Tudje mane koje Vam smetaju - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 65
  1. #16

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    JARCIMA su najomraženije i najiritantnije osobe koje će im pokušati raznim smicalicama, izokola (ili - izaleđno) narušiti ugled ili im «raditi o glavi» (čitaj: o položaju). Nerviraju ih i brbljavci, neodgovorni i nepouzdani tipovi ljudi, kao i oni koji se poigravaju s njihovim novcem Smile.


    neee.... ja bash volim brbljive ljude (buduci da sam i ja jedna od njih...)


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  2. #17

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    STRIJELCI će uvijek izbjegavati one koji ih pokušavaju sputati, kontrolirati, zarobiti i pokušati im ograničiti slobodu (kako onu fizičku tako i - slobodu duha). Ne vole osobe koje su fanatici u bilo čemu, jer Strijelac sam vremenom mijenja svoje filozofske sustave i širi ih spontano, nošen znatiželjom pa će izbjegavati one koji im bilo što pokušavaju naturiti silom.

    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  3. #18

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    LAVOVI

    su najviše ljuti na one koji ih učestalo ignoriraju i ne primjećuju sav sjaj njihove pojave (ili osobnosti). bar ja nisam takva Nerviraju ih i oni koji se s njima cjenkaju oko nekih (drugima ipak preluksuznih i skupih) želja , a u širokom luku će zaobići i one koji ih pokušaju svojom duhovitošću ili sjajem (a koja nadmašuje njihovu, lavlju) skinuti s prijestolja i oteti im pažnju standardnih obožavatelja. nije istina (ja takve ljude uopste nemam oko sebe )

  4. #19

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    BLIZANCI mrze one koji im smišljeno uskraćuju informacije ali i one preozbiljne tipove koji ih stalno kritiziraju i traže «dlaku u jajetu». Ne vole ni one koji ih stalno pozivaju na odgovornost i očekuju od njih da budu ozbiljni, iz jednostavnog razloga što je biti ozbiljan za Blizance jednostavno - nemoguć pothvat.
    Poruku je izmenio Lady S, 14.06.2007 u 00:43 Razlog: nepravilna upotreba kodova
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  5. #20

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku

    VAGAMA je najgore naći se u društvu prostaka i galamdžija, kao i onih osoba koje su na bilo kakav način sklone prljavštini (u doslovnom ili prenesenom značenju te riječi). Mrze i grubost i nasilništvo drugih ili situacije kada se nađu u središtu nečije rasprave ili svađe.
    Au, pun pogodak-jos cu i u horoskop poceti da verujem . Nista mi gore ne smeta nego li prostakluk, galamdzija i sve gore navedeno-ne znam kako, ali potpuno si pogodila.
    ...................

  6. #21

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    JARCIMA su najomraženije i najiritantnije osobe koje će im pokušati raznim smicalicama, izokola (ili - izaleđno) narušiti ugled ili im «raditi o glavi» (čitaj: o položaju). Nerviraju ih i brbljavci, neodgovorni i nepouzdani tipovi ljudi, kao i oni koji se poigravaju s njihovim novcem Smile.


    bas to , i smetaju mi tipovi koje moras podsetiti na mobilni da ti nesto ucine ako ih zamolis , jbt pazi za jedan dan nezna da zapamti sta si ga zamolio

  7. #22

    02 Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku


    VODENJAKE malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na zelenu granu.


    Baš tako
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #23

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    STRELCI će uvijek izbjegavati one koji ih pokušavaju sputati, kontrolirati, zarobiti i pokušati im ograničiti slobodu (kako onu fizičku tako i - slobodu duha). Ne vole osobe koje su fanatici u bilo čemu, jer Strijelac sam vremenom mijenja svoje filozofske sustave i širi ih spontano, nošen znatiželjom pa će izbjegavati one koji im bilo što pokušavaju naturiti silom.

  9. #24

    Tudje mane koje Vam smetaju

    RAKOVE najviše iritiraju tuđa bezosjećajnost

    ili pokušaji prisvajanja njihovih (prije svega onih emocionalnih) teritorija. Ne mogu smisliti, dakle, one koje su unaprijed procijenili kao potencijalne otimače ili one koji se miješaju u njihove odnose bilo koje vrste.

    Isto tako, mrski su im oni koji ne poštuju pravila ponašanja u njihovom domu i(ili) im učestalo svojim nenajavljenim navraćanjem remete mir.


    Nije bas 100% tako......

    Iritira me strasno tudja bezosecajnost i preterivanje,

    Sto se tice otimaca to mi nije najjasnije , ali naravno da mesanje u stvari koje se ticu mene i moje porodice, ne dozvoljavam nikome. To je nasa stvar.

    U nasem domu GOST se pise velikim slovima, i volim kada mi neko dodje, najavljivanje ne volim, dodji kad god mislis, za drustvance i casicu razgovora uvek imam vremena....
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  10. #25

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    JARCIMA su najomraženije i najiritantnije osobe koje će im pokušati raznim smicalicama, izokola (ili - izaleđno) narušiti ugled ili im raditi o glavi (čitaj: o položaju). Nerviraju ih i brbljavci, neodgovorni i nepouzdani tipovi ljudi, kao i oni koji se poigravaju s njihovim novcem.
    Prilicno tacno, a boldovani deo je tacan "na kvadrat"!!!

  11. #26

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    свашта мени смета,не бих се саде компромитовао,ипак... не волем кад се неко нешто устеже,моралише и лаје на звезде. па како да лајете,молим вас,на звезде а овамо верујете у астрологију,то једно с другим не иде. разумете? језик вам се вуче по земљи,препознаће се ома ови на које мислим...
    душебрижници,зар вас није стид!?

    најбољи од свих знакова је рак,само да се зна. најлепши,најпаметнији,најосећајнији и најнај,....
    најлуђи.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  12. #27

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku


    VAGAMA je najgore naći se u društvu prostaka i galamdžija, kao i onih osoba koje su na bilo kakav način sklone prljavštini (u doslovnom ili prenesenom značenju te riječi). Mrze i grubost i nasilništvo drugih ili situacije kada se nađu u središtu nečije rasprave ili svađe.
    Malo li je ....
    Ćuti i prenesi dalje....

  13. #28

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    DJEVICE najviše mrze neuredne i smušene ljude, one koji su neorganizirani i dezorganizirani, kao i one koji naprave glupost u afektu pa onda gnjave njih Djevice da im svojim savjetima i analitičkim sposobnostima nered iznova vrate u - red. Isto tako, nisu im baš dragi ni bučni ljudi, kao ni hvalisavci (imali za to pokriće ili ne).
    ...Istina u potpunosti...

  14. #29

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    STRIJELCIće uvijek izbjegavati one koji ih pokušavaju sputati, kontrolirati, zarobiti i pokušati im ograničiti slobodu (kako onu fizičku tako i - slobodu duha). Ne vole osobe koje su fanatici u bilo čemu, jer Strijelac sam vremenom mijenja svoje filozofske sustave i širi ih spontano, nošen znatiželjom pa će izbjegavati one koji im bilo što pokušavaju naturiti silom.

    ...ovo ne da je istina,nego sam ostala bez teksta...

    ...a te diktatore,autoritete bez pokrića i slične pojave zaobilazim u širokom luku

  15. #30

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže:
    DJEVICE najviše mrze neuredne i smušene ljude, one koji su neorganizirani i dezorganizirani, kao i one koji naprave glupost u afektu pa onda gnjave njih Djevice da im svojim savjetima i analitičkim sposobnostima nered iznova vrate u - red. Isto tako, nisu im baš dragi ni bučni ljudi, kao ni hvalisavci (imali za to pokriće ili ne).
    Smeta mi jedino onaj boldovani deo

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaše ime i reči koje vas opisuju
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 22:27
  2. Tajne koje vam nikada neće reći
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 20.10.2012, 23:54
  3. Svi ljubimci koje ste imali....
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 22:24
  4. Koje su vaše vrline?
    Autor Crazy Angel u forumu Pričaonica
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 16.05.2010, 22:42
  5. Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?
    Autor goldie u forumu Lepota
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2009, 21:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •