Kladionice, igre na sreću, nagradne igre... - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Igrate li igre na srecu?

Učesnika ankete do sada
35. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    13 37.14%
  • Ne

    22 62.86%
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 48
  1. #31

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Ja sam jedno vreme tripovala da sam baba Vanga, pa sam igrala loto kao da mi je od životne važnosti.
    Jedna petica za 6. meseci igranja i iz prve ruke 3000 Din osvojenih u kladionici (početnička sreća) i... to bi bilo to...tja...a bila sam uverena u svoje proročke sposobnosti

    p.s. tx Squaw
    _________Una16

  2. #32

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    nisam navucen...
    ali moram priznati , ujko william hill znacajno doprinosi budzetu.....




    footie
    rugby
    tennis
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #33

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Picim kladzu redovno i vikendom i uto,sre al za sitnu lovu 50-100 dindzi ulaz
    A izlaz bude od 1800 pa do 5000din pa kako kad!
    Sta cu kad volim neizvesnost
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  4. #34

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    hereford win
    stutgart win
    dortmund win
    queens pk win



    cilic win
    volandri win
    nalbandian win










    2day
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #35

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Jeste pravili su te hiljade kladionica da bi mi bili u plusu ...

  6. #36

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Zamisli samo..1 000 000 000dinara..lupam al nek bude toliko,dobijesh na lotou,a pre toga nisi imao ni za cigare..sta ce biti?
    Polako ces trositi da niko ne primeti,pa kola,pa firma..kako da ne..

    4reci za tako zaradjene pre:KAKO DOSLO TAKO OTISLO

  7. #37

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    nema leba bez motike! samo da znate...

  8. #38

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Ove godine sam se navukla na Frikomove kornete,sve mislim mozda me i zakaci
    koja nagrada
    Mada kad bih dobila tolike pare, ja stvarno ne znam sta bih sa njima.
    Juce sam sa prijateljima komentarisala na tu temu.
    Zamisli, preko noci dobijes neku silnu lovu.
    Au treba onda znati ostati normalan
    Ne pamtim kad sam nesto dobila, mada nista ni ne igram, pa ni ne ocekujem.
    Kao klinka sam bila srecne ruke,jednom na nekoj greb sreckici u Crikvenici, dobila sam cetiri tadasnje tatine plate.
    U kazinu u Milanu sam iz prve dobila 50 eura,ja sva ushicena, mislim kako cu lako doci do love.I izgubim ih u roku od pet minuta.
    Kako doslo, tako i otislo
    Sad ponekad kupim greb sreckicu, ali nikakve vajde,ne dobijem ni onu jadnu zamenu.

  9. #39

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Kažu, što je zemlja siromašnija, to ima više igara na srecu.
    Istisnuli su sve zivo sa najatraktivnijih lokacija u gradu.. Najvece lokale na najskupljim mestima mogu da podnesu jedino kladionice ili eventualno banke mada su banke, vidim, malo skucenije, znaci kladjenje je najprocvetaliji posao ovih godina.
    Svakodnevno imam priliku da vidim kod nekih zaglibelih radnih kolega kako je rezultat jedina stvar koja utice na raspolozenje tog dana.
    Pricamo mi o tome i ne daju mi da ih kritikujem jer kazu da svako ima svoj nacin skretanja misli.. Pa.. nije da nije.

    Jednom sam odigrala neki tiket pre par godina, znam da je igrala Nemacka, ne secam se ni da li je bilo svetsko ili evropsko, ni da li je bilo iz iksa u ne znam sta, uglavnom sam (saslusavsi savete iskusnijih) uplatila 20 evra i dobila 220.

    I nikad vise.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #40

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Postoje nekoliko postenih drzava na svetu koje su zabranile kladjenja i igre na srecu.

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #41

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ove godine sam se navukla na Frikomove kornete,sve mislim mozda me i zakaci
    koja nagrada
    E ja se nalizala sladoleda prošle godine i ništa, jebeš nagrade, nego sam uvek kontala da to bre nema teorije niko ništa da dobije. Nikad čula da je neko izvukao dve iste sličice. I batina devojka prošle godine na te štapiće ili kornete, zaboravila sam, dobije neki besan mobilni i 20 soma dinara kredita
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #42

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Pre jedno 10 godina sam dobila žešću svotu na poker aparatu. Nikad ja to nisam igrala, nego svratili moj dečko i ja na limunadu kad smo se vraćali s bazena, pa iz zezanja kanula lova. Naravno, spirila sam to iste večeri, s društvom.
    Dobila sam jednom i na tomboli za Novu godinu paket Domaćica keksa. I to bi bilo sve što sam osvojila.
    Srećke sam kupovala samo jedno kratko vreme, nakon što je moj kolega ogrebao mercedes. No, nije me htelo, a posle sam i zaboravila.
    Sin večito nešto skuplja i šalje, a ni njega baš neće, pa mi žao. Sad, posle nekih silnih narandžastih lopti što je skupljao, nadam se da mu je definitivno jasno da je to sve uglavnom bacanje para na gluposti.
    Vrag odneo šnalu...

  13. #43

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Samo sam jednom dobila pozamasnu svotu love i to u kockarnici u Monte Karlu...mislim, onaj prvi deo, jer za onu "pravu" se moraju zadovoljiti XY uslova..a ja nisam ni prvi (nisam imala napunjenih 21 god)...mada te veceri bila i u sorcu, a i nisam imala min. minimuma love za ulazak..tako da...

    Ali sam usla u onaj deo gde svako sme da se "igra"...i kupila nekoliko zetona za ono chudo sto se povlaci ruchica (Jeck pot li se zove )..i posle par povlacenja (kao u filmu i to komicnom) poceli da ispadaju novcici..i ispadaju li ispadaju...secam se da sam to odnela na kasu..onu mi zamenise za papirni novac...

    mali off..ali bilo mi je jakooo zanimljivo sedeti ispred tog kazina i posmatrati klijentelu koja tu dolazi ...ne postoje rechi kojima bih opisala te "gospodje" u pratnji mladih gospoda..i obrnuto....
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #44

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    bachi me juche Nybergsund danas bi chekao Daugawu za 123 eura

  15. #45

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    NE (tako sam glasao u anketi)

    Ne kladim se i ne igram igre na srecu jer ne verujem u njih odnosno verujem da su namestene.

    Kladio sam se u kladionicama nekoliko puta u zivotu cisto iz zajebancije i to je sve.

    Moj deda je 15 godina igrao igre na srecu i dobio je ali pazite nakon 15 godina je dobio solidnu cifru po nekoj njegovoj gruboj racunici bese to tada ono sto je danas 50 eura e mene recimo to nervira da ako recimo neka igra na srecu nije namestena sada ja trebam pucati lovu i cekati pitaj boga koliko da bi mozda dobio !? Ne mogu ja jednostavno ne volim neizvesnost, makar ne te vrste.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 12.06.2009 u 00:25

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Paraolimpijske igre
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.09.2012, 09:48
  2. Zmajeve dečje igre
    Autor Kitty u forumu Novi Sad
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.05.2012, 18:15
  3. Najbolje igre
    Autor Necromancer u forumu Igre
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 02.08.2011, 16:06
  4. PC i PSP igre - opisi
    Autor Morpheus u forumu Igre
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 01.11.2010, 03:14
  5. Igre
    Autor Necromancer u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 07.06.2009, 18:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •