Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora? - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 84
  1. #61

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutno netačno. Ukoliko u ovom slučaju DS, DSS, G17 i manjine formiraju vladu, koja će činiti preko 50%, verujem da nikome od građana koji su glasali za neku od navedenih opcija neće biti baš tooooliki problem što su u koaliciji sa ostalima, jer su u pitanju nijanse. Ja sam prva, na primer, imala veliku dilemu između dve od gore navedene tri stranke, tako da je meni generalno sasvim ok da oni budu zajedno u koaliciji, a i još jako velikom procentu ljudi. Ko je kriv radikalima što ne mogu da nađu srodnu stranku sa kojom će osnovati koaliciju (ili ne žele). Koalicije su najnormalnija stvar, ljudi...
    A što onda ne krenu zajedno pre izbora, kada će svakako biti zajedno posle? Već 7 godina su zajedno na i u vlasti. Otprilike koliko i pokojni Sloba. Kanda u Srbiji ko se dočepa vlasti, samo ga motkom možeš skinuti.

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Ako imaš 28% znači da te ostatak do 100% neće... loš rezon.
    Razlika između trećine i dvadesetine se meri u svetlosnim godinama.

    Citat HLEBmaster kaže:
    Vladu ce formirati one stranke koje imaju najblizzi program
    Pa što smo onda glasali, kada smo unapred znali ishod? I mi, a bogami i oni.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ti lichno nisi osetio nikakav napredak? shta niko nije doshao da radi mesto tebe ide u vojsku mesto tebe ? Pa ili imash jako debelu kozzu ili si brate Stewie Wonder? Onomad je bilo bolje? Yeah right...
    , mal' se ne udavi kad sam procitao, al' sam dobro prosao, da me nisi uporedio sa Sasom Maticem

    Ne, ne ,ne, ne mislim da je bilo bolje! Naravno da je bolje kad nema sankcija i rata!
    Ne mogu reci da mi cvetaju ruze, ali kad pogledam oko sebe, puno je socijale. E njima je isto, a prevareni su da ce im biti bolje.

    Jednostavno se mnogi demokratski postupci kose sa mojom logikom, koja ne mora biti i tvoja, pa zato bojkotujem sve ovo.

    Npr. moja logika je da ako drzava nema para za redovnu vojsku ne treba simbolicno da muci ljude ili da idu u civilnu da gluvare 8h dnevno za 300din mesecno. Pa kada se situacija promeni, neka se ide rado, patriotski u vojsku. Evo isao bih u 40-toj ako treba tih 6 meseci u vojsku ili vise, ali da to lici na nesto.

    Mogao bih da pominjem sada redom sta me sve zulja ili sta mi je nelogicno...
    I uvek hocu da se to menja i bude bolje, a ne da se prisetim da sam peko 'lebac na 9 spratu za vreme rata, pa da kazem " cuti dobro je" i sl.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Mogao bih da pominjem sada redom sta me sve zulja ili sta mi je nelogicno...
    Ovo bi mogla da bude veoma dobra tema. Aj pokreni je, tvoja je ideja, da ne tupimo ovde. Možda još neko želi da kaže da je srećan zbog Čede.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Niste glasali? Izašli ste na glasanje i preškrabali svoj listić ili pak dodali nekog pod rednim n+1?
    To meni govori da ste zadovoljni sa sadašnjim stanjem stvari i ne želite da ga menjate ili pak verujete da će oni koji glasaju izabrati najbolju opciju za vas.
    I nebitno vam je da li u Skupštini sede ratni zločinci, alkoholičari, narkomani, željni vlasti ili korumpirani.
    Čemu onda komentarisati ono što je rezultat stava onih koji su se ipak opredelili? Nekako mi na to imaju pravo oni koji uzimaju stvar u svoje ruke i bar pokušaju sebi da kreiraju bolju budućnost.
    Ja nisam zadovoljna time da živim u zemlji koja može sama protiv svih, u kojoj se periodično čuje zveket oružja, u kojoj je nacionalizam (tako se samo tepa šovinizmu) zvezda vodilja, u kojoj se zarad "nebeskih ljudi" žrtvuje dete.
    Ja hoću da živim u normalnoj, građanskoj, demokratskoj zemlji, hoću da iskoristim svoje po Ujedinjenim nacijama garantovano pravo na život i slobodu.
    A niti rezultati izbora niti ovakve diskusije daju nade da će mi se želje ostvariti.
    I da, zabrinjava i zgražava me cifra od milionstopedeset mojih žestokih neistomišljenika. Mogu to da prokomentarišem jer sam izašla na glasanje i zaokružila jedan od ponuđenih brojeva.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Niste glasali?
    I da, zabrinjava i zgražava me cifra od milionstopedeset mojih žestokih neistomišljenika. Mogu to da prokomentarišem jer sam izašla na glasanje i zaokružila jedan od ponuđenih brojeva.
    Po prvi put nisam glasao. Ne iz nezainteresovanosti, vec iz ubedjenja da ce izborni rezultati liciti na prethodne izbore, bez obzira na izlaznost, jer nije doslo promene izbornih pravila. Takodje je ostavljen nizak cenzus za nase prilike.

    Ako si zaokruzila, a nisi npr. precrtala nadam se da si izasla da glasas za, a ne protiv nekoga. I otkud je demokratski zgrazavati se na neistomisljenike? Zasto dizete frku! Nisu krivi glasaci radikala sto vasi favoriti nisu pobedili. Cemu mrznja ljudi, ako ce se ionako demokrate udruziti pod novim balansom snaga?
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Ako si zaokruzila, a nisi npr. precrtala nadam se da si izasla da glasas za, a ne protiv nekoga. I otkud je demokratski zgrazavati se na neistomisljenike? Zasto dizete frku! Nisu krivi glasaci radikala sto vasi favoriti nisu pobedili. Cemu mrznja ljudi, ako ce se ionako demokrate udruziti pod novim balansom snaga?
    Ja samo moram pitati jel ti to mislish da bi Srbiji svanulo kad bi sutra doshli radikali na vlast?
    Da bi ti za vojsku platili iljadu,dve dnevno?

    Mislim generalno nisam ni za jedne...
    Ali me interesuje sta taj narod misli kad glasa za radikale?
    da ce Kosovo ostati u Srbiji?
    pa Kosovo u Srbiji nije vec 8 godina...
    Da ce doci bolje sutra bez EU,jer kad udjemo u EU pljugice ce drastichno da poskupe...Tako da je najbolje i da ne idemo u EU... nego da ceo zivot provedemo u svojoj maloj preriji...
    Iovako jedva egzistiramo,sta ce biti kad neko opet popljachka penzione fondove i narod se opet dobro pokolje na Kosovu...

    E onda mozemo u tri materine jer ce nas ostati kolko pod jednu krushku...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Ja samo moram pitati jel ti to mislish da bi Srbiji svanulo kad bi sutra doshli radikali na vlast?

    Ali me interesuje sta taj narod misli kad glasa za radikale?
    da ce Kosovo ostati u Srbiji?
    pa Kosovo u Srbiji nije vec 8 godina...

    Iovako jedva egzistiramo, sta ce biti kad neko opet popljachka penzione fondove i narod se opet dobro pokolje na Kosovu...

    E onda mozemo u tri materine jer ce nas ostati kolko pod jednu krushku...
    Dakle nije u pitanju dali ce svanuti, vec ko je izabran! Prema tome ne mozemo ti i ja predvideti ko ce pokrasti narod. Govorim u vec 15 postova da nema dokaza za kradju od strane radikala kao ni za sve afere od DOS-a do danas. Niko ti ne brani da mislis da su lopovi, ali si to cula od demokrata. A cula si i obrnuto, ali u navijanju za svoj tim nemas distance.
    Takodje bi bili deo vlasti, a ne jednostranacka vlast te bi svaka pomisao na nestabilnost rusila vladu.

    Kosovski problem seze u Titovo vreme, pa ima tu i jedan Rankovic, a Sloba je upravo dosao na vlast po kosovskom pitanju. Dakle kraj bombardovanja nema veze sa odvajanjem kosova, niti je danas odvojeno, a tebe zabole za sve sto nije na tvojoj kozi. A da odes da vidis nasta lice manastiri dole plakala bi ko malo dete. Svako bi, veruj mi!

    Nisam primetio da je natalitet porastao za vreme demokratije iako nema rata i prodje tih 8 godina ...

    Evo konkretno: http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2...21012007.shtml
    Jel' su to radikali? Oni te sad pljackaju, na njih misli, a nemoj izmisljati neke sbbkbb kradje penzionih fondova. To si cula na TV-u, idi u pozoriste malo...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Dakle nije u pitanju dali ce svanuti, vec ko je izabran! Prema tome ne mozemo ti i ja predvideti ko ce pokrasti narod. Govorim u vec 15 postova da nema dokaza za kradju od strane radikala kao ni za sve afere od DOS-a do danas. Niko ti ne brani da mislis da su lopovi, ali si to cula od demokrata. A cula si i obrnuto, ali u navijanju za svoj tim nemas distance.
    Nisam ja ni za demokrate... po meni i jedni i drugi su zlo i treba izabrati manje...
    Ja biram nesto trece...u svakom slucaju... ili mozda ne biram nista...
    sto me ne lishava slobode da komentarishem...

    Kosovski problem seze u Titovo vreme, pa ima tu i jedan Rankovic, a Sloba je upravo dosao na vlast po kosovskom pitanju. Dakle kraj bombardovanja nema veze sa odvajanjem kosova, niti je danas odvojeno, a tebe zabole za sve sto nije na tvojoj kozi. A da odes da vidis nasta lice manastiri dole plakala bi ko malo dete. Svako bi, veruj mi!
    Ko je rekao da bombardovanje povezujem s tim....
    To je cinjenica....
    Ne morash ti verovati u ono sto svi vide...


    Nisam primetio da je natalitet porastao za vreme demokratije iako nema rata i prodje tih 8 godina ...
    Ti ocito mishlish da sam ja demokrata posto mi dajesh ovakve odgovore...
    Kazem ti da nisam...
    Da bi bila protiv necega ne moram biti za ono drugo...

    Evo konkretno: http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2...21012007.shtml
    Jel' su to radikali? Oni te sad pljackaju, na njih misli, a nemoj izmisljati neke sbbkbb kradje penzionih fondova. To si cula na TV-u, idi u pozoriste malo...
    Konkretno kradje penzionih fondova nisu izmishljene...
    I eto bash slucajnost nisam cula na TV-u nego sam bila malo na zraku kad je covek pricao... Samo da ti napomenem da nije demokrata u pitanju...
    I to ja nisam tako sad lupila jer mi je dosadno...Pa ko veli nesto da kazem...Kradje penzionih fondova nisu male stvari...Penzioni fondovi nisu nesto u sta se novac samo sliva na gomilu....pa posle troshi...vec se taj novac obrce i ....
    A ovo za pozoriste strinu ti tvoju pa ja sam clan nekih udruzenja{nepolitichkih} cije je sedishte bash u pozorishtu...Tako da sasvim slucajno sam tamo redovni posetilac...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Niste glasali? Izašli ste na glasanje i preškrabali svoj listić ili pak dodali nekog pod rednim n+1?
    To meni govori da ste zadovoljni sa sadašnjim stanjem stvari i ne želite da ga menjate ili pak verujete da će oni koji glasaju izabrati najbolju opciju za vas.
    I nebitno vam je da li u Skupštini sede ratni zločinci, alkoholičari, narkomani, željni vlasti ili korumpirani.
    Čemu onda komentarisati ono što je rezultat stava onih koji su se ipak opredelili? Nekako mi na to imaju pravo oni koji uzimaju stvar u svoje ruke i bar pokušaju sebi da kreiraju bolju budućnost.
    Ovo ispod citirano bi bio moj odgovor. Doduše, ja sam poništio listić, jer više nikome ne verujem. Dakle, od 20 ponuđenih opcija nisam našao nijednu koja zaslužuje moj glas. Nisam ja nešto preterano izbirljiv, ali gledajmo realno. Ponuda je ravna nuli. Naročito jer se znao ishod. Za koga da glasam? DS - ne. Da premijer bude Boža Derikoža, koji je Kariću vratio pare? Da mi vređaju gradonačelnicu? DSS-NS - ne. Velja da mi bude glavni za IT svet u Srbiji? Ma 'ajte molim vas. SRS - ne. Posle par Tominih izjava u vezi Vojvodine i mahanja testamentom? G17? PDV na računarsku opremu i dalje 18%? Moj glas dobiti neće. Ostali nisu vredni ni da ih komentarišem. Čak i da sam hteo da glasam protiv nekoga, nemam kome da dam glas, jer sam protiv svih. A to nikako ne znači da sam zadovoljan stanjem.

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Po prvi put nisam glasao. Ne iz nezainteresovanosti, vec iz ubedjenja da ce izborni rezultati liciti na prethodne izbore, bez obzira na izlaznost, jer nije doslo promene izbornih pravila. Takodje je ostavljen nizak cenzus za nase prilike.

    Ako si zaokruzila, a nisi npr. precrtala nadam se da si izasla da glasas za, a ne protiv nekoga. I otkud je demokratski zgrazavati se na neistomisljenike? Zasto dizete frku! Nisu krivi glasaci radikala sto vasi favoriti nisu pobedili. Cemu mrznja ljudi, ako ce se ionako demokrate udruziti pod novim balansom snaga?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Ja nisam glasala po prvi put. I uopste se ne kajem zbog toga jer mi je muka vise tih pridika ako ne glasas glasace neko drugi za nekog ko se tebi ne dopada pa bla bla bla bla... Ja necu da glasam samo da bih glasala protiv nekog.
    Ja imam 23 godine. Otkad sam postala svesna politicke situacije u drzavi i otkad imam pravo da glasam desilo se ni manje ni vise nego jedno 5 izbora. Vise i ne brojim. I uvek sam glasala i nikad nije bilo bolje. Ja nikad nisam zivela tako da mogu da kazem da je dobro, nigde nisam zivela gde mogu da kazem da je dobro, zato ja NE ZNAM sta je dobro za ovu drzavu. I necu znati do god ne vidim kako treba da se zivi, dok ne osetim to na svojoj kozi. I smatram da nisam merodavna da procenjujem sta je dobro sto se tice ekonomije i spoljnih odnosa u ovoj zemlji jer se ne bavim time. A ono cime se bavim, a to je IT, mi niko nije spomenuo. Spominjali su neke poreze na racunare ali to nije IT, to je ekonomija. Mene niko nije dotakao njihovim programom i niko me nije ubedio da ce meni sa mojom strukom biti bolje ako glasam za njih.
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    G17? PDV na računarsku opremu i dalje 18%? Moj glas dobiti neće.
    Ne volim ih ni ja...ali....
    PDV je uvek postojao,samo sto nije bio zaokruzen kao PDV {za nas obicne gradjane} vec je bio urachunat u cenu...i niko o tome nije razmishljao nit se spominjalo...
    A eto da se ipak spomenulo ko sto nije znali bi da je PDV pre "famoznog PDV-a" iznosio preko 20 % ...
    Sistem PDV-a pokriva sve aspekte obrachuna PDV-a po uputstvima EU za obrachun i izveshtaje poreskoj upravi,omogucava upotrebu razlichitih poreskih stopa za razlichite vrste robe i usluga. Takodje, mogu se koristiti razlichiti rachuni za svaku stopu nabavnog i prodajnog PDV-a. I bez problema moze koristiti ako se promeni obrachun PDV-a prema placenoj realizaciji.
    Tako da on sa konachnom cenom nema ama blage veze...
    I nije ga niko izmislio...Samo ljudi o tome ne znaju bash mnogo pa pojedine stranke to koriste da bi ljude privukle na svoju stranu...
    Bar nasmeju mene kad ih slusham preko TVa kako drobe da ce ukinuti PDV... sto je faktichki neizvodljivo... pogotovo u siromashnoj zemlji kao sto je Srbija...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    ...te prazni penzioni fondovi, te skupo studiranje, te PDV, te privatizacija, te ovo te ono, a vlade nam biraju penzioneri ili studenti....obe grupe najpodloznije manipulaciji i obe izdrzavane kategorije stanovnistva....

    Prvi put nisam glasao, niti cu vise glasati, dok god onaj ko trosi pare, a ne zaradjuje (citaj ne placa porez, ne puni budzet) ima isto pravo glasa i odlucivanja.

    Ne ulazim u obrazovnu, socijalnu, starosnu, polnu, niti bilo kakvu drugu strukturu gradjanina, pravo glasa treba da imaju jedino oni koji placaju porez, koji su zaposleni, koji direktno doprinose razvitku zemlje time sto imaju zakonsku obavezu, koju ako ne ispunjavaju snose ozbijne posledice i represiju. Oni treba da odluciju i da se pitaju kome ce dati poverenje da raspolaze i upravlja budzetom i sredstvima.
    Ovako neki model mi deluje najlogicniji. Naravno neostvarljiv je, jer je jedna sustina ovakve demokratije kakva je danas, da bude vladavina glupe vecine nad pametnom manjinom.

    Ne kazem da ove kategorije stanovnistva kojima "ostavljam" pravo glasa nisu podlozne manipulaciji, naprotiv, ali svakako su svesniji sadasnjice od onih cije vreme tek dolazi (srednjoskolci i studenti) i onih cije je vreme proslo (penzioneri).


    ...
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    PDV je uvek postojao,samo sto nije bio zaokruzen kao PDV {za nas obicne gradjane} vec je bio urachunat u cenu...i niko o tome nije razmishljao nit se spominjalo...
    A eto da se ipak spomenulo ko sto nije znali bi da je PDV pre "famoznog PDV-a" iznosio preko 20 % ...
    Sistem PDV-a pokriva sve aspekte obrachuna PDV-a po uputstvima EU za obrachun i izveshtaje poreskoj upravi,omogucava upotrebu razlichitih poreskih stopa za razlichite vrste robe i usluga. Takodje, mogu se koristiti razlichiti rachuni za svaku stopu nabavnog i prodajnog PDV-a. I bez problema moze koristiti ako se promeni obrachun PDV-a prema placenoj realizaciji.
    Tako da on sa konachnom cenom nema ama blage veze...
    I nije ga niko izmislio...Samo ljudi o tome ne znaju bash mnogo pa pojedine stranke to koriste da bi ljude privukle na svoju stranu...
    Bar nasmeju mene kad ih slusham preko TVa kako drobe da ce ukinuti PDV... sto je faktichki neizvodljivo... pogotovo u siromashnoj zemlji kao sto je Srbija...
    Ma sve to stoji. Znam koliko se plaćao porez pre toga, majka mi je računovođa. Ako niko pre nije brinuo o tome, valjda je red da ovi sada brinu i da nam koliko-toliko omoguće da pratimo svetske trendove. Ali očigledno da je njima stalo samo do vlasti. I zato nikada neće dobiti moj glas. Mogu da ga duvaju. Iskopaće tebe Bili, ja ti kažem.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    ...te prazni penzioni fondovi, te skupo studiranje, te PDV, te privatizacija, te ovo te ono, a vlade nam biraju penzioneri ili studenti....obe grupe najpodloznije manipulaciji i obe izdrzavane kategorije stanovnistva....
    Ne kazem da ove kategorije stanovnistva kojima "ostavljam" pravo glasa nisu podlozne manipulaciji, naprotiv, ali svakako su svesniji sadasnjice od onih cije vreme tek dolazi (srednjoskolci i studenti) i onih cije je vreme proslo (penzioneri).
    ne mozesh tako reci...
    nichije vreme nij proshlo...
    pa on sad treba da umre ko ga *ebe...
    on je nash'o da smeta nama zivima...

    Ili njihovo vreme josh nije...E bash ti mladi ljudi treba da odlucuju o tome sta ce biti i o tom "svom" vremenu...

    Mada slazem se da su ove dve grupe najpodloznije manipulaciji...ipak se i oni pitaju i ne bi trebao niciji glas da se osporava....

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Iskopaće tebe Bili, ja ti kažem.
    .....

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Kako komentarišete rezultate parlamentarnih izbora?

    @Kill Bill
    vreme im "dolazi" ili im "je proslo" u smislu da treba da postanu ili su prestali da budu produktivni deo stanovnistva, samo i jedino, po pitanju novca.

    Daleko od toga da su " 'djenja" i "ko ih *ebe", kamo srece da postoji neko "vece staraca" ili "akademija", gde bi bili okupljeni najmudriji, najiskusniji, najpametniji starci, koji bi stvarno radili na savetovanju i pomaganju ovim mladima sto trenutno "vladaju" i jos kada bi ti "mladi" imali sluha i postovanja da to uvazavaju ili bar da uzimaju u razmatranje, pa gde bi nam bio kraj
    Ali svi znamo da je to naucna fantastika i da je jedini motiv i jedino sto, u savremenom drustvu na nivoima o kojima pricamo, ima apsolutnu moc novac.
    Nadam se da ovo pojasnjava prvu recenicu odgovora

    Ili njihovo vreme josh nije...E bash ti mladi ljudi treba da odlucuju o tome sta ce biti i o tom "svom" vremenu...
    greska! e, bas ti mladi ljudi ne treba nista da odlucuju! Imaju oni pametnija posla, da uce, da slusaju, da grade sebe, sticu iskustvo, tako ce i najpre da uoce greske ovih starijih pa da pokusaju da ih isprave.
    Hoces da mi kazes da jedan prosecan osamnaestogodisnjak moze da ima jasno definisan politicki stav? Ili urlaju s kokardama u majicama Ratka Mladica dok govore kako ce poklati Siptare a nije isao dalje od BG-a, ili se kunu u Chedu jer "garant ce legalizovati ganju", ili mu je cool na predizbornom koncertu G17. Da ne govorim o paljevinama po raznim tribinama raznih (ne)vladinih organizacija na raznim fakultetima itd.
    Ne treba njih u to mesati, treba im dati prostora, vremena i sredstava da se usavrsavaju, da rade, a ne im skretati paznju kako ce eto studiranje biti jeftinije, ili ce dobiti ne znam kakve kompove, kako ce njihovi roditelji imati vece plate, kako ce ih cekati posao cim dobiju diplomu, samo ako glasaju za te-i-te. Njih to ne bi trebalo da zanima, treba to sve da imaju po defaultu.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.
      Vrh

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....
    Autor Morpheus u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 20.07.2015, 15:12
  2. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 17.11.2010, 00:09
  3. ODBOJKA: Vesti, komentari...
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.03.2010, 22:06
  4. Kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke
    Autor Atlona u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.10.2006, 11:01
  5. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.09.2006, 02:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •