Da li cutite dok gledate filmove?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 94
  1. #1

    Da li cutite dok gledate filmove?

    Pre neki dan sam gledala neki film u bioskopu, a dve gospoje pored mene su komentarisale medjusobno skoro svaku malo zanimljiviju scenu...
    Naravno, njihova prica nije mogla smetati ostalima u sali, jer nisu bile mnogo glasne, ali me je ipak podstakla da postavim ovu temu...
    Dakle: da li pricate za vreme gledanja filmova (u bioskopu i kod kuce), da li glasno komentarisete, koliko se glasno smejete?

  2. #2

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    Pa NARAVNO da cutim!
    U redu, ukoliko sam u kucnoj varijanti i sa nekim drustvancem, i padne po koji komentar, ali u bioskopu.... Uzasavam se osoba koje komentarisu. Jos ako nagoveste kraj, joj pa zadavila bih ih. A sto se tice reakcija, pa kad je scena smesna smejem se, ali ne da usi otpadaju, vec kulturno hihihihihihihih
    "Bupu pi du pu !"

  3. #3

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    "A koji je sad ovo? Jel to onaj sto je bio pored onog kioska dok su oni prelazili ulicu?"
    "Iju sad ce da ga ubije! Bjezi budalo!!!"
    pa neznam sta da im radim kad mi krenu sa tako debilnim komentarima. Inace ja ne volim da komentarisem bilo sta dok gledam neki film. No kad su komedije u pitanju e tu se bas onako odvalim i to zesce
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    Cutim i spreman sam da ubijem kada neko pocne da komentarise scene unapred ili da postavlja pitanja.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  5. #5

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    cutim, ali kad je film JAAAKOOO glup onda ne mogu da cutim, onda pocnem da psujem i rezisera i glumce i scenaristu, sve redom i naravno ugasim film.

  6. #6

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    U bioskopu nema sanse da progovorim, mozda povremeno kazem ponesto osobi s kojom sam. Ali zato kod kuce...Jednostavno moram da komentarisem...

  7. #7

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    Uvijek cutim (osim ako je neka mnogo komicna scena, ali tada se svi smiju).
    Za one koji pricaju i jos se prave drski i kurceviti, samo jedan Rambov stih: "Sakom u glavu!"

  8. #8

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    Uglavnom cutim, dok ne pocnu reklame(kucna varijanta)

  9. #9

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    Volim da bude tisina dok gledam film, inace pobijesnim i onda moze da bude i i ovoga i i ovoga ...

    Ali kada je pitanju neka komedija i dok sam u bioskopu, onda mi komentari sa strane ne smetaju nesto narocito
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #10

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    Ako hoću da gledam film zahtevam da me niko ne uznemirava, jer sam film shvatam poprilično ozbiljno, tako da sam i veoma probirljiv. Počeo sam da izbegavam bioskope baš zbog komentarisanja, i šuškanja ambalažom od raznih grickalica. Ovo poslednje zna tako da bude iritirajuće da je to neverovatno, još ako mi iznad glave sednu neki klinci koji obično nose toliku količinu grickalica da im potraje do kraja dvočasovne projekcije...

  11. #11

    11 Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    ako ga gledam kuci, to je uglavnom u drustvu i svi se nekako komotnije osjecaju, pa mi ne smeta ni komentarisanje ni kokice, ali zato kad odem u bioskop, ne volim da cujem ni komentare, ni kokice, ni mobilne, mada naravno to nikad nije tako, pa se uvijek posteno iznerviram.
    jednom sam bila u bioskopu, i ispred mene je bio red neke djece, mada film nije bio djecji, i naprosto sam prohisterisala, jer kad se jednoj klinki piskilo, sve su ustajale da je prate u WC, a svaka je isla da piski bar jednom.
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    Najvise mrzim ljaksee koji se dernjaju u bioskopu: "Kakva voznja, vau sto ga je nabudzio". Najvise to mrzim po bioskopima, tako da tamo cutim. Ipak u kuci i padne koja pricica..

  13. #13

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    Kada gledam neki film kod kuce, sa drustvom, ili bilo kim, ja jednostavno moram da komentarisem... Ipak, ne previse. Ali, kada sam u bioskopu, cutim, jer ne zelim da ometam druge, ali ni oni mene, ali naravno, to se nikada ne dogodi. Komentarisanje svake izgovorene reci na filmu, ono suskanje kesicama od gricklica, pa cak i zvuk dok jedu semenke... Dovodi do ludila.

  14. #14

    Odgovor: Da li cutite dok gledate filmove?

    Volim da ćutim dok gledam film, zato često idem u bioskope sama, tada smo samo film i ja. Ne razumem ljude koji odu u bioskop, plate karte, plate kokice, pića i sve ostalo i onda ne pogledaju film pažljivo, već ga provedu šuškajući sa prijateljima. Kada se radi o malo opuštenijim filmovima, ne smetaju mi komentari, ali ako me film ponese, onda ne volim da se bilo šta drugo dešava dok traje isti. Posle je ok da pričamo, izmenjujemo utiske i sve ostalo. Ako film ne gledam prvi put onda više nije nikakav problem da se priča, žvaće, smeje.. A smejanje, smejem se jako glasno, mozda previše glasno, i mislim da se smejem jako dugo.

  15. #15

    Da li cutite dok gledate filmove?

    zavisi od raspolozenja i od filma koji gledam..ako je smor,cutim i zevam..
    ako je akcija,komentarisem..
    ako je smesno, smejem se i komentarisem...
    ali sve sto kazem je u vezi filma...
    znam neke koji volu da komentarisu druge filmove...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li gledate kursadzije?
    Autor suzy73 u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 11.08.2018, 15:27
  2. Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?
    Autor Mrak u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 17.02.2015, 15:22
  3. Titlovi za filmove i serije
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 02.12.2011, 09:09
  4. Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 14.10.2009, 22:20
  5. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.08.2007, 02:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •