Sta radite dok andjeli spavaju?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29
  1. #1

    Sta radite dok andjeli spavaju?

    Sta radite dok vasa deca spavaju ?Da li to vreme koristite da se posvetite sebi ili radite poslove koje ne mozete od njih kada su budni ?
    Ja radim i jedno i drugo,zavisi od situacije .Dok je bila mladja uglavnom sam obavljala kucne poslove koje zbog obaveza prema njoj nisam stizala ,a sada vec uspevam da to odradim pored nje tako da trenutke kada je ona u carstvu snova posvecujem iskljucivo sebi radeci ono sto volim .
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Evo vidiš šta radim

    Uvek sam imala vreme koje bih posvećivala sebi. Meni se svet nije okrenuo naopako kad sam dobila dete i ono me nije poremetilo ni u čemu. Ili je on bio toliko zlatan ili ja od toga nisam pravila nikakvu dramu pa sam uvek sve stizala. Ne razumem žene koje idu neofarbane "zato što ne stižu" vezano ili nevezano za decu... ili koje pod istim izgovorom propadaju kao barake.

    On je bio ona beba koju ostaviš u kolicima da se zabavlja sa svojim stopalom i da ga proučava kao malo majmunče dok ti opleteš koju sa drugaricama. Ona beba koja sedi mirno u ogradici i igra se sa zvečkom dok ti kuvaš ručak. Ona beba kojoj u hranilici daš pileći batak da se sama zeza sa njim i da ga glođe, jača zubiće i uči da žvaće (dok nekima pasiraju do četvrte godine, pa se čude posle što pobogu dete neće meso ili neće da žvaće ), dok ja mažem nokte. Ali uvek smo imali komunikaciju. I kad sedi u ogradici a ja brišem prašinu u drugoj prostoriji ja sam sa njim pričala, tako da je znao da sam tu i da nije zaboravljen iako se sam zabavlja.

    Dok je bio još manji, pa tek onda je bila milina. Nakljukaš ga kao prase i spava po 18 sati. Nije baš da nikad nije zaplakao, ali ne vidim što zbog toga nešto ne bih stigla. Bar u mom slučaju nije bilo tako. A samo li izađem napolje tih priča "ne stižem ništa ženo " na pretek. To mi je sve u istom košu sa " ne u tu baru, isprljaćeš se ", "stavi taj šal na usta, prehladićeš se "... Ja nisam u tom fazonu, stvarno

    Odlutah od teme, al' setila sam se sad kad ga je devojka mog brata vodila u pozorište, a on posle jurnuo u prvi pesak i zaronio do kolena... imao negde 5 godina...

    - Ne u tim pantalonama! Ajmo kući da se presvučeš!
    - A što? Imamo mašinu, imamo i ARIEL. U čemu je problem?

    Majkina ljubav. Neisfrustrirano dete, skroz.

    E sad neko će reći, lako je tebi sa jednim. Evo moja mama ima tri. I potpuno isti stav.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Svaka cast SQUAW,moja devojcica bas i nije tako mirna,ali stizem sve.Takodje mrzim kad decu uzimaju za izgovor da ne stignu da povedu racuna o sebi,nema mi nista gore od toga.Sve se moze kad se hoce...
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #4

    02 Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Kiki jeste neumoran i živahan, ali ništa manje ili ništa više u odnosu na ostalu decu... Gotovo sve je moguće odraditi sa njim (sem peglanja veša ) koje mi je tako mrsko, ali što se mora - mora se... Tako da dok moj maleni, ljubi ga majka spava, peglam... sve ostalo radimo zajedno, stručno rečeno ''mi smo solisti u triu'' , jer nam tata mnogo radi... sve u svemu dream - team (nije što je moje dete )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #5

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Gotovo sve je moguće odraditi sa njim (sem peglanja veša ) koje mi je tako mrsko, ali što se mora - mora se...
    To je mrsko i bez dece I ja sam jedna iz kluba "mrzim peglanje" potpuno te razumem Tu nikad nisam uspela da se organizujem i večito sam u nekim gomilama, jer se ovi moji presvlače kao mlade
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    To je mrsko i bez dece I ja sam jedna iz kluba "mrzim peglanje" potpuno te razumem Tu nikad nisam uspela da se organizujem i večito sam u nekim gomilama, jer se ovi moji presvlače kao mlade

    E,ja bas volim da peglam ,mene to nekako smiruje ...

    A sto se presvlacenja tice,...recimo da su gori od manekenki koje svaki cas trebaju da izadju na pistu .Dojadilo mi je pranje i sirenje vesa,ne mogu ni da zamislim kako je sirotoj ves masini koja stalno "drnda" neki ves.Nesto mi je sumnjivo, ,ili smo najcistiji ili smo najprljaviji ...
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #7

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Ehe, ja sam se kod prvog naučila pameti Bili smo u zajedničkom domaćinstvu, puna kuća dete non-stop na nečijim rukama i naravno kad se svi razbeže, ajd...cimbuljaj postizavala sam sve samo kad je neko bio tu da je pričuva. O spavanju nije bilo ni govora
    E onda došlo i mojih pet minuta sa blizancima je sve bilo po mom. Obzirom da smo se u medjuvremenu preselili, kad sam se porodila, svekrvu sam oslobodila obaveze da dolazi da mi pomogne (koji će mi )I sve sam završavala. Oni su lepo odrasli u ogradici, krevecu, podu...a ja sam za to vreme sredjivala kuću i sebe.
    Problem je nastao kad su prohodali zato što su uvek bežali u suprotnom smeru mada sam i to iskoristila bar sam skinula one nesretne kilograme
    Tako da...smatram da treba da se radi na sebi...a ovo ostalo...pa..ne mora sve baš uvek da bude pod konac

  8. #8

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Čim zaspu skočim na

  9. #9

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Hm,moja vec su velika,ali kad su bile male bile se jako dobre devojcice ali kad su zaspali,odmah i ja ,jer inace kad bi se odmorila,pored deteta se moze sve lepo da uradi,ali mora se stalno ,da se nalazi ispred nasih ociju,da nije mozda na prozoru,da ne dira utikace,hm,kad je moja mala nesto sumnjivo tiha bila e onda sam znala da je nesto pronasla za zabavu,sta ja znam,nesto kao farbati nokte ispod kreveta,nokte? celu rucicu!ili se nasminka sa flomasterima celo lice lilavo,kakao sad da je vodim u zabaviste sve te stvarcice nas umore,pa tako kad su one spavale i ja bogami hrcila
    No me toques

  10. #10

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Moj malisa je jos jako mali da bi sad nesto mnogo morala da trckaram oko njega,da pazim sta ce da stavi u usta, dal ce da padne, ...
    Gde ga stavim, tamo cu i da ga nadjem. On se zabavlja sam sa sobom. Zato i kada je budan ja stignem da odradim sve sto treba a kad spava pogotovo. Ma,mi kao da nemamo bebu. Nit' place, nit' je nervozan. Stavim ga u krevetac, dobije gomilu igracaka i nema problema.
    Tako je za sada. Videcemo sta ce da bude kad postane malo aktivniji.

  11. #11

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Kad moji momci popadaju u krevet,ja se rastrčim na sve strane da pozavršavam sve nagomilane poslove...tu spada i peglanje koje baš volem ,pa sređivanje veša koje takođe volem a pranje suđa mi je fejvorit
    E,kad sve bude kako treba, onda na miru i

  12. #12

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    To je ugavnom vreme koje posvećujem sebi, jer kućne poslove mogu da obavim u toku dana, mada maleni traži dosta pažnje ipak zna lepo da se zaigra, a i shvata kada mu kažem da nešto radim i da ću se igrati sa njim kad završim.
    Kada zaspi ja obično sednem za kompjuter ili gledam tv ili čitam knjigu...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #13

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    Ja ceo dan visim na kompu, cisto da ih ne iskvari PC.
    Tako oni mogu mirne duse da voze biciklu po ceo dan,
    Kada dodje vreme spavanju, prostremo cebad na tepih i spavamo svi pod istim pokrivacem, k`o indijanci...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #14

    Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    posto se bude kad i ja u sedam,mladjeg stavim u kolica ,pustim mu crtac,i napravim flasicu.stariji sedi u fotelji i isto pije mleka,dok mama ne popije kaficu.u podne kad zaspu,posto sam do tad trcala za malim ,od umora padnem i ja sa nogu,pogotovo leti kad je zega.onda legnem i ja i odspavam pola sata.dovoljno.uvece kad zaspu,posvetim vremena sebi.istusiram se,opustim se sednem za komp ili odlazim i ja na spavanje.posto sam se ozenila i tu je mama ona mi uvek pritekne u pomoc oko kuvanja,peglanja,i pranja vesa.

  15. #15

    02 Odgovor: Sta radite dok andjeli spavaju?

    čim mali uveče zaspi, ja pa odmah na .
    Hvala svima na porukama koje ste mi pisali na "zid". Davno me nije bilo na forumu.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 23:29
  2. Koje kućne poslove ne volite da radite
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:35
  3. Šta trenutno radite?
    Autor little fairy u forumu Pričaonica
    Odgovora: 3880
    Poslednja poruka: 06.10.2016, 22:38
  4. Šta radite kad ste tužni...
    Autor makycica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 254
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:18
  5. Da li radite defragment diska
    Autor zlaja u forumu Softver
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 22:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •