Pomoć u vezi sa forumom - Strana 6
Strana 6 od 62 PrvaPrva ... 456781656 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 918
  1. #76

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    moze pitanje????

    ja zelim kad otvorim temu da na pocetku vidim prvu poslatu poruku, a na poslednjoj strani poslednju poruku. meni je sada sve to obrnuto, i vrlo se tesko snalazim. ima li pomoci?

  2. #77

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat dr0strangelove kaže: Pogledaj poruku
    ja zelim kad otvorim temu da na pocetku vidim prvu poslatu poruku, a na poslednjoj strani poslednju poruku. meni je sada sve to obrnuto, i vrlo se tesko snalazim. ima li pomoci?
    Ja želim da pre nego što postavite pitanje, pročitate Uputstvo.

    Moj Profil -> Podešavanje opcija -> Opcije za prikaz tema i odabereš prikaz koji ti odgovara.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  3. #78

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    jel meni opet dioptrija otisla kvragu il nemamo vise onu finu alatkicu "Oznaci forume kao procitane"
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #79

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    jel meni opet dioptrija otisla kvragu il nemamo vise onu finu alatkicu "Oznaci forume kao procitane"
    Ima u prečicama gore, i u dnu foruma, desno isto.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #80

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    опет проблеми са опером и форумом, буквално сваку страницу морам освежити да бих видео нове постове, што ми се не дешава ни на једном другом форуму, а форумџија сам искусни.
    само немојте одговорити да је то тако и да не може другачије, јер ако тако одговорите све ми је јасно.

  6. #81

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat StOlA kaže: Pogledaj poruku
    опет проблеми са опером и форумом, буквално сваку страницу морам освежити да бих видео нове постове, што ми се не дешава ни на једном другом форуму, а форумџија сам искусни.
    Očigledno da nisi toliko iskusan, jer sam iste i slične probleme vezane za Operu sretao na još dosta foruma.

    Citat StOlA kaže: Pogledaj poruku
    само немојте одговорити да је то тако и да не може другачије, јер ако тако одговорите све ми је јасно.
    Pa šta da ti kažem? Da li sam ja kriv što AJAX još uvek nije standardizovan i što se još uvek nalazi u fazi razvoja? Da li sam ja kriv što Opera ne voli AJAX u onolikoj meri koliko ga vole Firefox i Explorer? Zašto svakih mesec dana izlaze nove verzije verzije browsera? Postoji rešenje problema, naravno. Ubiti sve što ima veze sa AJAX-om. Za početak Trač partiju. Onda sačekati da se AJAX razvije do određene granice i standardizuje. A to neće biti sutra ili prekosutra. Opera smatra automatski refresh Trač partije kao refresh celog foruma. I zato kada odeš sa naslovne stranice foruma na neki drugi deo sajta, tebi se prikaže da nisi ulogovan ili da imaš nepročitane poruke. Drugo rešenje je klik na refresh ili pritisak na funkcionalni taster F5. Problem oko logovanja se rešava čekiranjem opcije "Zapamti me", a nepročitanih poruka osvežavanjem stranice. Treće rešenje je promena browsera.

    Razmisli malo pre nego što sledeći put napišeš tako isključiv predlog.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  7. #82

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Kako da promenim godine starosti ispod avatara, uskoro ulazim u 58-u i to bi trebalo da stoji?
    In vinas veritas

  8. #83

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Kako da promenim godine starosti ispod avatara, uskoro ulazim u 58-u i to bi trebalo da stoji?

    Ako ste tacno upisali datum rodjenja u profilu, onda ce vam se automatski povecati broj godina kada ih napunite.

  9. #84

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Očigledno da nisi toliko iskusan, jer sam iste i slične probleme vezane za Operu sretao na još dosta foruma.



    Pa šta da ti kažem? Da li sam ja kriv što AJAX još uvek nije standardizovan i što se još uvek nalazi u fazi razvoja? Da li sam ja kriv što Opera ne voli AJAX u onolikoj meri koliko ga vole Firefox i Explorer? Zašto svakih mesec dana izlaze nove verzije verzije browsera? Postoji rešenje problema, naravno. Ubiti sve što ima veze sa AJAX-om. Za početak Trač partiju. Onda sačekati da se AJAX razvije do određene granice i standardizuje. A to neće biti sutra ili prekosutra. Opera smatra automatski refresh Trač partije kao refresh celog foruma. I zato kada odeš sa naslovne stranice foruma na neki drugi deo sajta, tebi se prikaže da nisi ulogovan ili da imaš nepročitane poruke. Drugo rešenje je klik na refresh ili pritisak na funkcionalni taster F5. Problem oko logovanja se rešava čekiranjem opcije "Zapamti me", a nepročitanih poruka osvežavanjem stranice. Treće rešenje je promena browsera.

    Razmisli malo pre nego što sledeći put napišeš tako isključiv predlog.
    нисам написао никакав предлог.
    свашта ти мени ту наприча (без много размишљања) и без икакве потребе, па шта ја теби да кажем?
    једино што сам желео чути је ово: "Da li sam ja kriv što Opera ne voli AJAX u onolikoj meri koliko ga vole Firefox i Explorer?" и ништа више, остало знам. наравно да ниси крив за то, али си крив јер си одабрао скрипту у фази развоја како си сам написао, и коју један од три најчешће кориштених интернет софтвера не уме правилно да користи.
    да слично се дешавало и прошлом форуму али искључиво при добијању ПП и других проблема није било, указујем да их сада има...
    оперу немам намеру да мењам ни за експлорер ни за његов лепши клон ватрену лисицу.

    на крају крајева није мени у интересу да форум ради правилно већ управо теби те сам стога и написао какве проблеме форум прави...


    куд се и мешам, увек заборавим па ви сте најпаметнији.

  10. #85

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat StOlA kaže: Pogledaj poruku
    куд се и мешам, увек заборавим па ви сте најпаметнији.

    Nemoj da obracas paznju, Necromancerovo nadrndano stanje je normalna pojava. On je uvek nadrndanko.

  11. #86

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    zasto nemogu da pristupim odeljku za upoznavanje, da li moze neko da pomogne?

  12. #87

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Zato što još uvek nije završeno.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  13. #88

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    исто сам хтела да кажем



  14. #89

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    hvala na odgovoru a i moram pohvaliti sajt-iskreno odusevljen sam, BRAVO

  15. #90

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Hvala. Ako sve bude teklo po planu, u skorijem periodu će biti i Upopznavanje.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

Strana 6 od 62 PrvaPrva ... 456781656 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •