Razmazenost - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33

Tema: Razmazenost

  1. #31

    Odgovor: Razmazena deca

    Dok god je loših roditelja, biće i nevaspitane i razmažene dece...

  2. #32

    Odgovor: Razmazena deca

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    elem, ideju imam odavno, samo nikako da je realizujem.. a i baba me je sad poterala jednim postom
    Pre neki dan, kad bejah na bazenu, neki klinja od svojih 8-9 godina se zadesi pored mene i opsuje mi kevu, tako cisto bez razloga a fazon da bude gori, majka je sedela pored njega i samo se smeskala i kad sam joj skrenula paznju da obuzda dete rekla mi je: "Ah, ali danas niko ne vaspita decu, ona se vaspitaju sama" i missim sta reci, samo sam otisla na drugu stranu
    Zelela bih da znam kako izlazite na kraj sa razmazenom decom? Da li poznajete neku razmazenu decu ili roditelje koji ih imaju? Da li su vasa deca razmazena?
    ae da vas cujem
    Pa velika je razlika izmedju razmazene i nevaspitane dece.

    Razmažena deca su ona deca koja nemaju problem da u bilo koje doba dana ili večeri pridju mami ili tati zagrle ih,zatraže zagrljaj ili cmoku.To su ona deca koja umeju na lep mazan način da dobiju ono što žele...i tako dalje.Dakle to su ona deca koja su slobodna u iskazivanju ljubavi i potrebe za pažnjom na lep način.

    S` druge strane nevaspitana deca imaju problem sa autoritetom.Ponašaju se bahato u velikom broju situacija. Znate onaj čuveni primer kada u marketu dete urliče jer mama neće ili ne može da mu kupi čitavo brdo gluposti pa se pritom još i baca po podu.Užas!

    U svakom slučaju roditelji su ti koji treba da kanališu dete.Ali ne kaže se džabe- ISPOD KRUŠKE NE MOŽE DA PADNE JABUKA.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  3. #33

    Odgovor: Razmazena deca

    Razmažena deca su ona deca koja nemaju problem da u bilo koje doba dana ili večeri pridju mami ili tati zagrle ih,zatraže zagrljaj ili cmoku.To su ona deca koja umeju na lep mazan način da dobiju ono što žele...i tako dalje.Dakle to su ona deca koja su slobodna u iskazivanju ljubavi i potrebe za pažnjom na lep način.
    Mislim da grešiš, jer se razmaženost ne ogleda samo u tome da nekoga zagrliš i gnjaviš, to su maze, ali razmaženost se, po mom skromnom mišljenju, ogleda u svakojakim "ustupcima" koje roditelji čine deci ne bi li ih "zaštitili" valjda ih štite od života,jebem li ga.

    nevaspitana deca vole da se maze takođe, ali ona su samo, zajedno sa svojim roditeljima, prešla tu granicu između razmaženog i postala osiona u svom ponašanju, pa izgubila meru i tako te neke lepe stvari

    S` druge strane nevaspitana deca imaju problem sa autoritetom.Ponašaju se bahato u velikom broju situacija. Znate onaj čuveni primer kada u marketu dete urliče jer mama neće ili ne može da mu kupi čitavo brdo gluposti pa se pritom još i baca po podu.Užas!
    To je takođe odraz razmaženosti, ne samo nevaspitanja, barem tako mislim, ali se svakom detetu može desiti da pređe granicu i da postane osiono i nepodnošljivo.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •