Pomoć u vezi sa forumom - Strana 44
Strana 44 od 62 PrvaPrva ... 34424344454654 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 646 do 660 od ukupno 918
  1. #646

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku

    drhti ti ruka kolega

  2. #647

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    Hvala na odgovorima
    Molim, jesam se pomučio, ali vredelo je.


  3. #648

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    drhti ti ruka kolega

    On je samo precizan
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #649

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Naslov ove teme je Pomoć u vezi sa forumom. Mole se članovi da lične prepiske i simpatije ostave za PP.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  5. #650

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    I mene nešto interesuje?
    1. Naime ako u jednoj temi ima 135 stranica,recimo tema jednan pisac,ja želim da odgovorim pa da nebi odgovorila već nešto što je odgovoreno a da nemoram da pregledam sve stranice da vidim dali je to bilo ili ne,kako to lakše i brže saznati.Na koji način.

    2. Želim da pošaljem sliku sa mog kompj.nekom na pp. i nikako neuspevam,inače na odgovore u temama šaljem ihhhh,samo taki.
    Zahvaljujem ko mi objasni.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  6. #651

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    1. Imas opciju pretrage, pa ukucaj kljucne reci, trebalo bi da ti izbaci. Ako pretraga izbaci ono sto si po kljucnim recima pisala, znaci da taj deo postoji. Ali, objasnice ti strucniji od mene.

    2. Pa, fora je ista kao i kod slanja slika na forum Aploudujes je na nekom hosting sajtu (Imageshack uglavnom), kliknes na onu opciju sa ubacis sliku, tu zaleis link koji si dobila na tom sajtu i to je to
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #652

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    1. Imas opciju pretrage, pa ukucaj kljucne reci, trebalo bi da ti izbaci. Ako pretraga izbaci ono sto si po kljucnim recima pisala, znaci da taj deo postoji. Ali, objasnice ti strucniji od mene.

    2. Pa, fora je ista kao i kod slanja slika na forum Aploudujes je na nekom hosting sajtu (Imageshack uglavnom), kliknes na onu opciju sa ubacis sliku, tu zaleis link koji si dobila na tom sajtu i to je to
    Ovo za slanje slike,neide jer se slika nalazi u mojim slikama pod RAZNO odabrane slike,stoje u MAY PICTURESNEMOJ MI SE SMEJEŠ,E SAD VIDIŠ KAD KLIKNEM NA TE MOJE SLIKE ONE SE SVE OTVORE I JA ŽELIM JEDNU NEIZOSTAVNO DA TI POŠALJEM NIKAKO NEIDE.Pa u tome mi je problam,no dobro važno je da ostalo znam.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  8. #653

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Mozete i "preko Malog Mokrog Luga", tj. naokolo:
    - da otvorite "odgovor" u nekoj temi, i tamo na uobicajeni nacin nadjete sliku, "copyrate" - odete u PP gde cete da "pastirate"

    (ako se plasite da cete lutanjem da izgubite sliku, a vi otvorite Notepad, i sacuvajte dok vam ne zatreba)

  9. #654

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ne možete poslati sliku direktno sa svog računara. Morate prethodno da je pošaljete na internet sajt Imageshack.

    1. Idite na ImageShack - Online Media Hosting
    2. Kliknite na "Browse"
    3. Pronađite i označite sliku na vašem računaru (jedan desni klik mišem) i kliknite na "Open"
    4. Kliknite na "Upload now"

    Nakon što slika bude poslata, videćete ovaj ekran:



    Označite ceo link u polju desno od natpisa "Direct link", desni klik mišem na označeni deo i kliknite na "Copy". To sam ja već sve uradio na ovom snimku.

    U polju za unos pp-a, kliknete na inu ikonicu koja služi za unos slike,



    desni klik mišem u polje za unos i kliknete na "Paste".


  10. #655

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat tetkaD kaže: Pogledaj poruku
    Ovo za slanje slike,neide jer se slika nalazi u mojim slikama pod RAZNO odabrane slike,stoje u MAY PICTURESNEMOJ MI SE SMEJEŠ,E SAD VIDIŠ KAD KLIKNEM NA TE MOJE SLIKE ONE SE SVE OTVORE I JA ŽELIM JEDNU NEIZOSTAVNO DA TI POŠALJEM NIKAKO NEIDE.Pa u tome mi je problam,no dobro važno je da ostalo znam.
    Pa lepo je rekla starsica

    - ides na neki sajt kao imageshack.com i tamo aplodujes sliku (kliknes na dugme browse, nadjes sliku u svom kompjuteru), sacekas da dobijes link i izaberes onaj za forume, pa ubacis ovde u nekom postu ili nekome na PP.


    P.S. Eto morfeo je slikovito pojasnio dok ja napisem odgovor
    Poruku je izmenio Bombica, 14.06.2010 u 11:24 Razlog: editovanje


  11. #656

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Jao divni ste hvala @Morpheus na slikama,ajme @ela ja ću preko dva brega pa dođem do tebe,@bombice sada samo da to sortiram sve u glavi i nadam se uspehu

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  12. #657

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Zamolila bih nekog od moderatora da mi objasni...vise stvari...
    Radi se o ocenama na blogovima..Veceras je neko sve moje nove blogove ocenio sa najnizom ocenom- jednom zvezdicom...u redu... to je njegovo pravo..te zvezdice su zatim nestale...

    Takodje dobih od prijateljice za jedan blog 5 zvezdica ,i onda prvo nestade jedna ,pa sad i druga....moze li neko da mi objasni o cemu se ovde radi?

    i jos nesto.,kod nekih blogova (probe radiI).stikliranjem jedne zvezdice..pokazuju se kao da sam tri oznacila ...


    Hvala unapred....
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  13. #658

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Na blogovima se pojavljuje srednja ocena. Ako vi date ocenu 5, a neko drugi ocenu 1, blog će imati ocenu 3. Vi dajete svoju ocenu, ali to ne znači da se na tom blogu pojavljuje onoliko zvezdica koliko ste vi dali, već srednja vrednost svih datih ocena tom blogu.

    A to što neko ocenjuje sve blogove jednom zvezdicom... najblaže što mogu je da tu osobu nazovem izuzetno nezrelom. Nažalost, mnogo je takvih osoba. Ali, sistem ocenjivanja je takav da ne možemo nekome uskratiti pravo da ocenu da.

  14. #659

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Hvala mnogo..Morf...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  15. #660

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Sve sto ste napisali oko unosa slike uradim kako treba i juce ubacim jednu sliku i sve ok /videli ste ona claska karta/ali posle toga vec dva put pravim neke greske a sve isto cinim?
    pomoc

Strana 44 od 62 PrvaPrva ... 34424344454654 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •