Kako se zove vaš kućni ljubimac? - Strana 6
Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 147
  1. #76

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Morsko prase,zove ce Mića.

  2. #77

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Ćao, svima,

    Bordoška doga - All That Magic - Andora

    Zec - Maza

    a ribicama još nismo dali imena

  3. #78

    02 Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Ovako:1. Terijer-UNA 2. Terijer-Sasa 3. Terijer-Mamba 4.Terijer-Zevs 5.Gordon seter-Gari 6. Sarplaninac-Meda 7.Poenterka-Lora 8.Shi cu-Cupka 9. Pitbul-Gringa 10. Pitbul-Atila 11. Pitbul-Megi. Mada ima i dzukelica u naselju koju sam ja izlecio i hranim je a zove se BELKA CELA FARMA I svi se vole i igraju a RIBICAMA NISAM DAVAO IMENA MADA I DA SAM DAVAO NE BI STALO NA FORUM)))
    Poruku je izmenio urosar, 10.12.2008 u 13:20

  4. #79

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Citat urosar kaže: Pogledaj poruku
    Ovako:1. Terijer-UNA 2. Terijer-Sasa 3. Terijer-Mamba 4.Terijer-Zevs 5.Gordon seter-Gari 6. Sarplaninac-Meda 7.Poenterka-Lora 8.Shi cu-Cupka 9. Pitbul-Gringa 10. Pitbul-Atila 11. Pitbul-Megi. Mada ima i dzukelica u naselju koju sam ja izlecio i hranim je a zove se BELKA CELA FARMA I svi se vole i igraju a RIBICAMA NISAM DAVAO IMENA MADA I DA SAM DAVAO NE BI STALO NA FORUM)))
    Lepo ...lepo... Reci mi da li su ti ovi terijeri pod brojem 1,2,3 i 4 nemacki lovni ili neki drugi. Bilo bi lepo kad bi postavio neku slicicu.. Pozz....

  5. #80

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Moja nimfa se zove Kića... Deca su dugo smišljala ime i imali su stvarno par dobrih ideja, al' je genijalna prodavačica u pet shopu prokomentarisala '' Skoro svaki drugi se zove Kića'' i oni su se oduševljeno složili sa tim! Sad ne vredi menjati...

  6. #81

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Nzm kada cu dobiti stene,ali vec se pripremam za obaveze koje cu imati...!!!Za ime mozda MAGIC (Medzik)...!!!hahahaha ae dajte neki predlog


    Kada se zenka okoti,koliko stene mora da bude kod majke...???Mislim da sisa mleko (sisu) hahhahahaha
    Poruku je izmenio Dule_94, 26.12.2008 u 01:19

    Devojke,zabava to je moj zivot...!!!

  7. #82

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Pera
    Sve shto pozhelish pazhljivo biraj.
    To se mozhe i dogoditi..
    Neki putevi kojima teshka sudbina hoda su nevidljivi..

  8. #83

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Lepo ...lepo... Reci mi da li su ti ovi terijeri pod brojem 1,2,3 i 4 nemacki lovni ili neki drugi. Bilo bi lepo kad bi postavio neku slicicu.. Pozz....
    Jesu NLT a sto se tice slike vecito mucim musu stim ako uspem da je stavim, stavicu je

  9. #84

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Milo_sav i svugde ga vodim u şetnjice i druzenja
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #85

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    nas novi kucnji ljubimac - morsko prasence - dobilo je ime MICI naravno po zelji mog sincica



  11. #86

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Moj Garko Gordon seter ima 14 god i nadam se da ce da zivi makar jos toliko, kad se desi bi ce mi mnogo zao on je od skoro kod mene spasao sam ga da ga vlasnici ne uspavaja(znate vec kako to ide mator je necemo da ga lecimo)al ja sam ga izlecio i Garka sam podmladio par godina i bas je vitalan deka jos uvek ide u lov i trci i igra se samo sto je mucenik mrsav i koliko god da jede nikako da se ugoi a ociscen je od parazita.....

  12. #87

    14 Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?


    ne znam dal sam dobro ubacio sliku al moj ljubimac se zove Nacroma,to je od punog naziva Nhandu chromatus i presvukla se vec 3 puta kod mene..

  13. #88

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Maks ali mu tepamo Maksa. Inače on je labrador.
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  14. #89

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku

    ne znam dal sam dobro ubacio sliku al moj ljubimac se zove Nacroma,to je od punog naziva Nhandu chromatus i presvukla se vec 3 puta kod mene..
    Nisi, pokušaj ponovo, bar ja je ne vidim
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #90

    Odgovor: Kako se zove vaš kućni ljubimac?

    Oxa joj je pravo ime,mada joj ja tepam Mazo,Mikole,Debeli itd....
    Sutra je novi dan!

Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta otkriva vas ljubimac?
    Autor silvia u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.05.2012, 14:43
  2. Da li vam je ikada nestao kućni ljubimac?
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 12.04.2012, 23:01
  3. Koji ljubimac odgovara vasem znaku
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 11.10.2008, 12:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •