Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

Prikaz rezultata glasanja: Da li i koliko često idete u bioskop ?

Učesnika ankete do sada
2. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Ne idem u bioskop

    1 50.00%
  • Idem ali ne tako često

    1 50.00%
  • Idem, često

    0 0%
  • Uvek, non-stop

    0 0%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 33
  1. #1

    Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    Opšte je poznato da se bioskopi u našoj zemlji masovno zatvaraju. Problemi u koje upadaju su razni, a jedan od najvećih problema je - slaba posećenost. U današnje vreme, filmovi su nam dostupni mnogo pre nego što se uopšte nađu u bioskopima. Da li i vi spadate u ljude koji će pre pogledati film kod kuće, ili bar povremeno odlazite u bioskop?

    Dakle, da li, i koliko često, posećujete bioskop?
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 20.08.2011 u 13:47 Razlog: Dodao sam anketu

  2. #2

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    U poslednje vreme odem ponekad u bioskop, cisto da ne zaboravim kakav je to osecaj. Mada je drame besmisleno gledati u bioskopu, to vise volim iz mog kreveta. A cesto se desava da dodjem do filma (dvd rip-a) i pre bioskopa.

  3. #3

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    Iako je to u Sjedinjenim Drzavama jos uvijek mas pojava ja ne pamtim kad sam bio u bioskopu. E sad razlog dobro poznat nema se vremena. Kod kuce cu se vec nekeko uklopiti da pogledam neki film dok za odlazak u bioskop treba poseban ritual
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    Pa evo baš sam u prošlih mesec dana odgledala ja mislim 3 filma u bioskopu. Spadam u onu grupu kojoj će bioskop uvek biti interesantan, bez obzira što taj film mogu da nađem na netu. Sećam se ono kad su puštali stare filmove za po 3 dinara karta, išla sam da odgledam one filmove koje sam volela bez obzira što sam ih gledala već milion puta ili što mogu da ih uzmem u video klubu kad god poželim. Postoje filmovi koje jednostavno želim da odgledam na velikom platnu u potpunom mraku.

    Ne treba mi neki poseban ritual da u bioskop odem, već je dovoljno samo da mi to sevne u glavi. Ponekad, kad to sevne, odem do bioskopa bez predstave šta ću da gledam, već izaberem neki od ponuđenih filmova, kupim kartu za prvu sledeću projekciju, a dotle šunjam po gradu ili se zabodem u neku kafanu

    Volim bioskop.

    Serem vam se u ton film!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    U poslednje vrijeme cesce idem u bioskop, valjda zato sto su poceli dolaziti jaki filmovi. Nekidan sam, npr. pogledao "Babel" i odusevio se.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  6. #6

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    pa slabo nesto posecujem bioskop
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #7

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    Slabo idem u bioskop, jednostavno nemam naviku!
    A cinjenica je da je lepse pogledati film u biskopu - dozivljaj je potpuniji, u svakom slucaju! (naravno, ukoliko bioskop ima udobna sedista, sto kod nas cesto nije slucaj, ukoliko sala nije zimi hladna, itd.! ).

  8. #8

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    Bioskop? Ne bas cesto, valjda zbog toga sto pre nabavim film na kompu neko i stigne do bioskopa! Mada je mnogo jaci osecaj gledati na platnu!

    Nedavno sam gledala Crnog Gruju, ali pre toga dugo nista!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  9. #9

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    auu ima godina, mislim da ima više od 10 god. kako nisam gledao neki film u bioskopu.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  10. #10

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    Nepamtima kada sam poslednji put bila u bioskopu,bilo je jako davno.

    Udobnije mi je sadeti kod kuce i pogledati neki dobar filmic na plejeru u dobrom drustvu nego u neudobnoj stolici pa jos ako neko prica ili šuška sa kesicama izgubim volju za filmom

    Mozda kada se promeni nas mentalitet grickanja semenki i pljuckanja na gledaoce napred i odem...
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  11. #11

    Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    E moram priznati da baš dugo nisam otišla u bioskop...Najveći mi je problem trenutno to što nemam skim...

  12. #12

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    Nisam bio u bioskop jos od osnovne skole
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  13. #13

    02 Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    Jako retko ....nikako...zadnji put bila u osnovnoj kada se prikazivala "poslednja oaza".....imam u kuci BIg Tv ...tako da imam bioskop...( od tada veoma retko gledam horor filmove...majko moja koji zubi u vampira...)...

  14. #14

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    cesto idem u bioskop....vise volim da gledam film na velikom platnu, nego na tv-u...

  15. #15

    Odgovor: Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?

    Ne pamtim kada sam zadnji put bio u bioskopu.
    Nekada ( ah mi stariji ) u 80-tim bioskopi su bili popularni pa sam tada znao petkom da pogledam i po dva filma u cugu. Tapkarosi (ovo zanimanje vise nepostoji, verovatno su kasnije evoluirali u prodavce deviza) su preprodavali bioskopske karte i na tome zaradjivali pare. Koliki su samo tada bili redovi pred bioskopima da bi dosao do karte tada vrlo popularnog filma (ja se secam povratak u buducnost, 10 zapovesti, fles dens,...). Kada se pojavio video krajem 80-tih postalo je jednostavnije otici u videoteku (sta to bese, skoro vise i ne postoje) i izabrati film koji ti se svidja, dok si do tada mogao u bioskopima samo da gledas ono sto je na repertoaru. Kasnije sam odlazio najcesce sa nekim prijateljicama-devojkama, vise da im pravim drustvo nego sto me je interesovao film.
    Jednostavno promenila se tehnologija i nacin zivota. Niko danas nece da potrosi nekoliko sati na odlazak u bioskop. Sigurno je romanticnije otici u bioskop, ali ako te zanima film i nije ti potreban poseban ugodjaj za gledanje filma kao sto je veliko platno i ekstra kvalitete zvuka (a 90% populacije je takvo). Bioskopi postaju istorija isto kao sto ni videotrake nemaju buducnost ili gramofon. Sto bi Francuzi rekli "sel a vi".

    Mozda posetim bioskop u bliskoj buducnosti, ali kad budem imao drustvo za bioskop.
    trt mrt zivot ili smrti

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko često imate seksualne odnose?
    Autor Necromancer u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:40
  2. Koliko često izlazite?
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 03.11.2017, 12:27
  3. Pozorište - da li, i koliko često, odlazite?
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 03.05.2015, 01:04
  4. Koliko često idete na stadion?
    Autor Kunic u forumu Navijači
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.10.2009, 14:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •