Pomoć u vezi sa forumom - Strana 45
Strana 45 od 62 PrvaPrva ... 35434445464755 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 661 do 675 od ukupno 918
  1. #661

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    evo video tutorijala kao stavljati slike na imageshack - nadam se da pomaže



  2. #662

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    kako mogu da proverim da li je moja nova tema postavljena na forum. Ja sam nova na foruma jako mi je zanimljivo i postavila sam temu : ŽENE U KLIMAKSU I PROBLEMI VEZANI ZA KLIMAKS.
    takođe me interesuje da li negde mogu da vidim sve svoje ogovore na razne teme ili idem od teme do teme pa gledam da li mi je neko odgovorio. Hoću reći da li negde ukucam strina i tamo vidim sve što sam pisla i šta su mi pisali na moju temu.
    Nenojete da me otkačite jer meni ovo nije jednostavno jer ja nisam mlada i baratam po kompjuteru kao vi mladi.
    volela bi da se malo diskutuje o nama starijima jer i naši problemi su baš veliki, vidim da uglavnom mladi vode diskusije o temama njima bliskim. Postavite neke teme i za nas m
    atore
    molim vas pomozite jednoj baki u najboljim godinama

  3. #663

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat strina kaže: Pogledaj poruku
    kako mogu da proverim da li je moja nova tema postavljena na forum. Ja sam nova na foruma jako mi je zanimljivo i postavila sam temu : ŽENE U KLIMAKSU I PROBLEMI VEZANI ZA KLIMAKS.
    takođe me interesuje da li negde mogu da vidim sve svoje ogovore na razne teme ili idem od teme do teme pa gledam da li mi je neko odgovorio. Hoću reći da li negde ukucam strina i tamo vidim sve što sam pisla i šta su mi pisali na moju temu.
    Nenojete da me otkačite jer meni ovo nije jednostavno jer ja nisam mlada i baratam po kompjuteru kao vi mladi.
    volela bi da se malo diskutuje o nama starijima jer i naši problemi su baš veliki, vidim da uglavnom mladi vode diskusije o temama njima bliskim. Postavite neke teme i za nas m
    atore
    molim vas pomozite jednoj baki u najboljim godinama
    Mislim da ide ovako:
    Klikni gore gde su suncokreti PREČICE pa onda na MOJ PROFIL otvoriće ti se slika sa tvojim AVATOROM imaš kocku gde piše STATISTIKA tu klikni pa dobiješ odmah na početku teme u kojima si učestvovala i SVE TEME KOJE SI ZAPOČELA mislim da je tako,pa tu klikni i izaći će ti tema koju si postavila.Ajd bakoprobaj pa mi javi.I ja sam baka
    Ajme i ja da nekog nešto naučim.

  4. #664

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Uvek hoću da pitam kako kačite smajlije na slanje nekome kada hoću da dam reputacioni komentar.Valda nije komplikovano,vidim svi od kojih dobijem imaju smajli a ja to neznam,a i nije baš neophodno,šta sam naučila naučila sam.Al ajd da probam.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  5. #665

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    svaki smajli ima svoj kod

    Lista smajlija - VojvodinaCafe Forum

    kod ubacis u sadrzaj komentara

    npr ovaj smajli ima

    Kod:
     :kez:
    Poruku je izmenio neobarocco, 07.11.2010 u 18:25

  6. #666

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    svaki smajli ima svoj kod

    Lista smajlija - VojvodinaCafe Forum

    kod ubacis u sadrzaj komentara

    npr ovaj smajli ima

    Kod:
     :kez:
    A kad kliknem desno na kocku za dodavanje članu recimo sada tebi reputaciju kako da dođem do smajlija,to neznam dali si me shvatio.Ja recimo kucam reputaciju i gde da kliknem da mi izađu smajliji.Jesam

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  7. #667

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    prepises kod-ove na parce papira

  8. #668

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    RazumelaZahvaljujem.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  9. #669

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat tetkaD kaže: Pogledaj poruku
    RazumelaZahvaljujem.
    Tetka Dano, mozda je jednostavnije resenje (od prepisivanja) da stranicu sa smajlijima 'copy pastirate' ili vec drugacije sacuvate u posebnom folderu....tada ce vam biti pri ruci, i preglednije.

  10. #670

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Tetka Ela mogu kodovi i da se nauce napamet, barem one sto se cesto koriste

  11. #671

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    Tetka Ela mogu kodovi i da se nauce napamet, barem one sto se cesto koriste
    Tetka ELA zna napamet 8O % posto kodova.....i to sa tri foruma :crkniOdMuke: ..............ps. Naucice i tetka Dana

  12. #672

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Tetka Dano, mozda je jednostavnije resenje (od prepisivanja) da stranicu sa smajlijima 'copy pastirate' ili vec drugacije sacuvate u posebnom folderu....tada ce vam biti pri ruci, i preglednije.
    Hvala draga moja naučila ja to davno napamet i stavila na vidno mesto,samo nisam znala postupak,sada je sve

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  13. #673

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Vec 2 dana ne mogu se ulogujemkako kliknem prijava izbaci *database erorr*
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #674

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    mali problem sa serverom...radi se na tome

  15. #675

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    pre no što se popravi..

    Kada vam se desi ovo

    ne treba odustati

    Treba samo uraditi ovo 1.. kliknuti na ono 2


    i .. desiće vam se 3


    dalje (valjda) znaTe sami !?.......




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 45 od 62 PrvaPrva ... 35434445464755 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •