Homoseksualnost - Strana 20

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 20 od 30 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 286 do 300 od ukupno 450
  1. #286

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Homoseksualce u principu ne poznajem. Naravno da ne bih dozvolio da se stvore uslovi ni da budemo prijatelji. Mislim da je to veoma opasna bolest... Ne bih da pojednostavljujem veoma komplekstan problem ali mislim da je to ipak bolest. Iskreno mi je zao tih ljudi ali njihovo je pravo sa kim ce da guzvaju posteljinu
    ...mislis...derpe ne moze da bude dobar prijatelj?...
    ...zao ti je...sto su bolesni?...
    ...e moj prijatelju...nikada od tebe Shogun...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #287

    Odgovor: Homoseksualnost

    Uopse ne razumem osobe koje imaju nesto protiv homoseksualaca ili bi.Svako ima pravo na opredeljenje..Neko na forumu se izjasnio da ne moze biti prijatelj sa osobama takvog opredeljenja a mogu da garantujem da kada ne bi znali da su vam prijatelji homo ili bi ne bi imali nikakvih problema u prijateljstvu pa onda vi koji ste protiv pogledajte da li je problem u njima ili vama....ustvari nema njih i nas sve smo to MI...

  3. #288

    Odgovor: Homoseksualnost

    Svako ima pravo na veroispovest, mišljenje, seksualno opredeljenje... I to poštujem sve do onog trenutka dok nešto od toga ne ugrožava drugo ljudsko biće na bilo koji način... To da li je neko homoseksualac mi uopšte ne igra nikakvu ulogu... To je njihova stvar... Ono što mi smeta je trend koji polako i mi prihvatamo, a to je trend tzv transparentnosti... Šta se dobija mahanjem šarenim zastavicama?.. Uopšte mi nije jasna svrha gej parada i posebnog isticanja toga da je neko gej... Još nisam čula za neku "ne gej" paradu... Da li su te stvari samo još jedna od njihovih ekscentričnosti ili potreba da se svetu da do znanja da i oni postoje?... Pa znamo da postoje... I šta sad?...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #289

    Odgovor: Homoseksualnost

    nemam predrasuda u vezi sa tim, i ljudima koji su gay.. njihov izbor imam par prijatelja koji su gay, par koji su transeksualnog opredeljenja, pa sta sad? Da sam ja npr. u takvoj situaciji, sigurno bi mi bilo i vise nego drago da me prihvate takvu kakvu jesam
    gay parade mi ne smetaju.. razumem da bi sada celom svetu vikali da su gay, sada kad su "izasli iz ormana"..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #290

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ništa to nije prirodno...Takvi parovi teško da mogu da naprave dete (pitam se kako???) - Zato ja to shvatam kao bolest. Sad, za te parade - pitam se - kako bi bilo kad bi ih organizovali leprozni, tuberani, šizofreničari ili neki drugi oboleli...lično: nemam ništa protiv. I, još, što se tiče oporezivanja gay osoba mislim da im treba uvećati poreze da bi bili kratki za onoliko za koliko strejtovi koji imaju decu ostanu kratki dok ih od'rane, odškoluju, poudaju i požene...Znači: braćo i sestre -> život samo-zbog-radi uživanja se plača!
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  6. #291

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat gerbes kaže: Pogledaj poruku
    Ništa to nije prirodno...Takvi parovi teško da mogu da naprave dete (pitam se kako???)
    A sta tu nije prirodno?
    Biti homosexualac ili usvojiti dete?
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  7. #292

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Svako ima pravo na veroispovest, mišljenje, seksualno opredeljenje... I to poštujem sve do onog trenutka dok nešto od toga ne ugrožava drugo ljudsko biće na bilo koji način... To da li je neko homoseksualac mi uopšte ne igra nikakvu ulogu... To je njihova stvar... Ono što mi smeta je trend koji polako i mi prihvatamo, a to je trend tzv transparentnosti... Šta se dobija mahanjem šarenim zastavicama?.. Uopšte mi nije jasna svrha gej parada i posebnog isticanja toga da je neko gej... Još nisam čula za neku "ne gej" paradu... Da li su te stvari samo još jedna od njihovih ekscentričnosti ili potreba da se svetu da do znanja da i oni postoje?... Pa znamo da postoje... I šta sad?...
    Ajd da ne " prepisujem ",citiraću te

    Ono što i meni smeta je trend koji polako i mi prihvatamo, a to je trend tzv transparentnosti.

    Takođe mi smeta što nema filma ili serije,mislim i na one za mlađi uzrast,gde se ne ističe homoseksualnost

    I što samo čekam da me moji klinci pitaju da im objasnim šta se tu dešava ?

    A još nisu ni svesni svoje sopstvene seksualnosti....

  8. #293

    Odgovor: Homoseksualnost

    Bicu malo brutalan ali...
    Zasto ti recimo ne smeta hemoglobin u svim formama u tim istim serijama i filmovima?
    Sta tada objasniti deci?
    Zasto je rat i nasilje normalnije od homosexualnosti?
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  9. #294

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Bicu malo brutalan ali...
    Zasto ti recimo ne smeta hemoglobin u svim formama u tim istim serijama i filmovima?
    Sta tada objasniti deci?
    Zasto je rat i nasilje normalnije od homosexualnosti?
    Ma nisi brutalan

    Ko kaže da mi ne smeta rat i nasilje,u bilo kojoj formi?!

    Samo sam se držala teme,a to šta je za koga normalno,zavisi od osobe do osobe.

  10. #295

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Ajd da ne " prepisujem ",citiraću te

    Ono što i meni smeta je trend koji polako i mi prihvatamo, a to je trend tzv transparentnosti.

    Takođe mi smeta što nema filma ili serije,mislim i na one za mlađi uzrast,gde se ne ističe homoseksualnost

    I što samo čekam da me moji klinci pitaju da im objasnim šta se tu dešava ?

    A još nisu ni svesni svoje sopstvene seksualnosti....
    elem....

    ja sam svom sinu jos kad je bio trogodisnjak objasnila da postoje razliciti tipovi porodica....deca i oba rodtelja,deca i jedan roditelj,deca i baba ,deca i staratelj,deca u domu,i tako dalje
    nadalje,nikad nisam davala u njegovom prisustvu omalovazavajuce komentare na racun bilo koga ko je drukciji od nas
    stalno mu govorim da su ljudi razliciti i da je to u redu
    nisam nikad pricala bajke o rodjenju,o kupusu i rodama,nego sam lepo donela u kucu jednu finu knjigu koja se zove "Roditi se" sa ilustracijama A4 formata,uz opasku "pogledaj,prouci i pitaj sta ti nije jasno"

    skoro smo gledali na nekom kanalu pravljenje koktela u Venecueli gde je jedan od sastojaka,pored raznih vrsta voca i riblje ikre i oko neke zivotinje,sve ubaceno u mikser
    fino sam mu objasnila da je to tamo normalno,kao sto je ovde normalno recimo da rodjaka u selu sekirom odsece vrat kokoski
    ne podnosim iskljucivost kod ljudi
    i uvek bih stala uz svoje dete da je homoseksualac
    i rekoh vec jednom,smatrala bih sebe promasenim roditeljem ako bi moj sin jednog dana posao osisani bilmez koji maltretira drukcije od sebe
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #296

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem....

    ja sam svom sinu jos kad je bio trogodisnjak objasnila da postoje razliciti tipovi porodica....deca i oba rodtelja,deca i jedan roditelj,deca i baba ,deca i staratelj,deca u domu,i tako dalje
    nadalje,nikad nisam davala u njegovom prisustvu omalovazavajuce komentare na racun bilo koga ko je drukciji od nas
    stalno mu govorim da su ljudi razliciti i da je to u redu
    nisam nikad pricala bajke o rodjenju,o kupusu i rodama,nego sam lepo donela u kucu jednu finu knjigu koja se zove "Roditi se" sa ilustracijama A4 formata,uz opasku "pogledaj,prouci i pitaj sta ti nije jasno"

    skoro smo gledali na nekom kanalu pravljenje koktela u Venecueli gde je jedan od sastojaka,pored raznih vrsta voca i riblje ikre i oko neke zivotinje,sve ubaceno u mikser
    fino sam mu objasnila da je to tamo normalno,kao sto je ovde normalno recimo da rodjaka u selu sekirom odsece vrat kokoski
    ne podnosim iskljucivost kod ljudi
    i uvek bih stala uz svoje dete da je homoseksualac
    i rekoh vec jednom,smatrala bih sebe promasenim roditeljem ako bi moj sin jednog dana posao osisani bilmez koji maltretira drukcije od sebe
    Sve je to OK.,ta priča o različitostima.

    Eto i ja sam jedne prilike donela mojim klincima Veliku enciklopediju o dečijoj seksualnosti,sve objašnjeno rečju i slikom,al nigde ne videh priču o homoseksualnosti...ni reči ni slike...

    I ja sa mojom decom razgovaram o svemu,i o različitostima,al kako si i ti roditelj,znaš i sama da se na pitanje deteta,šta je to homoseksualnost,ne bi priča završila samo na tome,o različitosti...Zato sam se i zapitala,kako objasniti pravo stanje stvari...u vezi tih različitosti.
    A da ne bude "povređenih".

  12. #297

    Odgovor: Homoseksualnost

    Potpuno je izvesno da u zamlji Srbiji, bogme, peder nije lako biti!

    Homoseksualnost je verovatno stara koliko i ljudsko društvo. Javlja se u svim kulturama, među svim narodima, u svim epohama... Koji je njen uzrok? Nemam pojma, ali sam siguran da će se kad tad otkriti. Da li je normalna? Ne znam. Zavisi opet šta je to normalno. Da li je to prirodno? Ne znam ni to, mada sam bliži stavu da nije prirodno iako postoji nekih sličnih primera i među životinjama (bar tako kažu)...

    Ja neću ovde sada pisati kako sam, eto, emancipovan, pa sam moderan, pa, kao, smatram da svako ima pravo da se kreše s kim (i kako) hoće, pa da su i oni ljudi i da je to sve OK, ali dok ne počnu da ugrožavaju druge (šta tzo uostalom znači ugrožavati i gde je tu granica), da žive različitosti u opštem bogatsvu kultura, navika, itd, itd,...

    Manje više, većina nas će napisati slično i u tom fazonu. Ali, ja sam se zapitao sledeće: pošto imam trojicu sinova, da se, recimo, meni i njihovim majkama nešto desi, da li bih na onom svetu, ako mogu tako da kažem, bio miran da mi bar nekog od njih trojice vaspitava bračni par u kojem su oba partnera istog pola? Recimo, muškarci. Nema šanse!

    Naravno, ovo je samo moje lično mišljenje...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #298

    Odgovor: Homoseksualnost

    Svetska Zdravstvena Organizacija je davno davno izbacila homosexualnost iz liste (mentalnih) bolesti. Krajnje vreme da i mi uradimo to isto...
    I, kad malo bolje razmislim, vise se plasim jedne drzavne ustanove koja se brine o nezbrinutoj deci nego para homosexualaca (bez obzira na pol) koji kroz (tesku administrativnu) borbu uspeva da usvoji dete.
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  14. #299

    Odgovor: Homoseksualnost

    elem..
    drugarice ,mog devetogodisnjeg sina cesto dolaze....udju ko frajle,s torbicama i mobilnim telefonima....slika i prilika svojih majki.....s vrata zagledaju,drze noge prekrstene i sitnim gutljajima srkucu sok
    drugari mog sina ulaze bacajuci dukseve preko kreveta,na pitanje da li su gladni odgovaraju sa "Naravno!",sedaju za sto,jedu,pricaju gluposti i smeju se glasno
    Na pitanje "Gde je taj i taj,ne vidjam ga?",decaci kazu "Pojma nemamo,tu je negde"
    a devojcice ogovaraju poverljivim glasom "Znate,mi se ne druzimo s njim,on je...kako da Vam kazemo....hmm....pa znate...on je ...peder|" i ocekuju podmuklo moju reakciju
    dakle
    devetogodisnjaci su skuzili da je njihov drug iz odeljenja peder...kazu da je poljubio izvesnog M. u usta
    opet,normalno im je da se one drze za ruke dok hodaju ulicom....
    to je jedan bled,krupnook mrsav decak...poznajem mu rodtelje...on je dobar djak i ima zanimanja prema umetnosti
    ide na umetnicki ples i bole ga usi za fudbal
    opaska devojcica me je prilicno uzdrmala....pa sam ja sa svojim sinom kasnije malo porazgovarala o tome....i videla sam da on ne vidi problem......da je njegov drug drukciji utoliko sto ne igra fudbal....moj sin kaze da se on u skoli druzi s njim,i da je dobar,samo da je malo povucen.....ne izvrgava ga ruglu,niti izbegava,prosto prihvata da je ovaj drugi drukciji....pa i moj sin je drukciji od vecine decaka ,recimo ima kosu koja mu u loknama pada niz ledja i neki put ga nervira kad ga u prodavnici oslavljavaju sa devojcice.....
    sta sam htela reci?
    pa to,da ne postoji nista sto je strogo moralno,ispravno,normalno.....nije li ono zakonski ispravno neretko i nemoralno? i obrnuto,recimo?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #300

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ali, ja sam se zapitao sledeće: pošto imam trojicu sinova, da se, recimo, meni i njihovim majkama nešto desi, da li bih na onom svetu, ako mogu tako da kažem, bio miran da mi bar nekog od njih trojice vaspitava bračni par u kojem su oba partnera istog pola? Recimo, muškarci. Nema šanse!
    ne slazem se s Vama...to o cemu govorite su predrasude...da,svi crnci imaju kitu 32 bez glave i rodjeni su za jazz...jevreji su skrti,cigani lopovi,Madjarice se kresu ko stuke,..
    licno,vise bih volela da mi sina vaspitavaju dva gej umetnika nego strejt par s inteligencijom kutije sibica....i gomilom predrasuda.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 20 od 30 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •