Pomoć u vezi sa forumom - Strana 5
Strana 5 od 62 PrvaPrva ... 345671555 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 918
  1. #61

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Da li mogu da se obrisu postovi?

    Npr zbog problema s serverom ili ISP-em, moj post se pojavio 3 puta i nisam znao kako da obrishem dva.

  2. #62

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Dali ima nekih smetnji danas?
    Bih izbacena i nikako da udjem ponovo??
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  3. #63

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat kozul kaže: Pogledaj poruku
    Da li mogu da se obrisu postovi?

    Npr zbog problema s serverom ili ISP-em, moj post se pojavio 3 puta i nisam znao kako da obrishem dva.
    Poruke ne mozes da obrises,samo da ih izmenis.Tu opciju imaju samo moderatori,supermoderatori i administratori.Ukoliko se desi ,to sto se i tebi desilo mozes ih obavestiti putem PP i oni ce obrisati post. (ako predhodno vec to nisu uradili )
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #64

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat sussi kaže: Pogledaj poruku
    Dali ima nekih smetnji danas?
    Ne. Sve radi kako treba. Verovatno je problem do tvog provajdera.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  5. #65

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Dodala sam dve teme ali na pogresnom mestu da li mogu da ih premestim i kako?

    npr
    Dijaspora - Sta propustate ako zivite u inostranstvu?
    Zenski kafic - Zasto je bolje biti musko?

    htela sam ustvari da bude humora i zabave ali sam ocigledno promasila jer nisam ih otvorila na
    Humor i zabavu
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  6. #66

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Teme mogu da premeštaju moderatori i administratori. Pošto na temama već ima odgovora i to ozbiljnih, nema smisla da se premeštaju na neozbiljne forume.

    Ubuduće pre nego što otvorite temu, razmislite kom forumu pripada.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  7. #67

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Ne. Sve radi kako treba. Verovatno je problem do tvog provajdera.
    Ni ja nisam mogla da pristupim sajtu oko 10-ak minuta, kao ni jedan naš kolega (sa kojim sam komunicirala preko msn u tom trenutku) nije mogao a sigurna sam da nemamo istog provajdera

  8. #68

  9. #69

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ispisala sam odgovor, trudila se da dobro srocim izabrala smajlove i da ga posaljem a ono dobih opet

    To se dogodilo vise puta pa zelim da znam sta je u pitanju? Dali ja negde gresim ili ???
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  10. #70

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Nije do tebe greška
    isto je bilo i noćas oko 3 sata
    Moja preporuka: kad pišeš duže postove, jednostavno ih pre slanja pastiraj u notepad, pa iako post ne ode biće manja šteta
    a za smajlije iskoristi opciju save page as... > Web page complete
    na taj način ćeš mnogo brže zapamtiti kodove za njih, a i ubrzaćeš sa time uredjivanje poruka, a i koristila bi nešto manje forumskih resursa ( bar po mom mišljenju)
    potrebno je samo da "misc.php" otvoriš u novom tabu ili da ga dodaš u Boockmarks (ili Favorites za IE)

  11. #71

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    U koje doba?
    Oko 11h jutros. Sussi se oglasila na traču, možeš pogledati tačno vreme

  12. #72

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Noćas oko 3 sata su u pitanju bili radovi na sajtu, a za ostalo ću se raspitati.

  13. #73

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Nije do tebe greška
    isto je bilo i noćas oko 3 sata
    Moja preporuka: kad pišeš duže postove, jednostavno ih pre slanja pastiraj u notepad, pa iako post ne ode biće manja šteta
    a za smajlije iskoristi opciju save page as... > Web page complete
    na taj način ćeš mnogo brže zapamtiti kodove za njih, a i ubrzaćeš sa time uredjivanje poruka, a i koristila bi nešto manje forumskih resursa ( bar po mom mišljenju)
    potrebno je samo da "misc.php" otvoriš u novom tabu ili da ga dodaš u Boockmarks (ili Favorites za IE)
    Hvala!
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  14. #74

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Nisam bas sigurna dali ovo pitanje pripada ovde ali nisam nasla drugo mesto pa oprostite ako je pogresno

    Radi se o davanju reputacije potpis ne ide automatski kada se daje reputacija
    puno clanova o tome ne zna
    nisam ni ja znala samo sam slala reputaciju a nisam potpisivala dok nisam ja pocela da dobijam ne potpisane pa sam shvatila da potpis ne ide automatski i na reputacije.

    Mislim da je bitno obavestini na neki nacin sve clanove o tome da moramo sami potpisati inace onaj ko dobije ne zna ko mu je poslao.

    Hvala za razumevanje
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  15. #75

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ne, to pitanje ne pripada ovde. Postoji Uputstvo gde je detaljno objašnjeno korišćenje foruma, kao i opcije koje forum pruža.

    Između ostalog, postoji i deo posvećen reputaciji. Klikni ovde

    Ne bi bilo loše da pre nego što postavite pitanje, proverite da li je o tome već bilo reči i da koristite češće Uputstvo.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

Strana 5 od 62 PrvaPrva ... 345671555 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •