Tudje mane koje Vam smetaju - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 65
  1. #46

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    BIKOVI ne vole kada ih se na nešto tjera i kada to isto moraju obaviti brzo zato ih iritiraju ljudi koji su stalno u nekoj frci i žurbi. Mrze i ucjenjivače, i ljenčine (a takvi im se često zakače kao privjesci nadajući se sponzorstvu bilo kakve vrste).

    Ovo za bikčića je tačno,kao i za ostale horoskopske znakove,gde se može naći istina,sa ovim što je napisala Lilliht,ali je dobro "priznati" svoje nedostatke"i svoja nerviranja, preobratiti korak po korak u svoje "pobede".Pobediti svoja ograničenja,je nešto što najviše raduje i ispunjava!!!
    Sadasnji trenutak je sve sto zaista imamo.

  2. #47

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    VODENJAKE malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na zelenu granu.

    ....bas tako!
    "....svet kakav zelimo,treba izgraditi u sebi...."

  3. #48

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Ja kao riba ne podnosim lazi,bezosecajnost,tvrdoglavost i cinizam

  4. #49

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku

    VAGAMA je najgore naći se u društvu prostaka i galamdžija, kao i onih osoba koje su na bilo kakav način sklone prljavštini (u doslovnom ili prenesenom značenju te riječi). Mrze i grubost i nasilništvo drugih ili situacije kada se nađu u središtu nečije rasprave ili svađe.
    Dodala bih jos i laz-ne podnosim laz
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  5. #50

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku

    LAVOVI su najviše ljuti na one koji ih učestalo ignoriraju i ne primjećuju sav sjaj njihove pojave (ili osobnosti). Nerviraju ih i oni koji se s njima cjenkaju oko nekih (drugima ipak preluksuznih i skupih) želja, a u širokom luku će zaobići i one koji ih pokušaju svojom duhovitošću ili sjajem (a koja nadmašuje njihovu, lavlju) skinuti s prijestolja i oteti im pažnju standardnih obožavatelja.
    nešto se nisam pronašla u ovim tvrdnjama..
    ovo verovatno važi za lavove..a ja sam ipak lavica..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #51

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    VODENJAKE malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na «zelenu granu».

    u centar sami pogodiše
    I'm floating on air..

  7. #52

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    STRIJELCIće uvijek izbjegavati one koji ih pokušavaju sputati, kontrolirati, zarobiti i pokušati im ograničiti slobodu (kako onu fizičku tako i - slobodu duha). Ne vole osobe koje su fanatici u bilo čemu, jer Strijelac sam vremenom mijenja svoje filozofske sustave i širi ih spontano, nošen znatiželjom pa će izbjegavati one koji im bilo što pokušavaju naturiti silom.

    pametni neki ljudi koji su pravili ovaj horoskop


  8. #53

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    ŠKORPIONI najviše od svih mrze izdajnike i one koji su ih izigrali i(ili) ostavili na cjedilu (što, dakako, nikada ne opraštaju!). Isto tako, budući da gotovo uvijek djeluju «iz sjene» mrze i nametljivce, kao i one koji ih stalno o nečemu ispituju i kopaju po njihovoj intimi, stoga su im «tračeri» na prvom mjestu onih najiritantnijih.


    100% tacno taj sam
    Ako nesto mrzim, onda je to laz. Podjednako i malu, bezazlenu kao i krupnu. Jer prva je besmislena, a druga ima tezinu. Ako i oprostim nesto, nikada ne zaboravljam.
    Poruku je izmenio NSdjanka, 20.02.2009 u 16:57 Razlog: Bold, velika slova
    Ljubav je jedina stvar na svetu
    koju ne treba objasnjavati
    ni traziti joj razlog.

  9. #54

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    VODOLIJE malo šta i malo ko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analiziranje tuđeg ponašanja, budući da su uvek privučeni nečim novim i neobičnim. Ipak, malo ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učaureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na «zelenu granu».


    Ta sam 100%!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  10. #55

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    VAGAMA je najgore naći se u društvu prostaka i galamdžija, kao i onih osoba koje su na bilo kakav način sklone prljavštini (u doslovnom ili prenesenom značenju te riječi). Mrze i grubost i nasilništvo drugih ili situacije kada se nađu u središtu nečije rasprave ili svađe.
    A pozajmila bih i ovo od škorpiona, komšijski


    najviše od svih mrze izdajnike i one koji su ih izigrali i(ili) ostavili na cjedilu (što, dakako, nikada ne opraštaju!).
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  11. #56

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Lilit kaže:
    "VAGAMA je najgore naći se u društvu prostaka i galamdžija, kao i onih osoba koje su na bilo kakav način sklone prljavštini (u doslovnom ili prenesenom značenju te riječi). Mrze i grubost i nasilništvo drugih ili situacije kada se nađu u središtu nečije rasprave ili svađe."

    Ko sam ja da joj protivurečim ?
    Dodao bih da me laži, sirovost i nevaspitanje, šlihtanje, podaništvo, ne priznavanje svojih grešaka, osionost nesposobnjakovića, čoporativnost, nepravda pogotovo...izbacuje iz ravnoteže .
    Grubost prema slabijima uz istovremeno dodvoravanje jačima, nedoslednost, površnost, slabost na pritiske, nehumanost, hvalisavost, netolerancija...ma imao bih "čaršav" toga da navedem .

  12. #57

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    BLIZANCI mrze one koji im smišljeno uskraćuju informacije ali i one preozbiljne tipove koji ih stalno kritiziraju i traže dlaku u jajetu. Ne vole ni one koji ih stalno pozivaju na odgovornost i očekuju od njih da budu ozbiljni, iz jednostavnog razloga što je biti ozbiljan za Blizance jednostavno - nemoguć pothvat.

    ŠKORPIONI najviše od svih mrze izdajnike i one koji su ih izigrali i(ili) ostavili na cjedilu (što, dakako, nikada ne opraštaju!). Isto tako, budući da gotovo uvijek djeluju iz sjene mrze i nametljivce, kao i one koji ih stalno o nečemu ispituju i kopaju po njihovoj intimi, stoga su im tračeri na prvom mjestu onih najiritantnijih.

    ... da ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #58

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    BLIZANCI mrze one koji im smišljeno uskraćuju informacije ali i one preozbiljne tipove koji ih stalno kritiziraju i traže dlaku u jajetu. Ne vole ni one koji ih stalno pozivaju na odgovornost i očekuju od njih da budu ozbiljni, iz jednostavnog razloga što je biti ozbiljan za Blizance jednostavno - nemoguć pothvat.
    ...
    Nikad ne prihvataju da ih neko rangira i da podmece sopstveni ukus, kao opste merilo.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  14. #59

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    BIKOVI ne vole kada ih se na nešto tjera i kada to isto moraju obaviti brzo zato ih iritiraju ljudi koji su stalno u nekoj frci i žurbi. Mrze i ucjenjivače, i ljenčine (a takvi im se često zakače kao privjesci nadajući se sponzorstvu bilo kakve vrste).

    JARCIMA su najomraženije i najiritantnije osobe koje će im pokušati raznim smicalicama, izokola (ili - izaleđno) narušiti ugled ili im raditi o glavi (čitaj: o položaju). Nerviraju ih i brbljavci, neodgovorni i nepouzdani tipovi ljudi, kao i oni koji se poigravaju s njihovim novcem Smile.
    pa daaaa...ali unako...

    pre sam se nasla u delu:

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    OVNOVE daleko najviše iritira tuđa pasivnost i (ili) laganje. Ako Ovan nešto najviše mrzi onda je to kad ga se gleda u oči i - laže. Tu istu tuđu manu najstrože i kažnjava, bez minimuma tolerancije. Ne voli ni ulizice i uvlakače, kao ni one koji danas obećaju jedno a sutra se prave kao da ništa nisu rekli a kamoli obećali.
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  15. #60

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Strasno me iritiraju ljudi koji upadaju u sred recenice kad neko drugi prica,prekidaju temu i nemaju obzira prema drugima..
    Takodj me iritiraju ljudi koji koriste agresiju,galamu i silu da bi nametnuli svoju volju..Nervira me pateticnost i "jadan ja" ponasanje..

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaše ime i reči koje vas opisuju
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 22:27
  2. Tajne koje vam nikada neće reći
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 20.10.2012, 23:54
  3. Svi ljubimci koje ste imali....
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 22:24
  4. Koje su vaše vrline?
    Autor Crazy Angel u forumu Pričaonica
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 16.05.2010, 22:42
  5. Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?
    Autor goldie u forumu Lepota
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2009, 21:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •