Vaša umetnička dela - fotografije - Strana 44
Strana 44 od 54 PrvaPrva ... 344243444546 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 646 do 660 od ukupno 798
  1. #646

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    danas sam malko mislila o tvojim fotografijama....toliko su savrsene da mi malo idu i na zivce.....najvise bih volela da vidim manje savrsene a one na kojima su astali s raznih putovanja.....i na njima hrana,i za njima ljudi ...da vidim zidove kakve krcme,nesavrsenost oguljene stolarije,kolorit lokalne birtije....
    eto,o tome sam mislila....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #647

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    danas sam malko mislila o tvojim fotografijama....toliko su savrsene da mi malo idu i na zivce.....najvise bih volela da vidim manje savrsene a one na kojima su astali s raznih putovanja.....i na njima hrana,i za njima ljudi ...da vidim zidove kakve krcme,nesavrsenost oguljene stolarije,kolorit lokalne birtije....
    eto,o tome sam mislila....
    pa jeste uvek si straight to the point .potpuno u pravu . znas sto ? sto to i meni ide na zivce.
    nikako da se oslobodim te neke definicije o savrsenom koja me prati ali i preti da odvede u neke
    vode koje ne zelim .razmisljam o tome narocito gledajuci moj fotostream na flikeru , racunam da
    je to neka faza kada se oslobadjas onog samoskljocanja sto se nosi od samog pocetka , jbg jos
    jedna potvrda da se cak i u cutanju razumemo . nastojacu da se menjam u drugom pravcu sto
    ce biti stvar vremena cini mi se .

    nego jel bilo jutros , ..... msm ..... ladna voda , slatko , kafa i rakija ?
    Poruku je izmenio rusty nail, 09.08.2012 u 08:50
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #648

  4. #649

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    danas sam malko mislila o tvojim fotografijama....toliko su savrsene da mi malo idu i na zivce.....najvise bih volela da vidim manje savrsene a one na kojima su astali s raznih putovanja.....i na njima hrana,i za njima ljudi ...da vidim zidove kakve krcme,nesavrsenost oguljene stolarije,kolorit lokalne birtije....
    eto,o tome sam mislila....
    pa jeste uvek si straight to the point .potpuno u pravu . znas sto ? sto to i meni ide na zivce.
    nikako da se oslobodim te neke definicije o savrsenom koja me prati ali i preti da odvede u neke
    vode koje ne zelim .razmisljam o tome narocito gledajuci moj fotostream na flikeru , racunam da
    je to neka faza kada se oslobadjas onog samoskljocanja sto se nosi od samog pocetka , jbg jos
    jedna potvrda da se cak i u cutanju razumemo . nastojacu da se menjam u drugom pravcu sto
    ce biti stvar vremena cini mi se .

    nego jel bilo jutros , ..... msm ..... ladna voda , slatko , kafa i rakija ?
    Da reknem i ja koju.
    Toliko se nerviram oko fotografija da ih i sanjam. Majk nije stekao tu veštinu preko noći, nego je škljocao i brisao i verovatno se nervirao, učio, pa opet brisao dok nije došao do stupnja na kome je. Njegove fotografije, što zbog motiva koji su nama samo pusti san, što i zbog tehnike, zaista odskaču. I ne bih volela da prestane da učestvuje na ovoj temi, jer je zaista podiže rejting, kao što je to radio i Gospodin Ne, čije su fotke isto bile brilijantne!
    a za taj njegov perfekcionizam, to vi uz kafu, rakiju, vodu etc
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #650

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    danas sam malko mislila o tvojim fotografijama....toliko su savrsene da mi malo idu i na zivce.....najvise bih volela da vidim manje savrsene a one na kojima su astali s raznih putovanja.....i na njima hrana,i za njima ljudi ...da vidim zidove kakve krcme,nesavrsenost oguljene stolarije,kolorit lokalne birtije....
    eto,o tome sam mislila....
    pa jeste uvek si straight to the point .potpuno u pravu . znas sto ? sto to i meni ide na zivce.
    nikako da se oslobodim te neke definicije o savrsenom koja me prati ali i preti da odvede u neke
    vode koje ne zelim .razmisljam o tome narocito gledajuci moj fotostream na flikeru , racunam da
    je to neka faza kada se oslobadjas onog samoskljocanja sto se nosi od samog pocetka , jbg jos
    jedna potvrda da se cak i u cutanju razumemo . nastojacu da se menjam u drugom pravcu sto
    ce biti stvar vremena cini mi se .

    nego jel bilo jutros , ..... msm ..... ladna voda , slatko , kafa i rakija ?
    Da reknem i ja koju.
    Toliko se nerviram oko fotografija da ih i sanjam. Majk nije stekao tu veštinu preko noći, nego je škljocao i brisao i verovatno se nervirao, učio, pa opet brisao dok nije došao do stupnja na kome je. Njegove fotografije, što zbog motiva koji su nama samo pusti san, što i zbog tehnike, zaista odskaču. I ne bih volela da prestane da učestvuje na ovoj temi, jer je zaista podiže rejting, kao što je to radio i Gospodin Ne, čije su fotke isto bile brilijantne!
    a za taj njegov perfekcionizam, to vi uz kafu, rakiju, vodu etc
    ako si rekla . vidi , od obicno 100 ispucanih zapadne pristojnih 10-15 , to govori o pokusajima i trazenju sebe .naravno da su pokusaji i
    neuspesi sastavni deo igre . sto ih je manje logicno imaces veci broj uspelih fotki . ja sam veoma daleko od nekog ko je ovladao fotografijom ,
    pre bih rekao da sam napredni amater koji nedostatak tehnicko operativnog iskustva kompenzuje nekim darom zapazanja i vezbanjem samog oka
    kao prirodno date kamere , a to veruj mi samo moze da pomogne kasnije . ponekad imam utisak da i bez same kamere ''pravim'' odlicne fotke ali
    u glavi ! sigurno necu napustiti temu samo zelim da dam prostora i ostalima da ucestvuju bez obzira koji je kvalitet uradjenog .komentari i neka
    zapazanja su svakako dobro dosli kako na mojim tako i na ostalim fotografijama . po meni ovo bi trebalo da prerastu u udarnu temu vojvodina
    cafea, bitno je da se uzme ucesca i ljudi zainteresuju . haug .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #651

    Odgovor: Vasa umetnicka dela


    apercu par la fenetre by mdlphotography, on Flickr


    evo jedne nesavrsene cenim da ce biliverki biti srce na mestu ?
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  7. #652

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    To,dragi
    putujes po svetu sve u sesnaest....daj mi osim arhitekture i savrsenog pejzaza mirise i boje,daj mi ukus hrane,daj mi boju pica u casama,daj mi izraze ljudi koje zatices na mestima....
    savrsenstvo ne postoji,ili bar ja ne verujem u njega

    svidele su mi se slike iz arene s bikovima.... okamenjenost trenutka,zaustavljena napetost dok se ceka da bik jurne....zategnutost ledja,noge...pogled....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #653

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    @isahara ili fata .
    so ,... isplatio se trud . veoma dobra blur pozadina koja dize na znacenju fokusiran objekat , istina malo nevesto uhvacen , u ovakvim prilikama na boljim aparatama postoji opcija npr . 2-3.5 f/sec sto u sustini daje mogucnost rafalnog okidanja za objekte koji mogu svaki cas da se pomere a ne
    mozes se pribliziti previse upravo zbog toga. siguran sam da bi bio bolji sa podignutim krilcima . takodje mi se cini kompozicija malo problematicnom jer ono sto je za pokazati je smesteno u sam ugao fotke . prostudiraj malo podelu fotografije po cetvrtinama i trecinama pomocice ti kod kompozicije sto je veoma vazno kod svake fotografije ...
    u globalu ok za pocetak , dobar pokusaj .
    Poruku je izmenio rusty nail, 10.08.2012 u 02:26
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  9. #654

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije


    Gran Canaria Lanzarote / pero este lejos by mdlphotography, on Flickr




    ne prilazi blize - bodemo
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #655

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    jedino sto valja je jekser rdjavi. po defaultu narafski .
    nema ljutis .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  11. #656

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    jedino sto valja je jekser rdjavi. po defaultu narafski .
    nema ljutis .
    Nema, naravno
    na kritici se najbolje uči!

    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #657

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    @ isahara.
    ovo je sasvim dobro . pretpostavljam da je vinjetiranje delo PS a ne loseg lensa ?
    dobro izgleda sa tim slucajno ili namerno uradjeno . da li si sigurna da je bw konverzija bolja , voleo bih videti i colour varijantu ?
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  13. #658

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #659

    Odgovor: Vasa umetnicka dela


    walking by by mdlphotography, on Flickr
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  15. #660

    Odgovor: Vaša umetnička dela - fotografije

    worst day of fishing is better than excellent day at work

Strana 44 od 54 PrvaPrva ... 344243444546 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Fotografije iz mog albuma
    Autor nenad.bds u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 13:56
  2. Vaša umetnička dela
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 01.12.2014, 19:22
  3. Nestala umetnička dela
    Autor SQUAW u forumu Umetnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.10.2010, 16:51
  4. HDR fotografije
    Autor goldie u forumu Umetnost
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.10.2010, 03:10
  5. Umetnička dela slikana vodom
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 02:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •