Mrzim narodnjake! - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: da li ste za ili protiw narodne muzike

Učesnika ankete do sada
35. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • za

    16 45.71%
  • protiv

    15 42.86%
  • ne znam

    4 11.43%
Strana 4 od 16 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 239
  1. #46

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Vidi to je pojava!
    Mislim, sta je svetska alternativa? Ekstazi party, gde se svi trte koji se dovate.
    Ne nije ekstazi party i na istom ljudi ne orgijaju kako se to zamislja,vec je svako na svom tripu,ok svi se vole(dobro su raspolozeni) pod uticajem exa ali to ne znaci da je tu opstenarodno t*canje....

    Ex party nije alternativa na svetskoj sceni,alternativa je Britni Spirs i kompanija koja se ponasa znamo svi vec kako...
    Isto propagiranje istih vrednosti,nista bolje od nasih narodnjaka...

    Komercijala je komercijala,sund gde god...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #47

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Mora bit da si me pomeshala sa nekim ko je neshto ozbiljno mislio u prethodnom postu
    Ma gde ja tebe pomešala, nema taki na svijet! Znadem ja kako se ti zajebavaš, no možda drugi ne znaju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #48

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da, to privlači mužjake sa Edipovim kompleksom. Golo telo je umetnost, savršeno sa svakim svojim nedostatkom. A silikon je silikon. Šta imamo onda? To da svaka traži za osamnaesti rođendan sise.
    E da znas ovo sa plastikom stvarno ide uz narodnjake. Ali i uz zabavnjake itekako! Pa uz americki mainstream, gde je zena kurva koju pljeskaju po dupetu i bas odatle je sve to kopirano.
    Dok se nisam direktno susreo sa plastikanerima, mislio sam da je to ipak tamo negde... Ali na kraju te zahvate hirurgije mame dozvole.

    Ok, za to telo i mane i umetnost, al' ima onda, da kazem kreativnijih nesavrsenih tela Ipak su to primarne polne karakteristike koje primecujemo na drugima.
    E sad ako ukljucis, kompletnu licnost, onda mogu da prihvatim telesne nedostatke ili da ih cak obozavam

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    ...lopata koju eto na primer ti, mužjače, tretiraš kao meso za klanje nad kojim se treba iživljavati, može da utiče na to što će neka devojčica sutra tražiti da je primeti neki idiot koji će je tretirati...
    Al' kad vec filozofiras, onda i cilj opravdava sredstva. I onako sam rekao hipoteticki, jer ne posecujem ta, vama ogavna mesta kojih ima toliko..... ja ne znam ni gde su jer nisam nikad bio. Poslednji put sam bio u nekim ciganskim nocima il' zorama, ne znam ima i jedno i drugo... i svirali cigani tamburicu... ja sam mala garava.... becarce...pa sta! Lepo se drustvo provelo. I ne pamtim kad sam pre toga bio... e sad ko zivi samo na tome neznam. Nebi bas svaki dan da mi je kao u svadbi...
    Ne smeta mi ta mjuza u takvom ambijentu. To nije kic, to je merak...

    Ja nigde, gde se krecem, nisam cuo te, sarmu prob'o nisi... to valjda jedino na Ibarskoj ima.
    _________

    E sad sam naso Seku na You Tube, kaze:
    Puno srce, prazan sto,
    nema dalje, to je to!
    , e a devojcice u publici! Bruka!
    Poruku je izmenio PropelerZviz, 25.01.2007 u 21:25
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  4. #49

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Ali na kraju te zahvate hirurgije mame dozvole.
    Ja upravo i "filozofiram" o tome kuda to sve vodi.

    i svirali cigani tamburicu... ja sam mala garava.... becarce...pa sta!
    Ako se vratiš na moj prvi post čini mi se, u njemu lepo piše da odvajam tandrkače od narodne muzike.

    A meni je lično, prijatelju - sarmu prob'o nisi, stavi me u ram jer tamo pripadam i hiljadu bacila sa dve hiljade krila - isto sranje.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #50

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A meni je lično, prijatelju - sarmu prob'o nisi, stavi me u ram jer tamo pripadam i hiljadu bacila sa dve hiljade krila - isto sranje.
    Ha haaaaa haa
    E, meni su obrade bile vrh i Romana koja je na tada neku aktuelnu melodiju (mislim da je neka Shakira bila) nalepila:
    Tvoja sam venera, tvoja sam vatra i tvoja zelja
    (I'm your Venus, I'm your fire, your desire)
    To je za hapsenje majke mi...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  6. #51

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Ha haaaaa haa
    E, meni su obrade bile vrh i Romana koja je na tada neku aktuelnu melodiju (mislim da je neka Shakira bila) nalepila:
    Tvoja sam venera, tvoja sam vatra i tvoja zelja
    (I'm your Venus, I'm your fire, your desire)
    To je za hapsenje majke mi...
    Zapravo je bila Natalia Oreiro i melodija njene pjesme Tu veneno(Ti si otrov)
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #52

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Ha haaaaa haa
    E, meni su obrade bile vrh i Romana koja je na tada neku aktuelnu melodiju (mislim da je neka Shakira bila) nalepila:
    Tvoja sam venera, tvoja sam vatra i tvoja zelja
    (I'm your Venus, I'm your fire, your desire)
    To je za hapsenje majke mi...
    u svakom slucaju manje smrtonosno od...

    "cjelo selo shmrche bjelo...joooooj"

    Ubica mekog srca.

  8. #53

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Zapravo je bila Natalia Oreiro i melodija njene pjesme Tu veneno(Ti si otrov)
    Andjele, ti sve znas , to je taman 2001. Hocu da kazem da ne daju ni da se oladi hit, oma kradu. Onog Ivana i onu sambu sam cuo, pre originala....

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    u svakom slucaju manje smrtonosno od...
    "cjelo selo shmrche bjelo...joooooj"
    Pa jeste! Romana je luda i bas je briga, a ovaj ni ne zna da je lud
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  9. #54

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    [offtopic]Uh al' se zakuvalo, pa grota je ovo propustiti[/offtopic]


    A ipak ti narodjaci takvi kakvi su se dobro prodaju, i oni pevaju ili "pevaju" ono što masa traži, možda je i njima to bezveze što izvode ali šta da se radi, bitno je da se prodaje.

    i evo jedan stih za razonodu, veoma upečatljiv

    ...devojka za jedno vece, misli, briga me
    al' kod tebe su jos uvek moje gacice.
    i nemoj da upoređujete

    "cjelo selo shmrche bjelo..."

    i recimo

    "Dodji i uzmi me
    grubo i nezno u jedan isti mah
    dodji i uzmi me
    zelim na vratu da osetim tvoj dah"

    mislim ova druga je ipak ljubavna pesma i tekst ima nekog smisla, a celo/belo e to je tek za komentarisanje.
    I da, ovaj drugi stih je Seka Aleksić
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  10. #55

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    i oni pevaju ili "pevaju" ono što masa traži, možda je i njima to bezveze što izvode ali šta da se radi, bitno je da se prodaje.

    Ne možeš razmišljati na taj način. Po toj logici treba da krivimo narkomane, a ne one koji im đubre prodaju. (Možda malo preteško poređenje, ali po mojoj logici sasvim na mestu.)

  11. #56

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Ne možeš razmišljati na taj način. Po toj logici treba da krivimo narkomane, a ne one koji im đubre prodaju. (Možda malo preteško poređenje, ali po mojoj logici sasvim na mestu.)
    Da ali narodjnaci su legalni još uvek
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  12. #57

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Sve bi bilo u redu kada bi ravnopravno u medijima bili zastupljeni narodnjaci kao i svi ostali. Onda bi svi mogli da izaberu i da shvate sta im se dopada. Ovako ne mogu objektivno da rasude. I najvise sto me nervira je sto na televiziji svi ti voditelji hvale i uzdizu do neba kojekakve glupace i niko nema muda da kaze istinu. Nego se svi samo kezace. Moralne vrednosti ravne nuli. Iskrenost ravna nuli. Umetnost pala ispod nule.

  13. #58

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Sve bi bilo u redu kada bi ravnopravno u medijima bili zastupljeni narodnjaci kao i svi ostali. Onda bi svi mogli da izaberu i da shvate sta im se dopada. Ovako ne mogu objektivno da rasude. I najvise sto me nervira je sto na televiziji svi ti voditelji hvale i uzdizu do neba kojekakve glupace i niko nema muda da kaze istinu. Nego se svi samo kezace. Moralne vrednosti ravne nuli. Iskrenost ravna nuli. Umetnost pala ispod nule.
    Mislim da je u ovome srž problema
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  14. #59

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Ma treba udariti neki porez na narodnjake i brzo bi to doshlo na svoje...

    Pod porezom ne mislim klepiti po uvetu svakog ko ih slusha nego kao i sto je to bilo ranije...nije svaka shusha mogla da snimi plocu i mauca na sva zvona ....nego ti, moj brajko, prvo plati pa se ondaK klati...

    Ubica mekog srca.

  15. #60

    Odgovor: Mrzim narodnjake!

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Ma treba udariti neki porez na narodnjake i brzo bi to doshlo na svoje...

    Pod porezom ne mislim klepiti po uvetu svakog ko ih slusha nego kao i sto je to bilo ranije...nije svaka shusha mogla da snimi plocu i mauca na sva zvona ....nego ti, moj brajko, prvo plati pa se ondaK klati...
    Pa to što je sad stanje plati/klati, to je i dovelo do navale ovih plastificiranih sponzorušica, nekad si morao imati kvalitet da bi snimio ploču, danas samo bogatog sponzora.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

Strana 4 od 16 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Nešto što mrzim, a često radim...
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 176
    Poslednja poruka: 26.04.2014, 04:47
  2. Volim, ali mrzim...
    Autor memento u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.10.2013, 20:24
  3. Mrzim ponedeljak!
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 18.09.2012, 08:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •