Rocky Balboa, iliti Roki VI
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Rocky Balboa, iliti Roki VI



    Nastavak čuvene Roki franšize, film koji je svojevremeno zaradio i Oskara, dobija svoj šesti nastavak. Nekadašnji bokserski šampion u teškoj kategoriji Rocky Balboa vraća se na ring, našavši se naspram novog protivnika u vremenu koje se dramatično promenilo u odnosu na period kada je Roki bio šampion.
    U poslednje vreme, svedoci smo brojnih nastavaka legendarnih filmova. Mnogi od njih prošli su krajnje bezuspešno, i time samo naružili uspomenu na nekadašnje kultne filmove. Mislite li da će se i Roki naći među njima, ili će možda napraviti izuzetak?


      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Rocky Balboa, iliti Roki VI

    Meni se Rocky ionako nije nikada svidjao a nastavak ce bti prognoziram i vise od groznog
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  3. #3

    12 Odgovor: Rocky Balboa, iliti Roki VI

    Lik mi je uvijek bio smijesan, tako da ce sigurno i pod starost da se bruka!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Rocky Balboa, iliti Roki VI

    sta reci...djedica se vraca po penziju...od ovoga filma ne ocekujem apsolutno nista, kao ni od cjelokuponog filmskog staloneovog opusa...pricu ce mozda progutati pokoji klinac i pola amerike. ali koga briga, ako donese parice.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Rocky Balboa, iliti Roki VI

    Ne iznenadjuje me nimalo to snimanje raznoraznih nastavaka filmova u nedogled,kako neko rece,bitno je da se zarade parice,a bar cemo imati materijala za-Najljigaviji film ikada-.
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Rocky Balboa, iliti Roki VI

    Meni je Roki jedan od najboljih i najomiljenih filmskih likova.Stvarno sam uzivao gledajuci ovaj posljednji deo.
    Ne prestajte snove svoje sanjati,
    ni ljepsem sutra se nadati.
    Ne prestajte rukama raditi,
    ni srcem svojim ljubav grabiti,
    jer dok budemo voljeli i snove svoje snili
    vjecno ce Krajina da zivi...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Rocky Balboa, iliti Roki VI

    po meni film ne je bleda kopija sastavljena od prazne priče i dosadne slike (samom da ubiješ vreme)
    ovaj film je napravljen za uzimanje para,na ime stare slave ... priče,ideje,poente nema?! dosadan je... al morao sam ga pogledati jer
    2-3 (ne znam tacno koja) stvarno sam voleo da pogledam .. al ovaj VI- za mesec-dva nece se niko ni setiti da je postojao ...
    licni misljenje
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Rocky Balboa, iliti Roki VI

    Hej,pa meni se bas svidja,jedva cekam da imam malo vremena pa da odem u bioskop nemojte mi dirati Rambo
    No me toques
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Rocky Balboa, iliti Roki VI

    Dok sam gledala prvu polovinu filma, pomislila sam: "ovo nije akcioni film nego drama", a akcija je bila onako obicna. Kao sto neko ovdje rece, film ce da zaradi radi stare slave i to je to
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Rocky Balboa, iliti Roki VI

    Pogledah film i nisam nesto bas preterano odusevljena...mislim da su predhodni delovi bili mnogo zanimljiviji.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #11

    02 Odgovor: Rocky Balboa, iliti Roki VI

    Ja ga volim ..... .... mmm...koji napumpani bicepsi,. tricepsi i ostali ...epsi...
      Vrh

Slične teme

  1. Sex u troje iliti - trojka
    Autor Muckota u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 22:44
  2. Kućanice iliti domačice
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.08.2010, 23:15
  3. NMDb iliti NašaMovieDatabase
    Autor DrinChe u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.05.2009, 20:41
  4. Akcenti iliti naglasci
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 14:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •