Pomoć u vezi sa forumom - Strana 52
Strana 52 od 62 PrvaPrva ... 2425051525354 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 766 do 780 od ukupno 918
  1. #766

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Pa kad važi za sve onda nek svima piše bećar, frajer, i ostale gluposti, a ne meni piše mangup a nekome nešto što on hoće.
    Kada nešto važi za sve onda znači da svima piše isto


    Ne nego je u pitanju svemirska mehanika
    Te titule su postavljene da se menjaju same u zavisnosti koliko imaš postova a admin je ukinuo opciju da titulu promeniš sam.

  2. #767

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Te titule su postavljene da se menjaju same u zavisnosti koliko imaš postova a admin je ukinuo opciju da titulu promeniš sam.
    Kapiram da je ukinuto, ali kada neko hoće da izbaci opciju koja mu/joj ne odgovara, onda je ukine svima, da ne bi bolo oči kada neko bude nekakav bećar ili tako neka glupost, a neko turi šta mu se sviđa, pa bude puj pike ne važi, ko vas jebe što ne gledate šta kome piše ispod avatara
    Dakle jebe mi se šta će da mi piše ispod avatara, to je najmanje važna stvar, i ne smeta mi ni da mi piše bećar, ili koji god đavo, ako to piše svima, ali bukvalno svima, ali ako nekome piše ono što on želi, a meni tako neka nebuloza onda mi smeta.
    Elem, dokle god bude razlike u tome ja ću drviti na ovoj temi, a garantujem da sam najdosadniji stvor koji je šetao Zemljom
    Od sutra ću početi da pišem pp administratoru i moderatorima, supermoderatorima, i i inima koji imaju drugačiju boju slova, pa dok me ne ubije neko
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #768

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Caskanje mozete nastaviti na chat-u.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #769

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Caskanje mozete nastaviti na chat-u.
    Nisam vid'o čet, izvinjavam se

    Zašto ne uvedete opciju da mogu jednu poruku da pošaljem na 16 adresa odjednom, nego moram k'o neki indijanac sad svima zasebno da šaljem
    Poruku je izmenio Bazilej, 24.06.2011 u 20:12 Razlog: ubacio sugestiju
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #770

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Mozes na vise adresa odjednom, lepo ti ispod polja za primaoca poruke pise "Odvojite korisnička imena primalaca tačkom-zarezom".
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #771

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Uradio sam to, ali mi kaže me možete više od jedne poruke da pošaljete
    Hvala za obaveštenje, umem da čitam
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #772

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Upravo sam isprobala i sve radi kako treba.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #773

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Blagiš se tebi, meni nije htelo
    Kao što mi ne radi ni opcija koju sam označio pre neki dan da mi informacije o pp stižu na mejl
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #774

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Nisi je oznacio, jer ti u podesavanjima stoji da ne dobijas mail kad ti stigne pp. Cim to promenis, dobijaces mail.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #775

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ajme divana straota.A Bazilej seti se koliko si kukao i molio da ti se izmeni jedno slovo jer si sam pogrešio kada si se registrovao i ljudi ti lepo izašli u susret.Pa i ja sam bila bećar kada sam počinjala tako je po pravilnikuForuma.kuckaj brže i postaćeš "najbolji".Šta si tolko zapao.Trebao si pre registrovanja sve dobro pročitati tako piše i pitaju te dali prihvataš pravilnik,ti si prihvatio i sad cvrc.nem se jediš.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  11. #776

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    A Bazilej seti se koliko si kukao i molio da ti se izmeni jedno slovo jer si sam pogrešio kada si se registrovao i ljudi ti lepo izašli u susret.
    Sećam se, nemam amneziju, i zahvalio se čoveku uredno i blagovremeno, ali svakako ne smatrama da bi trebalo da mu zbog toga spomenik podignem , jer je u pitanju, za njega, posao od 10 sekundi, koliko mu treba da to promeni. To znam iz prostog razloga što sam na jednom mestu pre ovoga prošle godine promenio sam sebi nik, jer je postojala takva opcija, za ukupno 10 sekundi

    Trebao si pre registrovanja sve dobro pročitati tako piše i pitaju te dali prihvataš pravilnik,ti si prihvatio i sad cvrc
    Samo mi još pored svega što čitam u pogledu posla da čitam nekakav pravilnik, a osim toga ja kada sam se pojavio na ovom forumu, ta opcija na kojoj insistiram je postojala, ukinuta je možda dana kada sam ja to tražio ili eventualno dan pre ili posle toga. Nisam doživljavao ovaj, kao ni jedan drugi forum kao mesto gde su propisi rigorozni, nego računam na ljudski faktor


    kuckaj brže i postaćeš "najbolji"
    Uopšte nije stvar u tome da ja postanem "najbolji", najgori ili šta god, stvar je u tome da sam hteo da se lepo potpišem kako mi volja, i ne znam za koji đavo me đavo i ti sad preskačeš, idi pogledaj šta si pisala kada sam molio da mi se izmeni nik
    Poruku je izmenio Bazilej, 26.06.2011 u 16:12 Razlog: Upis'o anestezija umesto amnezija :lol:
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #777

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ah da, da ne zaboravim.
    Ovo što ja tražim nije ništa lično, jer samo jednu osobu odavde poznajem in vivo, a protiv iste nemam ama baš ništa (efikasno) i nemam blagu predstavu zašto poneko to tako doživljava, i zašto se moj zahtev tretira kao neka nenormalna želja, ravna sa željom da mi neko pokloni kuću na Havajima.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #778

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  14. #779

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    dali moze neko da mi objasni kako da posaljem video klip ivanu na sajt???

  15. #780

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat dejan4444 kaže: Pogledaj poruku
    dali moze neko da mi objasni kako da posaljem video klip ivanu na sajt???
    Jesi pokušao mailom?

Strana 52 od 62 PrvaPrva ... 2425051525354 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •