Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
Ceda je vec koalicija 3 stranke. Tako udruzeni su jedva presli cenzus! Kada bi usli u vlast imali bi, dakle subkoalicije, sto je politicka anarhija. Shvatas li npr. da bi svako hteo neku ulogu... a tu nastaje prica o tudjoj odgovornsti.
Ma jašta. Što će reći da svaka od njih ima procenat i frtalj, ako ćemo svima da damo isti deo. I sakupio je ekipu snova - lopinu i kriminalca Batića (samo još fali Mihajlović), onu nesrećnicu iz Užica ex v.d. predsednika republike i ex-motoraša iz Novog Sada. Ne zna se koji od njih je bolji!

Citat DarkRed kaže:
SRS veliki porast broja glasova (preko 100.000 više nego 2003. godine, u Novom Sadu 34% demokrate 24%... STIDI SE NOVI SADE)
Što da se stidi Novi Sad? Imaju najbolju gradonačelnicu u Srbiji. Dokaz koliko je dobra je to što više nije u vrhu SRS-a. Tužno, ali istinito. Čim ne pljuješ vlast, odma te smene. Na sledećim lokalnim glasam ponovo za nju. Ne može se prepoznati grad od kada je na čelu. Ja ti garantujem da je dobar deo Novosađana glasao sa SRS misleći da daje glas Maji. Ne ume narod da proceni za koga glasa - da li za predsednika, premijera i predsednika opštine grada. Valjda nisu toliko ludi da glasaju za Tomu, posle njegove izjave u vezi Ustava kada je hteo i ovo malo autonomije Vojvodine da ukine. E ako nisam u pravu, onda je druga stvar... Evo ja npr. na lokalnim sam glasao za Maju, jer mi je Bora preseo, a sada sam glasao za Boru Čorbu i napisao im da dovedu Rammstein u Srbiju. Niko od 20 ponuđenih nije zaslužio moj glas. I zadovoljan sam kako je prošlo. Nevažećih listića ima više nego što je glasova osvojio Karić!

Valtere, skidam ti kapu. Bravo! Bilo bi idealno kada bi u novoj vladi postojao neki ministar za IT (recimo iz G17+), pošto je do sada tu funkciju obavljao Velja, za kog je i pisaća mašina čudo tehnike.