Homoseksualnost - Strana 22

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 22 od 30 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 316 do 330 od ukupno 450
  1. #316

    Odgovor: Homoseksualnost

    Kažu da su pronašli gene...

    ...mislim, ne za čika Morriba, nego za homoseksualnost.. (hehe)
    ali glupo mi je, protivprirodna mi je homoseksualnost, i po zakonima prirode i Božjim, a nisam čitao propise, al možda i po propisima Vojvodina Caffe-a.

    Opet sam se setio pingvina. Mislim da sam ih već ovde spominjao: norvežanski naučnici su utvrdili da je 18 odsto pingvina sklono homoseksualnosti. Možda zato neke vrste izumiru. Dali je homoseksualnost novo biologijsko oružje u ratovima sa liberalnim narodima? hehe



    I.. mislim da pri glasanju nedostaje peto pitanje. Nešto kao: Smetaju mi, stići će ih božja kazna.
    Poruku je izmenio itebejac, 02.08.2008 u 14:47 Razlog: dopuna
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  2. #317

    Odgovor: Homoseksualnost

    Protivprirodno je odvaljivati takve gluposti...
    Sve je ostalo stvar izbora. I interpretacije...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  3. #318

    Odgovor: Homoseksualnost

    Čika morrib je malo zatalasao temu homoseksulnosti, pa su i normalni postovi koji su posle toga došli, samo što se malko usmeri tema na mene a ne na moje pisanje. No uostalom dobro je svako mišljenje, pa zbog toga je i postavljena tema.Nemojte vi koji mislite drugačije od mene da ulažete toliko napora i strasti u opravdavanju vašeg mišljenja da je homoseksualnost normalna pojava, pa to je vaše mišljenje i vaše gledanje ispravno toliko sa vaše strane koliko i moje sa druge strane. Poenta je u tome da zadrtost i netolerancija, bude suprotne efekte, dali ste iz mog pisanja primetili netoleranciju, mislim da niste?
    Mislim drugačije od vas, ali poštujem vaše pisanje i mišljenje, to je ono što hoću da akcentiram.
    In vinas veritas

  4. #319

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    a druga je tolerantno razumljiva sa predznakom da je homoseksualnost bolest koja se treba strpljivo i tolerantno lečiti. Ja sam u ovom drugom tumačenju i dalje tvrdim da bolest treba strpljivo i tolerantno lečiti ili zalečiti.
    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Kako se leči? Koja je to određena terapija koja stopira dalji razvoj? Koja je to postojeća terapija? Zašto se homoseksualnost poredi sa drogom i alkoholom? Jel terapija ista? Koliko je gejeva izlečeno? Ko sebi daje za pravo da to leči? Kako se to leči?
    Hajmo jope
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #320

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Čika morrib je malo zatalasao temu homoseksulnosti, pa su i normalni postovi koji su posle toga došli, samo što se malko usmeri tema na mene a ne na moje pisanje. No uostalom dobro je svako mišljenje, pa zbog toga je i postavljena tema.Nemojte vi koji mislite drugačije od mene da ulažete toliko napora i strasti u opravdavanju vašeg mišljenja da je homoseksualnost normalna pojava, pa to je vaše mišljenje i vaše gledanje ispravno toliko sa vaše strane koliko i moje sa druge strane. Poenta je u tome da zadrtost i netolerancija, bude suprotne efekte, dali ste iz mog pisanja primetili netoleranciju, mislim da niste?
    Mislim drugačije od vas, ali poštujem vaše pisanje i mišljenje, to je ono što hoću da akcentiram.
    ...cika Morrib uvek razvodni pricu kada nema direktan odgovor...a pitao sam te...da li je normalno da ga stavis nekoj cici u usta?...nema odgovora,sto sam i ocekivao...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #321

    Odgovor: Homoseksualnost

    da li je normalno da ga stavis nekoj cici u usta?
    pa normalno je danas, ali nekad ni to nije bilo normalno
    ali onda kad to nije bilo normalno, bilo je prihvatljivije biti homoseksualac
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #322

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...cika Morrib uvek razvodni pricu kada nema direktan odgovor...a pitao sam te...da li je normalno da ga stavis nekoj cici u usta?...nema odgovora,sto sam i ocekivao...
    Nekome je normalno da ga stavi "nekoj cici u usta", nekome to nije, ali tu opet nije razvodnjena priča kako reče Angus, jer nije tema šta je normalno u seksualnosti dva suprotna pola, već je pitanje dali ga treba staviti nekom muškarcu u usta ili on tebi, homoseksualnost, a da nepričam u anus!

    I evo odgovora Indijanki u vezi lečenja, kako može bolesnik da leči bolesnika. LJudi iz medicine zapadnog sveta priznaju homoseksualnost kao normalnu pojavu, a to je normalno pošto oni tako kažu, a ja tvrdim da i oni nisu normalni ako namenu nekih otvora i bolesnih umova smatraju normalnim!

    Mislim da ovoga puta nisam razvodnio temu!
    In vinas veritas

  8. #323

    Odgovor: Homoseksualnost

    @morrib
    Ljudska glupost je (zarazna) bolest.
    Nadam se skorijoj vakcini...

    Moram da dodam i ovo.

    Mozda ce jednog dana ti isti (bolesni zapadnjacki) ljudi iz medicine leciti i vas (sto vam zaista ne zelim).
    Zar cete dozvoliti da vam bolesni umovi utvrdjuju dijagnozu, prepisuju lekove, da vas lece i da se brinu o vama?
    Poruku je izmenio Gospodin Ne, 05.08.2008 u 23:01
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  9. #324

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ne, ne i po stoti put ne!
    Odvratni su mi...

  10. #325

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat ciwil kaže: Pogledaj poruku
    Ne, ne i po stoti put ne!
    Odvratni su mi...
    ...sta ne,ne,ne?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #326

    Odgovor: Homoseksualnost

    Tema je homoseksualnost, zar ne?
    Šta ti nije jasno?

  12. #327

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat ciwil kaže: Pogledaj poruku
    Tema je homoseksualnost, zar ne?
    Šta ti nije jasno?
    ...nije mi jasno to ne,ne,ne......znam da su ti odvratni...ali sta NE?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #328

    Odgovor: Homoseksualnost

    NE kao univerzalan odgovor...
    Znači, ne volim da ih vidim, ne smatram da treba da se eksponiraju, ne bih vololela da doživim to od svoje dece...

  14. #329

    Odgovor: Homoseksualnost

    Meni ne smetaju, pravo svakoga je da radi ono što mi prija dok to ne narušava osnovna ljudska prava drugih. Jedino mi smeta kada se eksponiraju po ulicama izražavajući svoju pripadnost. Nemam ništa protiv egzibicionizma samo se onda uvek nađe neko da napravi neki skandal bez potrebe... A ljudi su baš kreativni... I sa šminkom i sa odećom ... I sa pirsinzima...

  15. #330

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat ciwil kaže: Pogledaj poruku
    NE kao univerzalan odgovor...
    Znači, ne volim da ih vidim, ne smatram da treba da se eksponiraju, ne bih vololela da doživim to od svoje dece...
    ...jasno ko dan...medjutim...na koji vid eksponiranja mislis?...i...sta ako se kojim slucajem desi da to dozivis od svoje dece?...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 22 od 30 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 04:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •