Setite li se nekoga sa foruma? - Strana 10
Strana 10 od 23 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 331
  1. #136

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Setim se, svaki put kad osetim miris pokošene trave, njenih poginulih civila...



  2. #137

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Cica Glise se cesto setim,obicno kada pijem onu jutarnju

    A cim vidim moju macku,odmah se setim Wampircheta

  3. #138

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Setim se često...evo jutros sam pročitala vic koji sam podelila i sa vama...setila sam se SQUAW

  4. #139

    07 Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Mora da se neko setio i mene za ovo vreme, samo se stidi da kaže... Ili nije? Moraću da se preispitam, dosta sam onog mučenog A6 turirala...

    P.S. A ja sam se setila par ljudi koji sada znaju to i neću da vam kažem ni reč više.
    Poruku je izmenio DrinChe, 23.06.2009 u 00:22

  5. #140

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Juce gledala kratko - Two and half men - naravno setila sam se Charlija Harpera

    I ne smem vise da kazem, al moram - opet little fairy....ovih dana u skolici za engleski spremaju zavrsnu priredbu, pa uce koreografiju za pesmicu "I'm a little fairy"...Mali seta se kuci i ponavlja:

    "I'm a little fairy
    seating on a tree...."

    Pocecu i da je sanjam (mada nece biti tako los san )





  6. #141

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Пре ми је стално падала на памет СКВО кад год бих приметио неку нелогичност у вези саобраћајних знакова, понашања саобраћајне полиције и сл.

    Пре пар дана платим тако казну од 1500 дин, и помислим "Гле, сакрили су се на кривини усред вукохебине и лове људе који иду 20кмх више од дозвољеног, а ја нисам помислио на СКВО... "
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #142

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Mora da se neko setio i mene za ovo vreme, samo se stidi da kaže... Ili nije? ...
    Ja sam Te se setio, ali neću da priznam.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #143

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Juce gledao film "Plavi Puder" iliti Powder Blue i setih se Silvije dok sam gledao glavnu glumicu(podseca me na nju)
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  9. #144

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Švrljam malo pre po net- u i naiđem na ovo...ah da, naravno setim se, a koga drugog nego yige_gui

    Raspisan konkurs za novu vešticu


    Jedna britanska agencija za zapošljavanje raspisala je konkurs za radno mesto "veštica" koja bi radila u pećini "Wookey Hole", poznatoj turističkoj atrakciji u Somersetu, na jugozapadu Engleske.


    Kako prenosi BBC, u oglasu se navodi da godišnja plata iznosi 50.000 funti i da veštica mora da tokom letnje sezone živi u pećini i da uči turiste čarolijama i magiji. Menadžment atrakcije "Wooky Hole" navodi da su poslovne obaveze veoma jednostavne - osoba mora da bude veštica i da radi sve što veštice rade.
    U oglasu za posao, koji se pojavio u lokalnoj štampi i biroima za zapošljavanje, traži se od potencijalnih kandidata da budu sposobni da se kikoću kao veštice i da ne budu alergični na mačke.
    Radno mesto se otvorilo nakon što je prethodna veštica otišla u penziju.
    "Ostali smo bez veštice u trenutku kad dolazi jako mnogo turista, tako da je potrebno da se mesto popuni u najkraćem mogućem roku", rekao je Denijel Medliz, direktor turističkog odredišta.
    Novozaposlena mora da se u svakom trenutku ponaša kao veštica kako bi turisti dobili osećaj kako je to mesto izgledalo u srednjem veku.
    "U to vreme jedna stara žena je navodno živela u pećini sa svojim kozama i psom i bavila se vradžbinama uništavajući useve i prouzrokujući razne zarazne bolesti", navodi Medliz.
    Posao je sezonski, radi se po potrebi, uglavnom tokom leta, ali i za Helouvin i Božić.
    U oglasu piše da se traži obučena, ambiciozna osoba koja želi da napravi "ključni potez u svojoj karijeri" i da na radno mesto treba da dođe sa svom dodatnom opremom.
    Zbog zakona o polnoj diskriminaciji, ističe se da nije neophodno da radno mesto popuni isključivo žena.
    Kako se dalje navodi u oglasu, na razgovoru za posao, koji će se održati 28. jula u 11 sati, kandidati će se suočiti sa nizom zadataka u skladu sa pozicijom za koju su konkurisali.



  10. #145

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Juche mi javili da mi je uginula biljka. Nisu bili prisutni dok je ispushtala dushu...ni kad je tiho patila u samoci u zamrachenom stanu...pa su odluchili da joj bar daju 7 dana i time obeleze njeno postojanje

    I setim se belisime...te divne zene koja se svim silama borila da moja biljchica prezivi i opstane u ekstremnim uslovima...ali dzaba...ravna crta na ekranu.

    Jebacu im sve po spisku kad se vratim

  11. #146

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Kadgod podjem u setnju, stizem do jednog bioskopa, malog parka, trga ja se uvek setim DrinCHe!

    A kad god podjem u Lipu, bellissime!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #147

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?



    Sta vam je danas

  13. #148

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku

    Sta vam je danas
    Ja se to pitam svaki dan


  14. #149

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Пре ми је стално падала на памет СКВО кад год бих приметио неку нелогичност у вези саобраћајних знакова, понашања саобраћајне полиције и сл.

    Пре пар дана платим тако казну од 1500 дин, и помислим "Гле, сакрили су се на кривини усред вукохебине и лове људе који иду 20кмх више од дозвољеног, а ја нисам помислио на СКВО... "
    Iju

    Eto da nisam svratila na temu da upišem ja njega, ne bih ni videla

    Kad god je nešto na vestima u vezi saobraćaja, puteva, udesa, gužve, kazni - svaki put pomislim da l' se Yossa vezao, da l' pretiče preko pune i koliko li je prekoračio dozvoljenu...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #150

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Trazim danas na net neke informacije i naletim na tekst o britanskoj grupi koja se zove Believer....naravno setila sam se nase forumske Believer-ke


Strana 10 od 23 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Šta sanjaju forumaši?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 345
    Poslednja poruka: 25.10.2013, 12:04
  4. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •