Setite li se nekoga sa foruma? - Strana 7
Strana 7 od 23 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 331
  1. #91

    14 Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Kada god gledam reklamu za jednu poznatu kafu, iz komšiluka, koja ima slogan: ''Kada ste poslednji put uživali u mOmentu?'',
    uvek čujem ''Kada ste poslednji put uživali u mEmentu?''

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #92

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    kad god negde u prolazu cujem pesmu....Skim si sinoc bio,da li ona zna.......setim se Goge...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #93

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Citat coolgirl kaže: Pogledaj poruku
    sjetim se ja mnogih ponekad :-)
    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    pa naravno,ali necu imenovati
    Ja se nikad nikog ne setim i zato sam osetio potrebu da na ovoj temi ostavim post

    Setim se (: kad god pokušam da isečem sebi parče torte, jer, kao po pravilu, to završi na pločicama.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  4. #94

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku

    Setim se pa opet zaboravim da treba da operem onaj hekleraj što mi baba onomad poklonila
    Joj nemoj hekleraj prat'...neka ti mirishi na mene

    Setim se Dzupitera i ser gogsija svaki put kad opsujem Boga
    chupeta Starsice kad idem...pa...tamo gde i car ide peske ali ne svaki put...samo onda kad se muchim
    Kad vidim zemsku s dugackim noktima setim se Nerona.

    Na dosta forumasha pomislim i kada me nista ne asocira na njih. I mislim tako mislim, onako, namerno...dok ne pochnu da shtucaju
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #95

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Setim se dosta često...

    Baš juče se setih _babe_.
    Kupovali drugu neki poklon za rođendan i međ onim silnim šoljama sa imenima: Radovan, Jelica, Đorđe, Dragana... i sve tako poznatim (normalnim) imenima, naletim na jednu na kojoj piše - baba. i sve zagledam u šolju nisam li dobro vidIjo...ali piše samo to : baba. - poJenta je da je prva osoba koja mi pala na pamet... _baba_ Eto...

    _baba_

  6. #96

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Sretoh jutro dva odžačara i setih se, naravno, Lava
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  7. #97

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Pre nekog vremena vozim se i na kolima ispred mene vidim onu trouglastu nalepnicuOprez beba u kolima! , a napred sedi jedna slatka crnka i ja tu pomislim to je možda Goga!?

    Kad kuvecam nešto,skoro se uvek setim Squaw i njenih virtuoznih recepata. A još nisi ni znala da se i kod mene govori indijanski jezik odavno.Kad mi muki kaze:Bledolika skvo govoriti zmijskim jezikom!

    _babe_sam se setila u Metrou ,dok sam gledala jelke,pa mislim kako jednu da joj pošaljem,da ne mora da caluje 200$ za one njihove jelčice.

    Kad god mislim na Uriela,a mislim skoro svaki dan, jer mi je brašo setim se i Najke.Najka ko snajka prirasla mi k srcu.

    Kad vodim klinca na bazen,obavezno se setim Kala.Zveram da ne bi videla jednog super heroja koji vugli crvenu hoklicu sa sobom.


    Naravno setim se svih vas ostalih,pošto preko dana dok rintam, samo fajlujem u glavi...vzzz...vzzz...vzzzz...dogadjaje sa foruma.

  8. #98

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    danas setila sam se ChichaGlishe...mali terao me da mu citam knjizicu...tacka, tacka tackica...


  9. #99

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Setim se dosta forumaša i forumašica...

    I to baš često...

    Ali jedne pogotovo...
    Ne mogu da prođem pored dunava a da ne pomislim na nju...
    Dva puta me zamalo udario auto dok sam prelazeći preko Varadinske duge gledao unaokolo ne bi li je možda video...
    Stihovi Mike Antića...nikad više neće biti isti...prožeti su njenim likom... i sad su još lepši...
    Kad god pređem u Srem...nozdrve mi se ispune mirisom lipe i misli odlutaju ka njoj... Interesantno,..nikad ranije nisam primetio koliko je opojan taj miris... i sad ne mogu da ga izbacim...kao uostalom ni nju iz glave...a i ne trudim se baš nešto...i ne žalim se Bella... ni najmanje.

  10. #100

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Baš mi večeras nešto pala napamet _baba_.
    Kupim danas farbu za kosu, istresem sve iz kutije, čitam (kao) šta se u kojoj bočici nalazi i brzinski konstatujem da su tu: rukavice, hidrogen, boja (u tubi) i šampon ()
    Krenem večeras da smućkam sve to pa da se bacim na ulepšavanje, reko' ajd baš da pročitam i uputstvo (mada ne farbam se prvi put, ali...) i skontam da sam pobrkala farbu i balzam (naravno da nema šampon u pakovanju za farbanje kose ) i tako se setim _babe_ kako se pre neki dan zajebunila sa farbom pa se urozila.
    A ja da sam se zajebunila bila bih zelena
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  11. #101

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Setim se naravno mnogih,pogotovo onih zanimljivih

  12. #102

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    drinCHEta
    obavezno,
    sigurno,
    neizostavno, dabome
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  13. #103

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Setim se Angusa...kad vidim crnca
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #104

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Ma ja sam opsednuta forumomneprestano razmisljam o svima sa foruma,cak mi se i u snovima javljajupa hajde sad setim se nekihpar njih koji mi golicaju mastu

  15. #105

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Ma ja sam opsednuta forumomneprestano razmisljam o svima sa foruma,cak mi se i u snovima javljajupa hajde sad setim se nekihpar njih koji mi golicaju mastu
    Volim ja kada ovako golicamo mašte, ali: ne bi nam rekla ko su ti neki? Ajde, ajde. Slepci su ovi ostali koji su ih imenovali, znam, ali, nek ide život. Reci, reci, reci
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

Strana 7 od 23 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Šta sanjaju forumaši?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 345
    Poslednja poruka: 25.10.2013, 12:04
  4. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •