Brushalter ili zdravlje - odlučite same - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    Zdravlje Brus nosim.. samo kad stvarno moram. Ponosim se onim cime me je majka priroda obdarila, ljubim i genetiku.. volim svoje grudi nije mi bitna stvar koju nosim, nosim brus samo na odecu na koje stvarno moram, ovako..
    Prvo, sto me zaista mrzi da ga nosim. Drugo, prerasla sam sve grudnjake (i to u poslednje dve godine krajnje rapidno) osim dva koja nosim po potrebi. Trece, volim kad su mi grudi slobodne, posebno kad mi se ocrtavaju bradavice.. meni je to sehi, kod mene, a tako i kod drugih devojaka koje imaju lepe grudi. Cetvrto, kad nosim brus, imam osecaj da ne mogu da disem koliko god mi bili kvalitetni.
    Ne mogu da nosim one sa sundjerima, grudi mi stoje na taman takvoj poziciji da ne moram da ih dizem, a sa njima mi cice izgledaju kao da su na vratu malo je onih samo sa korpama u koje bih mogla da smestim i ledja i grudi, a da je grudnjak dovoljno sehi. Da, ne volim obicne grudnjake.
    Tako daaaaaaaa.. ja sam naturel zeMska
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #17

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    Meni je to po nekom dres kodu obavezno, mislim, ne znam kako bi otishla na posao bez brusa, klinci bi me provalil i nastao bi haos. Deluje mi aljkavo i zapushteno kad vidim visece grudi na doteranoj devojci. A gravitacija godinama radi svoje
    Nocu ne nosim brus, ponekad ni leti jer imam nekoliko majica sa duplim platnom tako da mogu da se provuchem bez brusa a da se ne vidi da ga nemam..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #18

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    sta fali brusu?
    i vi nasedate na svakakve price...
    mnoge grudi bez brusa se opuste pa igledaju kao kod zena africkih plemena...

    ako vec umirete za lepotom koristeci sminke i dezodore sa sadrzajem otrovnih metala, brus je najmanje sto cete uciniti za lepotu... znam ja vas, zene...

    ostavite pusenje, pa cete sa svojih 40 izgledati kao da imate 36 a ne 46...
    i ucinile ste najveci korak sa zvoje zdravlje!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #19

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    ostavite pusenje, pa cete sa svojih 40 izgledati kao da imate 36 a ne 46...
    i ucinile ste najveci korak sa zvoje zdravlje!
    Sad ces da vidis kad dodje Izabela


  5. #20

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    Meni je to po nekom dres kodu obavezno, mislim, ne znam kako bi otishla na posao bez brusa, klinci bi me provalil i nastao bi haos.
    Nisam razmisljala o poslu, posto kod keve nemam neki dres kod i mogu da obucem sta hocu.

    mnoge grudi bez brusa se opuste pa igledaju kao kod zena africkih plemena...
    Ako ne nosis brus, znaci da ti grudni misici rade jace i da ce ti grudi vise odolevati gravitaciji, jer brus obavlja posao misica, posebno oni koji imaju u sebi svakojaje sundjere i potpore.

    Rekloh vec, bez brusa se osecam fantasticno, isto kao i bez ulozaka. Fridom rulZ...
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #21

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Nisam razmisljala o poslu, posto kod keve nemam neki dres kod i mogu da obucem sta hocu.



    Ako ne nosis brus, znaci da ti grudni misici rade jace i da ce ti grudi vise odolevati gravitaciji, jer brus obavlja posao misica, posebno oni koji imaju u sebi svakojaje sundjere i potpore.

    Rekloh vec, bez brusa se osecam fantasticno, isto kao i bez ulozaka. Fridom rulZ...

    po literaturi koji sam citao, upravo se brus preporucuje zbog ocuvanja misica koji drze... sad ko je tu pametan, pojma nemam...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #22

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    E, taman sam se spremila da pišem o svojim brushalterima, kad naiđe Drinče i dirne me u cigarete...

    Dobro, evo ja ću da batalim i bruseve, osim u slučajevima kada su mi pristojnost i dobar glas u pitanju, i masaže, i seks ću da tripliram, al' samo da mogu posle toga da zapalim.

    I neću sad da slušam kritike, o pušenju ima neka druga tema!


    Znaš da nije bila kritika, više vapaj jer sam bila pušač i znam da relativno lako mogu da se ostave. Ne čangrizam ni majci rođenoj koja je pušač - rekla sam joj sve što je znala i sama, ali isto tako dobro znam koliko nekome ko ne pije, ne pije bensedine i nema nikakve veštačke stimuluse za brzu i kratkotrajnu popravku psihe, znači ta pusta cigareta.

    Ti si mlada, za tebe ima nade - pređeš na nešto kvalitetnije, a zadovoljnom mužu priznaš da silne ruže koje će uslediti ako dođe do multiplifikovanja seksa pošalje po tebi kada kreneš ka meni .

    Šifra: Možete vi to

  8. #23

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    po literaturi koji sam citao, upravo se brus preporucuje zbog ocuvanja misica koji drze... sad ko je tu pametan, pojma nemam...
    Ispada da su muškarci - biter i kal barem, mnogo bolje obavešteni . Naravno da brushalteri potpomažu kičmenom stubu u podupiranju mišića koji su "držači" grudi. Naravno da se grudi do nekih godina drže stoički i bez vežbanja i bez seksa pa i masaže.

    Odlaske na UZ dojki sam spomenula i opet ću.

    Nisam ovo shvatila kao "Davaj podatke", ali ako je veselo - čiiiiiiirZ .

  9. #24

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    Kao što se podrazumeva da brus skidam kad spavam, tako mi je i obavezan kad izlazim iz kuće. Ne nosim ga jedino u varijanti kad topići imaju već ispod onaj dupli, pa može nešto da ih drži onako kako mi se dopada. Ipak im je 35 leta skoro, variranja u kilaži, trudnoća, dojenje, toplesa i sunčanja... dobro se i drže Po kući ga nosim - kako kad, nema pravila.

    Sa svakog pregleda se vratim radosna, to mi je najbitnije, moja mi odlikovanja poglavica fino i redovito polira, da ih još neko vreme sa ponosom nosim... jer sve je dobro dok nije papaja burazeru...

    S poštovanjem,

    ski skokovi
    (sneg malo otopljen, ali pravi )
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #25

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    Trešnje, a razmišljam i da namestim istu takvu frizuru

    ... da na Elvisa sam mislio.

    Razmisljam i o par vulkana za predstojece hladne zimske dane

  11. #26

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    Iskreno,nisam ljubitelj brushaltera,kad god mogu koristim priliku da ga ne nosim..
    Da je stetan za zdravlje..jeste.Secam se da sam jednom za izlazak obukla push-up grudnjak,grudi su mi bukvalno dosle do vrata a najgore od svega sto nisam mogla da disem.
    Kad spavam normalno ne nosim ga,kad sam na treningu zamenim ga sa topom i to je to.

  12. #27

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    ne volim brushaltere, ali ih nosim kad izlazim iz kuce, posto imam malo vece grudi pa ne bih bash da "landaraju" kojekuda..
    po kuci ne nosim
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  13. #28

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    viđet ga očima ne mogu..prinuđena sam da ga nosim non stop (mimo tuširanja) nekih godinu dana (dok ne dobiju konačan oblik)..a onda ću da raspuštim dojke na slobodu, što nikad za svoje godine nijesam bila u prilici da uradim...obzirom na gabarite..koje sam imala ranije...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #29

    Odgovor: Brushalter ili zdravlje - odlučite same

    Ja ga ne nosim, jer ne volim ništa da me steže. One koje moraju, trabalo bi maksimalno da ih nose 8 sati dnevno i ni časa duže.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Uticaj sna na zdravlje
    Autor Charlie Harper u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.04.2010, 16:23
  2. Redovan sex- Dobro zdravlje
    Autor Apolonija u forumu Zdravlje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 05.04.2010, 15:00
  3. Horoskop i zdravlje
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.07.2008, 12:13
  4. Posao i zdravlje
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.03.2008, 08:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •