"Vojvodina je ubudjala i zaostala..."
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    "Vojvodina je ubudjala i zaostala..."

    Kako komentarisete izjavu jednog Republickog poslanika "da je Vojvodina ubudjala i zaostala"???

    Da li je stvarno tako,i ako jeste,zbog cega?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: "Vojvodina je ubudjala i zaostala..."

    Ko je to izjavio ????? I koji su to argumenti koje je izneo u prilog ?

    Da cujemo , skim to imamo posla ?
    Possibility of dream come true makes life worth living.....
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: "Vojvodina je ubudjala i zaostala..."

    Za sada nemam komentar dok ne cujem vise informacija o ovome.
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: "Vojvodina je ubudjala i zaostala..."

    -Temozadavac (nekako mi se rimuje sa narodni poslanik) je iz Vrsca. Razmislite koje su vam asocijacije na taj grad. Ubudjao, zaostao, ma neee.
    A recimo na Trgoviste?
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: "Vojvodina je ubudjala i zaostala..."

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Temozadavac (nekako mi se rimuje sa narodni poslanik) je iz Vrsca. Razmislite koje su vam asocijacije na taj grad. Ubudjao, zaostao, ma neee.
    A recimo na Trgoviste?
    Evo prvo da se izvinim sto me nije bilo neko vreme.........
    Valtere prvo tebi da odgovorim,u pravu si da sam iz Vrsca,ali bez obzira na sve ja sam iz Vojvodine, pa sam sve ove godine kao i svi ljudi sa ovih prostora osetio preko svojih ledja sta znaci raditi za druge, a za nas,koliko nam udele.
    To sto sam iz Vrsca,licno ne vidim kao neku privilegiju,kao i vecina mojih sugradjana.Osim toga sto nam je grad jako lep nista drugo nemamo jer ne radimo u "Hemofarmu".Cene su vece nego u vecini drugih gradova,a zarade prosecne.Konkretno imamo naj skuplji gas u zemlji,pijaca nam je isto tako skupa a i ostale cene prate ove....To sto se prosecna zarada gleda i nije neko merilo.Ko sto je neko rekao"Nas narod jede sarmu!Pola njih jede kupus a druga polovina meso,u proseku je sarma.
    A sto se tice teme koju sam pokrenuo,nije izmisljena.Pre par godina ,dok su prenosi iz skupstine bili uobicajena stvar, cuo sam ovu izjavu poslanika za skupstinskom govornicom,inace se doticni gospodin javio za repliku na govor poslanika iz Vojvodine,koji je govorio kako mora da se nesto uradi po pitanju decentralizacije,jer je vojvodjanski seljak na rubu egzistencije i kako mora nesto da se preduzme kako bi mu se pomoglo da obnovi mehanizaciju,da se redovnije isplacuju proizvodi koje je predao........
    Ta izjava me je toliko pogodila,kao da mi je neko zabio prst u oko,i do dan danas ostala negde duboko u meni.Poznajem mnoge poljoprivredne proizvodjace koji se, na jedvite jade,krpe i snalaze da im njive ne bi ostale u parlogu i ne cesto rade i na svoju stetu,a neko kupi tamo preko Dunava kajmak za svu njihovu muku.
    Do sada javno nisam imao prilike da pokrenem ovu temu,pa sam hteo da iskoristim ovaj forum da malo prokomentarisem ovu tako nisku i ponizavajucu izjavu,i da vidim sta drugi misle o ovom javnom ponizavanju svih Nas koji zivimo na ovim prostorima.
    Jos jednom se izvinjavam svima sto nisam od pocetka pojasnijo ovu temu.

    Veliki pozdrav
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: "Vojvodina je ubudjala i zaostala..."

    Citat mikivs kaže: Pogledaj poruku
    Kako komentarisete izjavu jednog Republickog poslanika "da je Vojvodina ubudjala i zaostala"???

    Da li je stvarno tako,i ako jeste,zbog cega?
    Samo neko zaostao moze dati jednu takvu zaostalu izjavu........
      Vrh

Slične teme

  1. Dnevnik "Vojvodina Cafe"
    Autor kissigirl u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 512
    Poslednja poruka: 16.07.2011, 20:41

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •