg načetog piva - drusnem ga sa nogu pa trrrrrkom do obale jezera (1,5 - 2m visine) pa fljaaas u vodu...
    jooj miline

  6. #81

    Odgovor: Idealno buđenje

    sms od voljene osobe
    Onda je polusnena procitam, u polusnu odgovorim...zazmurim i budna sanjam
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #82

    Odgovor: Idealno buđenje

    mene prvo srce okine kad čujem alarm kad Bebek drekne Ne spavaj mala moja muzika dok svira, koji me opominje da je 7:00, onda se prase od psa doguzelja -pošto mi spava kod nogu, pa mi zaturi njušku među moja usta i facu koju pokušavam kao da sakrijem rukom, umije me prvo on..oću reć izliže, pa ga ja malo izmečkam, pomazim ištipkam,, a onda zajedno izlijećemo iz kreveta i sobe,, ja u kupatilo na pravo umivanje i tuširanje, a on na šoranje i sEranje, pa na još koju istu takvu turu maženja sa sestrom, majkom, ocem, bratom, kako se ko budi po redu...
    sve u svemu, voljela bih se probuditi sa nečijom rukom na mojim jajnicima (mogu prstići da šetkaju, štaviše poželjno je ), i obratno, ja da mu dirkam i stiškam mošnje ...to mi je tako $atko ..i prisno...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #83

    Odgovor: Idealno buđenje

    Kada ružno sanjam, a mementica me prodrma uz reči:
    - To je samo san...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #84

    Odgovor: Idealno buđenje

    Svaka cast ovima sto su u stanju da se seksaju sabajle (probala, nije da nisam, sunce ti kad nisam zaspala na njemu )
    Kad se probudim mrzim citav svet, pa i sex
    Idealno mi je da me ceka skuvana kafa, u narodu poznata kao slogirusa jer ja bez toga ne ferceram i ako me pusti da je popijem na miru i u tisini (bolje po njega da me nista ne pita)
    Kad progovorim znaci opasnost prosla, onda sam raspolozna za sve
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  10. #85

    Odgovor: Idealno buđenje

    Idealno budjenje bi bilo negde na moru (ja bih da preskochim ova prolecna budjenja)...
    Prozor otvoren....taman pred jutro malo svezije u sobi...
    ...nema frke oko ustajanja; NE mora u 6, 7, 8 h ....vec onako kako organizmu prija... sa sunchanim zracima koji rasteruju san i l a g a n o bude...
    Budjenje, kada ne mislim da prvo MORAM da popijem kafu...
    ...prve misli uzurbano zamishljaju plazhu....vodu.... smeh i graju...
    Dok se razvlachim i teglim po krevetu, dragi me doziva sa terase da je kafa vec skuvana...

  11. #86

    Odgovor: Idealno buđenje

    Taman jutros se ne probudim po obicaju s' petlovima.
    Kad...nesto pre 7 sati cujem neki zvuk.
    Oli su tenkovi oli su traktori
    Kad ono, kosaci...eno ih jos mi drljaju po dvoristu.
    Gde ces lepse budjenje
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #87

    Odgovor: Idealno buđenje

    Idealna budjenja su svake subote. Nema shkole, niti pritiska nedelje koja najavljuje ponedeljak i nove radne pobede.
    Svi spavaju u zamrachenim sobama...chuje se samo Dzordzetovo hrkanje, koje se prekine zbog zvuka pucketanja parketa u dodiru sa mojim bosim stopalima, dok se ishunjavam iz sobe da ne probudim ekipu...polako, na prsticima...zastanem, pogledam dole...chuj prsticima...jbmti genetiku, imacu veci palac od deda Todora...nevr majnd, pusti sad palac...ne gubi vreme...subota je, ej!
    Po mojim nindza pokretima kroz hodnik, blenta me skenira pogledom, ukapira da je subota, te ne trazhi da ide na pishanje i zbog toga ga mnogo volim...mnogo je pametan, sav je na mene...
    Ubacujem sholju sa vodom u mikrotalasnu, ukucavam 1 minut...cupkam, gledam kako se sholja okrece i odbrojavam svaki sekund...otvaram vrata na 59oj sekundi, pre pishtanja koje obaveshtava da je voda dovoljno zagrejana i spremna za razmenu nezhnosti sa nes kafom...samo da me ne chuju, samo da me ne chuju
    Sedam na bankshtel, dizhem noge na sto, spushtam laptop na butine...klik klik klik....srrrrk...aaah...let the awakening begin

  13. #88

    Odgovor: Idealno buđenje

    Hmmm...

    Jutrošnje. Jes da je sat i po' pre no što mi sat navijen, ali nevRmajnD.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  14. #89

    Odgovor: Idealno buđenje

    Nemam ga jer nisam spavalica tako da ne patim za nekim idealnim budjenjem.Ustao u 5,6 ili 7 kao i uvek meni je sve jedno nikad nisam pospan

  15. #90

    Odgovor: Idealno buđenje

    Hmm ,moj dragi otvori prozor,a ispred prozora pticice cvrkucu meko,kao pampers.Pusti neku tihu laganu muziku,isprica mi dva tri vica,donese mi mnogo hrane u krevet poljubi me i ode da kenja u wc-u dok doruckujem. uuh miline
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas podstiče na učenje?
    Autor JohanaZahndiese u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.10.2013, 22:47
  2. Pušenje ili ne
    Autor Kunic u forumu Zdravlje
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 28.11.2010, 15:23
  3. Taloženje...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 16:42
  4. Lečenje sinusa
    Autor bianka u forumu Online savetnik
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.09.2008, 11:07
  5. Počelo suđenje Šešelju!
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 14.02.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •