Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ? - Strana 6
Strana 6 od 29 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 430
  1. #76

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat Kalina kaže: Pogledaj poruku
    A najintrigantnije su mi Isahara i Beliverka....
    Najpre da zahvalim u svoje i believerkino ime na dobrom utisku koji smo ostavile

    Elem, volela bi da upoznam uglavnom one na chije postove obracam pazhnju bilo reputima (poz/neg, nebitno je) bilo nadovezivanjem na postove koje ostavljaju..

    I Kal_El-a of course
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #77

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    има интригантних, слажем се. сссссссслажем се. особа женскога пола, ту бих ставио акценат. но, не би сад наводио имена. те особе добро знају да би их ја... врло упознао.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  3. #78

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    starsica, Najgora, Goga, lav71, alokin74, SQUAW, DarkRed, Neuhvatljiva_, ZOE, DrinChe, shacky, Papak,

    .... itd

  4. #79

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    ne znam bas koga bih voljela da upoznam,nemam neku pretjeranu zelju ni sa kim da se upoznajem.. sta ja znam.. mada ima ovde puno osoba koje ja vojim hehe
    nisam ovo rekla jer ne zelim nikoga da upoznam,ali,jednostavno,nikoga ne poznajem bas toooliko dobro da imam zelju da se upoznam s njim..
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  5. #80

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Ja sam neke upoznala... I baš su... , skroz su... , baš onako skroz su...
    A volela bih da upoznam još neke, iako bi možda okupljanje sa dugom12, Mish, Aiko i CG pretilo da bude obavijeno gustim dimom... , verujem da bi se nazrele i ispričale... Iz tog razloga bi Skyp-e bio idealno rešenje za neka prijateljstva...
    Kohili je posebna priča, makar se nikad ne upoznale.
    Dva lajavca sam već imala priliku da sretnem, ali postoji još jedan vrlo britak, pa čak i bezobrazan, ali baš bih volela da se upoznamo... Neron.
    Spisak ljudi koji mi se dopadaju, i sa kojima bih rado i privatno pričala je poduži, baba, believer, ZOE, NS, Goga i još mnogi, kao i kompletna forumska mlađarija... Jedna takva žurka bi baš dobrodošla... A na toj žurci bih pokušala da na jedno vreme odvojim mlađahnog Bazarova, da se ispričamo, a posle bih ga vratila neraspakovanog onima koji bi ga poželeli i drugačije... Kao i PG, a i ostale muškadine... pa i Bećara da vidim šta sam to u životu propustila...
    Mr. mementu bih predložila večeru u četvoro, sa svim izgledima da se to pretvori u raspravu nakon koje bi doživotno jedan drugom persirali, ali ipak...
    Vrag odneo šnalu...

  6. #81

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    NSdjanku, believerku, zrnce i DrinChe najviše, da se ljudski izdivanimo uz flašu, dve vina, uđemo u sukobe u koje ovde nismo stigli. yossariana, da vidim da li bi skontali kakav je ko čovek od nas, pa onda da vidim kako bi tekao naš razgovor. Zatim Isaharu i Kalinu, da se čitamo Voleo bih jako i da odem na pivo sa felixom i mementom. Eto, tako, braćo i sestre!
    Neke ću i upoznati, ubeđen sam. Kad se nešto 'oće, nije teško ostvariti
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  7. #82

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Kolega mladi znam koga od navedenih nećeš upoznati nikada...na sreću ili na žalost...Ko mene ovde zna uopšte...iz viđenja believer,zrnce i angus...

    Uskoro je tamo žurka...ispadam klovn kada poželim kao nekog da upoznam ,a ona se krije i pored onoga 'ko se kriJo magarac biJo' , pa poslednjih godina i nisam upoznavao ikoga po svojoj želji , uvek po tuđoj .... a i jeste poštenije i prema svojoj sujeti i prema drugima pustiti da ljudi sami dođu po tebe ili do tebe , lepše mi kada imaju izbor , nikada ne možeš nekom da upropastiš ni dan ni noć ako tako živiš...

    Neko da sebi za pravo da te zove u 5 kada drugi ljudi idu na posao,a ne može da te udostoji slučajnosti što si sa 15 devojaka sa bilbordova njenog grada blizu njenog stana trenutno i da ti palo na pamet da 15 minuta nikom nije mnogo ukoliko je iskren bio ili iskren jeste i inače i prema sebi i prema drugima...nije se uplašila , pretpostavlja da ne napadam nikoga nikada i nisam željan naročito ne te ciljne grupe , bilo bi smešno kada bih bio...

    Kome trebam nađe me kad tad , što bih nižim bićima davao ikakvog povoda za hranjenje svoje duše... sve vas volim , ali niste moj stalež ... Pa i nisam ja mnogima neko s kim mogu da se i druže , a kamoli nešto više , a to što smo uniformisani ovde , pa svaka budala pomisli da je vredna i 5 min nečijih...to je već problem virtuelnih...
    Poruku je izmenio Neron, 20.11.2008 u 02:46

  8. #83

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    eh.. i tako je on rekao svasta, a opet niciju sujetu nahranio nije..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #84

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    eh.. i tako je on rekao svasta, a opet niciju sujetu nahranio nije..
    Nekom ko je razumeo,a koga bi svi da upoznaju,sam rekao i više nego je za očekivati...Ako hraniš duše drugima koje se nahraniti ne mogu i nemaš sujetu,a ja pošto je imam ne mogu da dozvolim ni prijateljima ni onima koji su više od toga da mi otmu i delić moje...svi su u početku prijatelji...

    A tebi sam lajao da je lako da proveriš ono šta sam ti pričao...prosto k'o pasulj

    Ljudi se najlakše kupuju za male pare ili prodaju jeftino...kada dođe do skupog prodavanja onda niko nije Bogom dan da se zakune ni u sebe niti u druge...

  10. #85

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    znam Nebojsa, znam samo je od tebe tesko iskamciti ono sto tema iziskuje
    znam da je onaj kome je upuceno razumeo, samo sto praviti se Tosha ovih dana postaje jako popularno pa me ne cudi sto tvoj post ipak nece biti od onih koji se razumeju bar ne onima kojima je upucen..
    ae da ga ne komplikujem, serem kao kamila..
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #86

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    znam Nebojsa, znam samo je od tebe tesko iskamciti ono sto tema iziskuje
    znam da je onaj kome je upuceno razumeo, samo sto praviti se Tosha ovih dana postaje jako popularno pa me ne cudi sto tvoj post ipak nece biti od onih koji se razumeju bar ne onima kojima je upucen..
    ae da ga ne komplikujem, serem kao kamila..
    Baš se naježih da l' će ili neće...neki i ne vole istinu da čuju o sebi,a nisam ja jedini koji to isto znaju,samo što drugi iz njima znanih razloga prećutkuju...Pa ne prodajem se ja za smajlije i budalaštine,sa mnom bi se menjali svi , a ja ni sa kim...i što nije tema...Koga sam hteo upoznao sam,koga hoću upoznaću,a ko treba mene da upozna upoznaće me kad tad...naučićeš vremenom da vreme jeste često neprijatelj,ali ume da bude i saveznik...

    Jok treba da serem k'o pingvin koga bi sve...ja bih najradije sve...da poskidaju avatare i maske,ali da li bi i koliko njih pristalo da se pokaže ko je i šta je...U životu uopšte nije važno kakav si,da l' su ti slike ovakve ili onakve...važno je ko si...

  12. #87

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Neron...

    sitna riba sam u moru plavom..

    ..i niko neće da se upoznaje sa mnom...

    hvala im..
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  13. #88

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Ja bih voleo da upoznam svog komšiju Itebejca i da popijemo po ZIP, ako se još proizvodi, uz jedan otvoren i prijateljski razgovor.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #89

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Sa ovog sajta...
    Pa... jednu clanicu sam sreo, jednu poznajem odranije, jos neke cu upoznati u blizoj buducnosti, troje nisu imale vremena ili nisu se javljale na telefon tog trenutka /grrrrrrrrrrr/, ostaje da se vidimo iduci put...

    U poslednje vreme uglavnom primam ponude za upoznavanje a redje iniciram, mozda sam preopterecen poslom...

    Diskrecija mi nalaze da ne odam nickove. Koga upoznam, volim i vise puta da sretnem...

    Muskarcima se redje upoznajem, ali cu neke ljude rado sresti, te kad budem navrno, obavezno idemo na pivo!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #90

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    upoznala sam dve divne osobe i jako mi je drago...
    upoznala bih dosta ljudi... nadam se da ce biti okupljanje... jednom
    starsicu, jer je zanimljiva i pametna devojka, pa da izadjemo negde kod nje na svirku, da proseta zutu majicu i ja jednu crnu i izostavljam iz te price motoristu, jezik i uvo izvini, moralala sam to da spomenem
    neobarocca i morphea- da odigramo ko ljudi jedan RL covece ne ljuti se... da vidim kakvi su izrazi lica dok se igramo i da li ima ljutnje mmmm
    Gogu, NSdjanku jer su pravo .... (:
    nastavice se... hehe
    Citius, Altius, Fortius.

Strana 6 od 29 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:23
  2. U kom periodu biste voleli da živite?
    Autor Necromancer u forumu Istorija
    Odgovora: 147
    Poslednja poruka: 08.08.2018, 08:09
  3. Koga biste radije. . .
    Autor Sunflower u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.04.2012, 21:24
  4. Da li biste voleli da imate projektor?
    Autor goldie u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 14.09.2008, 02:05
  5. Koga biste voleli da vidite na Egzitu 2008?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 13.03.2008, 03:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •