Pomoć u vezi sa forumom - Strana 12
Strana 12 od 62 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 918
  1. #166

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Само ти питај

  2. #167

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Priznaću samo tebi.. ..mnogo sam stidljiv








    nemoj nikome da kažeš

  3. #168

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Vidiš da može
    Може нешто, ал не знам кад и колико... а код тебе као може... модераторске ујдурме...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #169

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Може нешто, ал не знам кад и колико... а код тебе као може... модераторске ујдурме...
    завидиш ми?

    Мораш бити добар самном да би радило

  5. #170

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Evo, kao na primeros ja bez stida i srama, o mia mammma

  6. #171

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Може нешто, ал не знам кад и колико... а код тебе као може... модераторске ујдурме...
    Vidim da se snalaziš i da si stavio sličicu a baš to sam mislio da ti preporučim ...

    Slobode su puno veće i možeš da biraš najrazličitija slova koja imaš na računaru ... a ako ih nemaš onda imaš prostranstva neta za potragu.





    Ovde imaš šifru boje koja je na forumu iskorišćena za podlogu ...



    a evo i šale radi tvoja prepravljena poruka sa podešenom podlogom

  7. #172

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    завидиш ми?

    Мораш бити добар самном да би радило
    Ајде реци лепо да немаш појма шта је проблем да се не замајавамо

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Vidim da se snalaziš i da si stavio sličicu a baš to sam mislio da ti preporučim ...

    Slobode su puno veće i možeš da biraš najrazličitija slova koja imaš na računaru ... a ako ih nemaš onda imaš prostranstva neta za potragu.
    Не сналазим се, добио сам савет и помоћ од особе којој бих да се захвалим овом приликом
    Теби хвала за труд и објашење, а потпис ми се свиђа баш овакав, црно на бело
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #173

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    aj pomozite mi da i ja naucim nesto.

    volim da postavljam fotke na sajt ali mozda nesto ne radim kako treba. naime do sada sam sve upload-ovala prema uputstvu koje je napisano tu da pomogne i cinilo mi se da je to ok, ja ih vidim i to je to. sada mi je neko skrenuo paznju da se ne vide slike i da bi bilo bolje da ne linkujem nego uploadujem, a meni samo otprilike jasna razlika... pitam se da li je moguce da samo moj racunar prepozna i offline te slike, jer mi je bilo logicno da ako se odjavim sa sajta ne bih ni ja mogla da ih vidim ako ih drugi ne vidi... Ili ih cuva negde?? stvarno se ne razumem ako neko ima da zna.....

  9. #174

  10. #175

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat drth09 kaže: Pogledaj poruku
    aj pomozite mi da i ja naucim nesto.

    volim da postavljam fotke na sajt ali mozda nesto ne radim kako treba. naime do sada sam sve upload-ovala prema uputstvu koje je napisano tu da pomogne i cinilo mi se da je to ok, ja ih vidim i to je to. sada mi je neko skrenuo paznju da se ne vide slike i da bi bilo bolje da ne linkujem nego uploadujem, a meni samo otprilike jasna razlika... pitam se da li je moguce da samo moj racunar prepozna i offline te slike, jer mi je bilo logicno da ako se odjavim sa sajta ne bih ni ja mogla da ih vidim ako ih drugi ne vidi... Ili ih cuva negde?? stvarno se ne razumem ako neko ima da zna.....
    Kada linkuješ sliku sa nekog sajta, nikad ne možeš biti siguran da joj lokacija neće biti izmenjena
    zatim neki forumi imaju običaj da stopiraju linkovanje slika koje se nalaze na njima
    Zato (i zbog još nekih neugodnosti do kojih može da dodje) ne preporučujem nikom linkovanje slika sa neta, nego sa servisa za hosing fotografija, kao što su photobucket, imageshack,
    webshots.com, tinypic.com, astahost, putfile.com, imagevenue.com, freeimagehosting.net, uploadit.org, yourfilelink.com, savefile.com servimg.com... itd

    još jedno objašnjenje za upload slika na image shack:
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/175686-post42.html

    za upload slika sa weba je potrebno samo da umesto "image" obeležiš "URL"



    Lično mišljenje, photobucket je puno bolji od imageshack-a
    upload je puno brži, i postoji mogućnost organizovanja slika po folderima

  11. #176

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    hvala, hvala! Mnogo ste pomogli neupucenoj devojcici

  12. #177

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Nova na forumu. Treba mi pomoc. Kako postaviti pitanje clanovima foruma? Treba mi odgovor na pitanje, ukoliko neko raspolaze informacijom, ima li novosti u vezi sa snimanjem filma Djordja Balasevica o Vasi Ladackom? I uopste mi nije jasno kako funkcionise forum, kako se posavljaju teme, kako se ucestvuje u diskusiji...opsti rebus u mojoj glavi. Hvala raspolozenima da pomognu neupucenoj. I ukoliko ova poruka prodje, nemam pojma kako da procitam odgovor... I kako da umetnem smiley...

  13. #178

  14. #179

    Mij Potpis

    Kako mogu kod mog potpisa da uradim da su slova u boji?
    I kako mogu postaviti ispod jednu Gif slicicu?
    Svaki dan bez smeha je izgubljeni dan. Carly Caplin

  15. #180

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ne znam da li je do foruma ili do servera,ali ImageShack mi se ne ucitava.Danima ne mogu da nakacim sliku.
    Pomozite mi please....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

Strana 12 od 62 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •