Ciji je Novus?
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Ciji je Novus?

    Ajde Novosadjani, ako znate ili ste nesto naculi volela bih da mi odgovorite na pitanje cije je taxi udruzenje Novus? Naime kad se ovo novo udruzenje pojavilo meni se jako dopao njihov stil. Kulturni vozaci u kosuljicama sa banana smajlom , novi automobili svi zuti sa istom sarom i razvoze po istoj ceni kao i sva ostala udruzenja. (dobro ne bas identicnim) Znaci to je trebalo nasem gradu. Ali me jako zanima ko je imao toliko para da odjednom ulozi u toliki broj vozila? Ja sam nesto nacula ko je vlasnik ali nisam bas sigurna u izvor informacija pa ako vi znate recite mi.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ciji je Novus?

    Ime i prezime mu ne znam ...drži glas servis (opravka i zamena stakala na kolima)
    Što se tiče "ko je mogao da kupi toliko vozila" ... prica je sledece: svako ko zna kako sistem funkcioniše... Čovek je kupio na lizing 50 automobila (dobio ih sa popustom) i zaposlio više od 50 ljudi ... od države dobija subvenciju od (ne znam koliko tačno dinara) zato što ih je zaposlio, a taxisti plaćaju mesečno standardnu cifru (od opet ne znam ti koliko dinara) ... Tako da on mesečno dobija od taxist taman da pokrije ratu za lizing a ostatak od države mu dodje čist profit...
    eee sad ja ovo mozda nisam najbolje objasnio al ... tako nekako to funkcioniše... ako bas hoces da se raspitam za cifre nije problem ...
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ciji je Novus?

    vlasnik se zove Mandaric Dusan
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ciji je Novus?

    Ja čuo priču da će Bata Buturović da odradi sličnu varijantu sa mečkama A klase. Kažu da će kupiti 100 komada. Bilo bi lepo, taman da rasteramo ove krševe od taksija što kruže gradom.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ciji je Novus?

    Sad me je LadyS podsetila da treba jos da reklamiram ovaj Novus.

    Ja sam naime nacula da je vlasnik ovog udruzenja ili mozda poluvlasnik nasa Maja - gradonacelnica.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ciji je Novus?

    Citat pumba kaže: Pogledaj poruku
    Ime i prezime mu ne znam ...drži glas servis (opravka i zamena stakala na kolima)
    Što se tiče "ko je mogao da kupi toliko vozila" ... prica je sledece: svako ko zna kako sistem funkcioniše... Čovek je kupio na lizing 50 automobila (dobio ih sa popustom) i zaposlio više od 50 ljudi ... od države dobija subvenciju od (ne znam koliko tačno dinara) zato što ih je zaposlio, a taxisti plaćaju mesečno standardnu cifru (od opet ne znam ti koliko dinara) ... Tako da on mesečno dobija od taxist taman da pokrije ratu za lizing a ostatak od države mu dodje čist profit...
    eee sad ja ovo mozda nisam najbolje objasnio al ... tako nekako to funkcioniše... ako bas hoces da se raspitam za cifre nije problem ...
    Cao svima, meni treba jos informacija ako nije problem..Znaci, bas kao sto si rekao "kako sistem funkcionise"
    Naime, radim na faxu seminarski (malo ozbiljniji) i bas mi je kao dobar i veoma interesantan primer NOVUS-a. Sjajna usluga, povoljna, pouzdana, i sjajno izgradjen brend.. E sad treba mi vise podataka, naravno okvirno, ne mora u cifru, da bi mogao da kompletiram moj rad, i prikazem kejs funcionisanja i poslovanja taxi udruzenja:

    - koliko otprilike kosta kupiti 50-ak automobila na lizing
    - kako funkcionisu te subvencije oko zaposljavanja
    - kakva je to naktnada koju taxisti placaju, kako to funkcionise

    hvala puno, mnogo ce mi znaciti, jer ne mogu naci nekog iz bilo kog taxi udruzenja koji bi mi mogao pomoci oko ovoga.

    Goran
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ciji je Novus?

    te detalje oko posla ja nebi znao ... to jedino da odeš u novus i pitaš gazdu ...

    to koliko košta 50-ak automobila ... pa to je stvar dogovora sa dilerom autokuće (porshe,wv)+lizing kuća, jer je tu reč i o reklamama koje oni nose na velikoj tabli ... (nemaju svi) Porše Lizing piše...
    To samo oni znaju verovatno...

    mada raspitaću se kod drugara ako zna nešto detaljnije ...
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ciji je Novus?

    Pored novusa ima i nas taksi i isto funkcionisu...Mislim da je to odlican sistem, samo sto nikako "uhvatiti" taksi...vec par dana im je haos, veoma tesko se moze uhvatiti slobodno vozilo...
      Vrh

Slične teme

  1. Ciji avatari vam uvek privuku paznju?
    Autor lado u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 16:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •