Party time
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Tema: Party time

  1. #1

    05 Party time

    Bas me zanima kako danas izgledaju tinejdzerske zurke ?U moje vreme su to uglavnom bila okupljanja po kucama ,uz koju casicu alkohola ,malko glasne muzike i po koja cigareta(maznuta od roditelja )...Verujem da je danas sve to mnogo drugacije .Da vas cujem !
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Party time

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Bas me zanima kako danas izgledaju tinejdzerske zurke ?U moje vreme su to uglavnom bila okupljanja po kucama ,uz koju casicu alkohola ,malko glasne muzike i po koja cigareta(maznuta od roditelja )...Verujem da je danas sve to mnogo drugacije .Da vas cujem !
    Pa razlika je u tome shto se danas izlazi u klubove, uzimaju se separei, pije se doooosta, i da..............pushe se cigare kupljene u trafici

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  3. #3

    Odgovor: Party time

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Bas me zanima kako danas izgledaju tinejdzerske zurke ?U moje vreme su to uglavnom bila okupljanja po kucama ,uz koju casicu alkohola ,malko glasne muzike i po koja cigareta(maznuta od roditelja )...Verujem da je danas sve to mnogo drugacije .Da vas cujem !
    a pa u danasnje vreme moze svasta da se vidi i dozivi, izmedju malo alkohola i pljuga umesale su se i razne droge a i slusa se gresivnija mauzika poput tehna itd... zurke znaju da traju i vise dana

  4. #4

    Odgovor: Party time

    Pa jeste drugacije... Svi piju k'o stoke, puse kao Turcini, i onda bi tako pijani da malo odmeravaju snage sa drugim pijanim stokama....
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  5. #5

    Odgovor: Party time

    Ja sam isla na dosta zurka i pravila sam ih i naravno su bile zabavne i nisu bile dosadne u to vreme kada sam ih pravila nezvala se ja najgora juniori zato je vreme za party timeeeee ja volim zurke jer volim da igram isto
    Ich Bin Nich' Ich

  6. #6

    Odgovor: Party time

    ...sramota me da pisem posle ovog deteta...
    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #7

    Odgovor: Party time

    ... ja sam najviše volela onaj deo kad se pogase svetla... ... krči ploča na gramofonu... i krene STISKAVAC... romantika do jaja!!
    ======================
    plava, nena, neizbena...

Slične teme

  1. Punk & Rock festival u NS time
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.12.2007, 10:04
  2. Zatvaranje moto sezone- NS Time
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.09.2007, 23:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •