Sex and the City - film - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 48
  1. #31

    Odgovor: Sex and the City - film

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    očekivala sam više ...ili sam možda previše očekivala,nemam pojma.
    Ja nisam ocekivala nista Izgledalo mi je kao da gledam seriju koja traje malo duze nego inace. Da nije bilo scene sa Sarlot ne bih ga ni prokomentarisala
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #32

    Odgovor: Sex and the City - film

    ja ga odgledah tunajt i svidza mi se
    imala sam osecaj kao da gledam samo poduzu epizodu
    i.. posto sam nabavila sve serijale krecem ispocetka, pa cu opet kroz par nedelja da zakljucim sve sa filmom

    inace, film k'o film, sto kaze baba, onaj ko je voelo seriju, svidece mu se i film, volim hepi endove.. i stvarno, oduvek me je zivo kopkalo koliko Samanta ima godina
    i tek sad shvatam koliko sama serija nije realna mislim zbog trosenja novca..
    ali svejedno, jako mi zao sto je sve to sad zaista i gotovo..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #33

    Odgovor: Sex and the City - film

    Odgledala nego šta..pa onako,ništa posebno pomerena,klinke se pale polovnjače maštaju hm....
    Ali zato prostor za garderobu ....tačno po mom ukusu
    Veče provedeno sa prijateljicama
    Ćuti i prenesi dalje....

  4. #34

    Odgovor: Sex and the City - film

    Pokvariće nam i ovako za ove prostore previše emancipovanu ciljnu grupu,pa šta 'ebati posle...

    Da one vrede ili da se bar dobro 'udaraju' do sada bi se poudavale,već služe da ih ovi isfrustrirani,oženjeni i ostali krešu i održavaju mentalno zdravlje... Ispada po njima... kakvo je to jebanje kada niko ne zna... A ja ćutim,krijem,poštujem...

    E živote gde izmisliše filmove... Na filmovima ne kake niti piške,nit' smrde,nit' se znoje,nit' im fali para... Na filmu je svako 'ebanje za pamćenje... Otrovaće nam decu...

  5. #35

    Odgovor: Sex and the City - film

    Gledala još kad se pojavio. Oduševljena sam jedino venčanicama, ne zna se koja je od koje bila lepša... i dupetom Samantinog suseda
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #36

    Odgovor: Sex and the City - film

    Gledala, čak i dragog vodila u bioskop da gleda..
    Pa onako..ja više volim da gledam na sitno..upečatljivije je..ne volim varijante od serije na film..
    ali zato imam sve serije narezane, zlu ne trebalo
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #37

    Odgovor: Sex and the City - film

    Citat Isahara kaže:
    Gledala, čak i dragog vodila u bioskop da gleda..
    Pohvale za tvog dragog. Kojeg god muškarca da sam pitala da li će da gleda svi su pravili face otprilike
    ovakve: .

    Meni se film svideo. Bilo malo plakanja, malo smejanja do suza, pa smejanja zato što plačemo.. Nisam očekivala ništa drugačije ili novo, kao što _baba_ reče; k'o da sam gledala dužu epizodu serije.

  8. #38

    Odgovor: Sex and the City - film

    Seks, grad i Dženifer Lopez?


    Poznata pevačica i glumica Dženifer Lopez izrazila je želju da se pojavi u nastavku filmskog hita "Seks i grad".

    "Obožavam taj film! Obožavala sam i seriju i jednom se umalo nisam i pojavila u njoj", rekla je pevačica.

    Vest o eventualnom pojavljivanju supruge Marka Entonija u sagi o Njujorčankama, potvrdili su i čelnici studija. "Pokušavaju da nađu način da je 'ubace' u film. Biraju pravu ulogu za nju, žele nekako da je povežu sa Keri i devojkama a da to ne izgleda sladunjavo", rekao je neimenovani izvor za LiveNews.




    Još jedno zvučno ime koje bi moglo da se pojavi u nastavku filma "Sex and the city" je bivša "Spajsica" Viktorija Bekam.

    (MONDO)


    Još jedno zvučno ime koje bi moglo da se pojavi u nastavku filma "Sex and the city" je bivša "Spajsica" Viktorija Bekam
    Ma da, ajde što se tiče J.L. može da prođe , ali Viktorija? jok.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #39

    Odgovor: Sex and the City - film

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku

    Još jedno zvučno ime koje bi moglo da se pojavi u nastavku filma "Sex and the city" je bivša "Spajsica" Viktorija Bekam.

    Ma daj,šališ se Ako je to istina,mislim da nastavak neću ni gledati
    Poruku je izmenio silvia, 16.10.2008 u 11:40 Razlog: Kodovi
    I'm floating on air..

  10. #40

    Odgovor: Sex and the City - film

    Nisam jos gledala film, sad cu to ovih dana.

    Ali eto mogla bi i Jelena Karleusa da se nadje u nastavku. I Slavica Cuhteras, sto da ne!

  11. #41

    Odgovor: Sex and the City - film

    kao prvo, uopste ne vidim poJentu nastavljanja ovog filma, istrcace se na kraju kao i svi nastavci koji su pokusavali da sto vise inkasiraju novcanike postavke, a doziveli fijasko
    kakva Karleusa.. Ceca, bre
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #42

    Odgovor: Sex and the City - film

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #43

    Odgovor: Sex and the City - film

    Gledala film, gledala ceo serijal......

    Po mom skromnom misljenju tematika serije, filma je upravo svakojaki problemi četiri osrednje" dame u najboljim godinama" , cetiri fenomenalne " pozitivne zenske kucke" sa stavom, i naravno, ono najjace... cekaju vecnu ljubav!
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  14. #44

    Odgovor: Sex and the City - film

    Mogu ja to da gledam i gledala sam i gledachu ali.. Sto rece Morisej.. Mogla bih sve cetiri i da ih obesim jer ne govore nista o mom zivotu..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #45

    Odgovor: Sex and the City - film

    Seks i grad bez ijedne stare glumice


    Treći nastavak filma "Seks i grad" neće zapravo biti "Seks i grad" jer nema nijedne "stare" glumice.

    Nastavak filma će biti snimljen po knjigama "Kerini dnevnici" i "Leto i grad" Kendis Bušnel, ali u njemu neće igrati ni jedna od glumica iz čuvene serije i prva dva dela filma.

    U novom nastavku filma glumiće četiri nove mlade holivudske glumice, koje treba da dočaraju život glavnih junakinja u njihovoj najranijoj mladosti kao i njihov prvi susret.

    Producenti filma su izabrali Blejk Lajvli da preuzme ulogu Samante Džons, Selenu Gomez za Šarlot Jork, Emu Roberts za Mirandu Hobs a Elizabetu Olsen za Keri Bredšo.

    Ova novost stiže posle višemesečne neodlučnosti producenata koji nisu mogli da se dogovore da li da nastavak filma bude skoncentrisan na doživljaje Keri i Zverke ili na prošlost glavnih junaka.

    Odluka je konačno doneta pošto je glavna glumica Sara Džesika Parker nedavno izjavila da sigurno neće ponovo prihvatiti ulogu u nastavku filma, jer je u protekla dva dela već sve ispričano što se moglo ispričati o životu glavnih junakinja.

    Kandis Bušner smatra da je ovo tek početak jer svaka od junakinja ima svoju prošlost i da nove avanture tek predstoje. (MONDO)


    Eh, pa onda nije više to TO
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 23:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •