Pomoć u vezi sa forumom - Strana 16
Strana 16 od 62 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 226 do 240 od ukupno 918
  1. #226

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    a kako meni pise ono 5 poena nikad...to znaci da cu uwjek imati 5 poena minusa jel?

  2. #227

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Da, da
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #228

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    To znači da je Mishonja bila umorna pa je zaboravila da ti upiše poene Evo dodaću ti ja sad dva komada, da se ne stidiš što imaš krompirić
    Nemoj da mi drage koleginice dovodiš u nedoumicu sa tim pojmom krompirić,ljubim te povećaj nek' liči na krompir koji bi svako poželeo,a nije ni lepo da mi ne izađeš u susret,jer da ti ja nisam rekao da je Mishonja bila umorna ne bi ni znala...

    Koliko košta ljubavi prema članu ako se registrujem pod drugim nikom sa iste IP adrese , jer sad sam se uozbiljio i hteo bih da promenim imidž kako bi i mene voleli,a ne samo mrzeli... Gde starost da dočekam sam Kad' 'oćete da opštite onda me bar ostavite trudnim,a ne da mi se stavlja,a da sve liči pred narodom kao veštačka oplodnja...razmisli o tome koliko sam u pravu ovim poslednjim...'ajde zdravo sad...

  4. #229

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    squaw,ali ja kad iskopiram taj awatar onda je on statican kad ga pastujem,ali owako na tom sajtu s kog ga skidam on je 'ziwahan'//to je mene pasujem ga u moj komp narawno prwo..ali,kazem ti...
    Snimi na komp tamo gde je živahan, uploaduj ga pomoću:

    http://www.imageshack.us/

    i stavi u svoj post na temi na softverskim problemima.

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj da mi drage koleginice dovodiš u nedoumicu sa tim pojmom krompirić,ljubim te povećaj nek' liči na krompir koji bi svako poželeo,a nije ni lepo da mi ne izađeš u susret,jer da ti ja nisam rekao da je Mishonja bila umorna ne bi ni znala...

    Koliko košta ljubavi prema članu ako se registrujem pod drugim nikom sa iste IP adrese , jer sad sam se uozbiljio i hteo bih da promenim imidž kako bi i mene voleli,a ne samo mrzeli... Gde starost da dočekam sam Kad' 'oćete da opštite onda me bar ostavite trudnim,a ne da mi se stavlja,a da sve liči pred narodom kao veštačka oplodnja...razmisli o tome koliko sam u pravu ovim poslednjim...'ajde zdravo sad...
    Pa zato ti ja i izađoh u susret kolega, složićeš se da i nije baš u redu da imaš krompir a one krtine je toliko bilo po forumu da bi se i mesožderu smučilo. Hvala, stvarno ne bih obratila pažnju da nisi rekao da ti nema opomene.

    Sa iste IP adrese ne možeš da se registruješ. Tačnije možeš, ali bićeš banovan kao i svi ostali članovi do sada Nikad nije kasno da se uozbiljiš, vi'š kako sam ja ozbiljna kao prase kad piški
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #230

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ćao,
    Nova sam ovde, pa stoga imam dosta nejasnoća...npr. ukoliko napišem post na određenoj temi, on se postavi negde na nekoj 5-6 stranici, iako tema ima, recimo 20 i više strana. Zbog čega se moj post ne pojavljuje na kraju, nego moram da čeprkam da bih ga našla?
    I još jedno pitanje: iskucala sam više postova, ali njih nigde nema, kako je to moguće. Naravno da sam kliknula na slanje posta, ali u svom profilu vidim da sam, navodno poslala samo jedan post...
    *Sve što poželiš pažljivo biraj, to se se može i dogoditi*

  6. #231

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Free_Mind kaže: Pogledaj poruku
    Ćao,
    Nova sam ovde, pa stoga imam dosta nejasnoća...npr. ukoliko napišem post na određenoj temi, on se postavi negde na nekoj 5-6 stranici, iako tema ima, recimo 20 i više strana. Zbog čega se moj post ne pojavljuje na kraju, nego moram da čeprkam da bih ga našla?
    I još jedno pitanje: iskucala sam više postova, ali njih nigde nema, kako je to moguće. Naravno da sam kliknula na slanje posta, ali u svom profilu vidim da sam, navodno poslala samo jedan post...
    Sva podešavanja oko pregleda foruma se nalaze , naravno u opciji Moj profil.

    Ja vidim da imaš 6 postova tako piše a kako sam videla u profilu svi su tu
    A to što si ti videla da piše 1 je unos u blogu a ne post
    Ovakve stvari možeš da pitaš bilo kog moderatora preko privatne poruke da ne zamaramo ostale članove, osim toga već je nekoliko puta ispisano sve, samo treba pročitati

  7. #232

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ja imam problem sto ne mogu da postawim awatar ,kao neki sa animacijom'pokretni awatar'...to me poludje,mnogo sam se mucio,i digao ruke..ima li mozda nade
    za šta da li ima nade
    da ćeš postaviti animirani avic, ili nešto drugo
    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    squaw,ali ja kad iskopiram taj awatar onda je on statican kad ga pastujem,ali owako na tom sajtu s kog ga skidam on je 'ziwahan'//to je mene pasujem ga u moj komp narawno prwo..ali,kazem ti...
    u nečemu debelo grešiš
    postavi link do te animacije na temi Kako da uradim sledeće? pa će vidimo u čemu je problem (veličinu u pikselima i težinu u kilobajtima)

    Kod animacija ne pije vodu copy/paste
    na taj način kopiraš samo prvi frejm
    + nema potrebe da animaciju bacaš na komp
    otvoriš stranicu na kojoj se nalazi animacija --> desni klik mišem na nju --> copy image location
    Korisnički panel --> Podešavanje avatara --> Option 1 - Enter the URL to the Image on Another Website
    i u to polje pastiraš "CTRL"+"V" direktan link do animacije
    upss sorry, zaboravio sam da ti nemaš tipku za slovo "V" na svojoj tastaturi a pošto "V"≠"W" ko zna šta će da se desi kada to otkucaš
    umesto toga ti lepo
    desni klik mišem u polje predvidjeno za unošenje linka do slike (No1) --> paste (No.2) --> "ENTER" (ne traži ga na monitoru nego na tastaturi)



    e sad (može biti, a ne mora) možda je potrebno da pre svega navedenog poništiš avatar, čekiranjem opcije "Neću da koristim avatar" ili "Poništi popunjena polja" (No.3)

    Ako ti izbaci prozorče da animacija ne mere biti učitana, to je što ti i @SQUAW reče: animacija je ili veća od 150×150 piksela ili teža od 19.5 KB ili možda nisu u pitanju formati PNG i GIF koji su podržani

  8. #233

  9. #234

    Odgovor: chat

    Chat nije u funkciji. Koristi trač na forumu.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #235

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Samo jedno pitanjce

    Jel' u pitanju neko pravilo, pa sa titulom trachare ( ) ne mogu da promenim proizvoljnu titulu, ili je neshto drugo u pitanju?

    Zahvaljujem na odgovoru...

  11. #236

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ne, ne postoji nikakvo pravilo i nema veze sa titulom tračare, koliko ja znam Ako si već mogao sam sebi da je upišeš, ovu staru, možeš i da je promeniš isto tako. Nadam se da nema previše karaktera to što želiš da upišeš. Moguće i da treba skripti da se skonta nekih tridesetak minuta za neku promenu, ne više, ali trebalo bi da ti uspe. Ako ne može i dalje, pošalji mi na pp šta želiš da ti piše ja ću ti promeniti.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #237

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Imam i ja pitanjca.
    Da li mogu da se obrišu moje slike sa teme "Slike članova"?

  13. #238

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Skorpija85 kaže: Pogledaj poruku
    Imam i ja pitanjca.
    Da li mogu da se obrišu moje slike sa teme "Slike članova"?
    Mogu. Hoćeš da ih obrišem?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #239

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ajde molim te, bila bih ti zahvalna!

  15. #240

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Obrisane su
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 16 od 62 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •