Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Za mene kao vjernog čitatelja i ozbiljnog kolekcionara stripa AF. največa tajna u povijesti stripa AF.je priča o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi. Zašto je priča o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi največa tajna u povijesti stripa AF.? Prije nego što to budem detaljno objašnjavao podsjetit ću sve koji je to tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi koji je moj omiljeni tajni agent grupe Tnt zajedno sa Šefom po kojem sam ja uzeo nick na ovom forumu. Tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi se zasad pojavljuje u samo 2 broja AF.1.Grupa Tnt i AF.382.Tnt Rođenje. Johnny Dugi je tajni agent grupe Tnt koji u prvom broju AF.1.Grupa Tnt dolazi u cvjećarnicu obavjestiti Šefa da dolazi Agent Fantom i da su ubijeni tajni agenti grupe Tnt Cvjetko Smith i Andy Sullivan. Prelistajte na brzinu AF.1.Grupa Tnt i vidjet čete crtež tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi. A sada je vreme da detaljno objasnim zašto je priča o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi največa tajna u povijesti stripa AF.? Ništa se ne zna o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi osim načina na koji je ubijen tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi. Ne zna se kada je ubijen tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi? Ne zna se tko je ubio tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi? Ne zna se zašto je ubijen tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi? Zna se samo da tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi nije ubijen u prvom broju AF.1.Grupa Tnt odmah nakon razgovora između Johnny Dugi i Šefa i zna se način na koji je ubijen tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi? Netko je podmetnuo dinamit pod auto Johnny Dugi i ubijen je. Sada ću ja da objasnim zašto ja mislim da tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi nije ubijen u prvom broju AF.1.Grupa Tnt odmah nakon razgovora između Johnny Dugi i Šefa? Tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi uistinu nije ubijen u prvom broju AF.1.Grupa Tnt odmah nakon razgovora između Johnny Dugi i Šefa zato jer u prvom broju AF.1.Grupa Tnt odmah nakon razgovora između Johnny Dugi i Šefa na sljedečim stranicama nema nastavka stripovskih scena sa Johnny Dugi završno sa prikazom dviju stripovskih scena prikaza tajanstvenog ubojstva Johnny Dugi iz broja AF.382.Tnt Rođenje. Da je tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi uistinu ubijen u prvom broju AF.1.Grupa Tnt odmah nakon razgovora između Johnny Dugi i Šefa onda bi logično bilo da je u prvom broju AF.1.Grupa Tnt odmah nakon razgovora između Johnny Dugi i Šefa na sljedečim stranicama prikazano sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi završno sa prikazom dviju stripovskih scena prikaza tajanstvenog ubojstva Johnny Dugi iz broja AF.382.Tnt Rođenje. Slažete li se sa samnom u tome? Zaključak: tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi uistinu nije ubijen u prvom broju AF.1.Grupa Tnt odmah nakon razgovora između Johnny Dugi i Šefa zato jer u prvom broju AF.1.Grupa Tnt odmah nakon razgovora između Johnny Dugi i Šefa na sljedečim stranicama nema nastavka stripovskih scena sa Johnny Dugi završno sa prikazom dviju stripovskih scena prikaza tajanstvenog ubojstva Johnny Dugi. Što vi mislite o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi? Komentirajte ovu uistinu važnu temu za sve vjerne čitatelje i ozbiljne kolekcionare stripa AF.

  2. #2

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Iako sam davno čitao Alan Forda (verujem ne tako pasionirano kao ti) sećam se Džonija Dugog i ostalih likova s početka serijala o grupi TNT. Lično mislim da su kako Džoni, tako, Saliven i ostali (uključujući i ministre finansija i odbrane, ili već čega je bio), bili tek samo sredstvo u funkciji metafore kod opisivanja stanja u tadašnjem američkom društvu.

    Inače, uveren sam da Džoni Dugi ne zaslužuje toliku pažnju koju mu posvećuješ, jer on je profesionalac, dakle gangster potpuno praktičnog uma, potpuno lišen humanizma i u suštini je antipod (kao i svi ostali koje sam već pomenuo) manje više stalnoj postavi agenata grupe TNT koja se provlači kroz čitav serijal stripa Alan Ford. Zašto antipod? Pa, počevši od samog Broja Jedan preko Debelog Šefa, Sir Olivera, Bob Roka, Jeremije pa do Alan Forda svi su oni amateri i u suštini obični ljudi, koji i pored evidentnih ljudskih slabosti nisu likovi bez kakve takve društvene odgovornosti i u tome je snaga i glavni adut i uzrok popularnosti ovog izuzetnog stripa.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #3

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Meni je tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi najdraži tajni agent grupe Tnt zajedno sa Šefom i samo želim da napokon znam tko je ubio i zašto je ubijen moj omiljeni tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi. Želim da poštovani gospodin Max Bunker napokon u jednom broju AF.ispriča istinu o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,ispriča sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi. Želim da poštovani gospodin Max Bunker napokon u jednom broju AF.otkrije tko je ubio i zašto je ubijen Johnny Dugi? To mi je potrebno kako bi napokon mogao prihvatiti smrt mog omiljenog tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi zajedno sa Šefom. Čak u Google Translateu prevodim hrvatske tekstove na talijanski pa šaljem poštovanom gospodinu Max Bunkeru na njegovu službenu stranicu Max Bunker Press ali zasad još uvek poštovani gospodin Max Bunker ne želi u jednom broju AF.ispričat istinu o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi. Ne želi otkriti tko je ubio i zašto je ubijen Johnny Dugi.

  4. #4

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Dobro, baš si me sada zainteresovao, zašto ti se, na osnovu čega i zbog kojih to osobina dopada baš Džoni Dugi? Koji to magnet ima taj lik, kada ti se toliko dopada, a pojavljuje se tek na par sličica u stripu?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #5

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Volim sva ta 4 tajna agenta grupe Tnt koji su nažalost ubijeni a posebno tajnog agenta Johnny Dugi. Meni stripovski lik tajnog agenta Johnny Dugi mnogo šarmantan. Johnny Dugi ima izgled pravog James Bonda. Istina da nažalost tajni agent Johnny Dugi ima malu ulogu u stripu AF.ali to je samo zato jer još uvek nažalost nije objavljena priča o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi. Budući da jedino tajni agent Johnny Dugi nije ubijen u prvom broju AF.1.Grupa Tnt jer to nije prikazano teoretski se mogao tajni agent Johnny Dugi još pojavit u nekom broju AF. osim AF.382.Tnt Rođenje. Uostalom sam način likvidacije tajnog agenta Johnny Dugi je intrigantan. Netko mu je podmetnuo dinamit pod auto je dokaz da je priča o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi mnogo intriganta,tajanstvena,zanimljiva. Bilo bi dobro ako znaš uplodirat da uplodiraš te stripovske scene sa Johnny Dugi iz brojeva AF.1.Grupa Tnt i AF.382.Tnt Rođenje. Kratki razgovor Johnny Dugi sa Jeremijom i Šefom iz broja AF.1.Grupa Tnt i kratak razgovor Johnny Dugi i ministra obrane i povijesno upoznavanje Johnny Dugi i Broja Jedan i naravno dva stripovska kadra prikaza tajanstvenog ubojstva Johnny Dugi iz broja AF.382.Tnt Rođenje kako bi svi vidjeli o čemu ja pričam na ovoj temi. Bude li to uplodirano tema će biti obogačena. Zahvaljujem.

  6. #6

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Ma, video sam oba broja danas i imam mišljenje o tome koje sam napisao i u prvom svom postu na ovoj temi. Ali, ti sigurno imaš pravo na svoje mišljenje.

    Meni lično je tajna svih tajni Broj Jedan. Ne u njegovoj dramskoj ulozi u stripu, već u načinu kako je pretstavlljen od autora stripa život njegove visosti. Ta ideja o njegovoj neverovatnoj starosti je genijalna i dosta sam siguran da je tvorac romana time želeo da apostrofira večitu želju ljudi za što većim društvenim uticajem i bogatstvom.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #7

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Svejedno bi bilo dobro da netko uplodira tih nekoliko stripovskih scena sa Johnny Dugi iz brojeva AF.1.Grupa Tnt i AF.382.Tnt Rođenje. Mnogi ne poseduju ta 2 broja AF.ili barem jedan od ta 2 broja AF.pa ne znaju o čemu pričam na ovoj važnoj temi za sve verne čitatelje i ozbiljne kolekcionare stripa AF. To je samo 20 minuta ili manje da netko uplodira te stripovske scene sa Johnny Dugi iz brojeva AF.1.Grupa Tnt i AF.382.Tnt Rođenje. A mogu se složit da je druga največa tajna u povijesti stripa AF. tko su roditelji Broja Jedan. Upoznali smo djeda i sestru Srčanu Broja Jedan ne i oca i majku ali največa tajna u stripu AF.je ipak nerazjašnjeno ubojstvo jednog tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi. Svatko tko je bio tajni agent grupe Tnt važan je stripovski lik neovisno bio on kratko ili dugo tajni agent grupe Tnt.

  8. #8

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Dakle Johnny,posto si uzeo nick po njemu,zelis li time i nama da porucis da si tajanstven,poseban kao ovaj iz stripa?

  9. #9

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Naravno i ja sam tajanstven i poseban kao tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi. Johnny Dugi je savršen tip muškarca za kojim luduje sve cure a pogotovo dugokose plavuše. Ja bi rado izgledao kao tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi. . Ali primarni cilj postavljanja ove teme je da vidim ima li još netko tko barem 50% voli tajnog agenta grupe Johnny Dugi koliko ga volim ja i tko bi bio spreman pomoč mi napokon nagovorit poštovanog gospodina Max Bunkera da napokon u jednom broju AF.ispriča istinu o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,ispriča sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi. Da napokon Max Bunker u jednom broju AF.otkrije tko je ubio i zašto je ubijen Johnny Dugi kako bi napokon mogao prihvatiti smrt mog omiljenog tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi i kako bi mogao po 1000 puta kad god želim pročitati taj broj AF. sa Johnny Dugi.

  10. #10

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?



    ...Bože, spasi, opameti.....
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #11

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Naravno i ja sam tajanstven i poseban kao tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi. Johnny Dugi je savršen tip muškarca za kojim luduje sve cure a pogotovo dugokose plavuše. Ja bi rado izgledao kao tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi. . Ali primarni cilj postavljanja ove teme je da vidim ima li još netko tko barem 50% voli tajnog agenta grupe Johnny Dugi koliko ga volim ja i tko bi bio spreman pomoč mi napokon nagovorit poštovanog gospodina Max Bunkera da napokon u jednom broju AF.ispriča istinu o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,ispriča sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi. Da napokon Max Bunker u jednom broju AF.otkrije tko je ubio i zašto je ubijen Johnny Dugi kako bi napokon mogao prihvatiti smrt mog omiljenog tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi i kako bi mogao po 1000 puta kad god želim pročitati taj broj AF. sa Johnny Dugi.
    Slušaj Džoni, nemoj da me brineš. Pričaš na momente o tom potpuno marginalnom i ekstremno nebiotnom liku za strip Alan Ford, kao da ga gledaš ženskim očima. Osim toga on je krimos, bez ikakvog značaja za priču i pojavljuje se tek u nekoliko kadrova strpa. Ne zna se ni da li je oženjen, ni da li uopšte voli žene, niti bilo šta drugo, osim da je gangster. A, i sam Broj Jedan je izjavio da je srećan što u grupi TNT nema članova s njenog početka nedvosmisleno misleći na Endija Salivana, Cvijetka Smita i Džonija Dugog. Ako se sećaš osobno je prekrižio njihove fotografije na zidu gde su slike svih članova grupe TNT.

    Ime: 382+++103.jpg Pregleda: 335 Veličina: 119.9 KB

    Međutim, razmišljajmo malo dedukcijom. Sama činjenica što je Broj Jedan srećan što nema više te trojice gangstera u grupi TNT, a još pri tome kao ne zna se ko ih je pobio, meni snažno ukazuje da je nalogodavac da se oni likvidiraju, upravo Njegova Visost, odnosno Broj Jedan. Jer, ako je nešto u stripu Alan Ford izvesno, to je činjenica da Broj Jedan zna sve moguće tajne o ljudima koji se pojavljuju u stripu. Dakle, ako pretpostavimo da ih on nije likvidirao (a uveren sam da jeste), Broj Jedan sigurno bi sve preduzeo da sazna ko mu je pobio agente, kako zbog osvete, tako i da zaštiti grupu TNT. Pošto nije mrdno ni malim prstom da sazna kako su pobijeni Dugi, Smit i Salivan, više je nego siguran dokaz da iza njihovih likvidacija stoji lično glavni u grupi TNT, Broj Jedan! .
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #12

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Ne bih se složio Broj Jedan sigurno nije ubojica. U ovim novim brojevima AF.u kojima se pojavljivao Broj Jedan kada se vratio iz mrtvih nakon pada u provaliju u nabujalu reku Broj Jedan je počinio neka kriminalna djela pljačka banke i kockarnice u Las Vegasu i to ali Broj Jedan nije ubojica. Osim toga samo Johnny Dugi i Cvjetko Smith su bili gangsteri Andy Sullivan je bio ljeni nečak ministra financija a Agent Fantom običan tajni agent. A što se tiče ubojstava tajnih agenata grupe Tnt Cvjetko Smith,Andy Sullivan,Agent Fantom to prilično jasno oni su ubijeni u prvom broju AF.1.Grupa Tnt zato jer su radili za grupu Tnt na slučaju nestalog smaragda Hizmar i špijunskog microfilma,a tajanstveni ubojica je gotovo sigurno neki plačeni ubojica špijunke Margot buduči da je ona glavni neprijatelj grupe Tnt u prvom broju AF1.Grupa Tnt. Barem bi to bilo logično razmišljanje po radnji broja AF.1.Grupa Tnt. Tajanstveno ubojstvo Johnny Dugi je tajanstveno baš zato što se zna da on jedini nije ubijen u prvom broju AF.1.Grupa Tnt odmah nakon razgovora između Johnny Dugi i Šefa jer to na sljedečim stranicama nije prikazano.

  13. #13

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi je najlegendarniji tajni agent grupe Tnt,a drugi najlegendarniji tajni agent grupe Tnt je Šef. Zašto je baš Johnny Dugi najlegendarniji tajni agent grupe Tnt? Pogledajte koja je uloga tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi u stripu AF. Tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi se zasad nažalost pojavljuje samo u 2 broja AF.1.Grupa Tnt i AF.382.Tnt Rođenje. Koja je povijesna uloga tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi u prvom broju AF.1.Grupa Tnt? Povijesna uloga tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi u prvom broju AF.1.Grupa Tnt je da je Johnny Dugi došao u cvjećarnicu obavjestiti Šefa da dolazi Agent Fantom i da su ubijeni tajni agenti grupe Tnt Cvjetko Smith i Andy Sullivan. AF.1.Grupa Tnt objavljen je u Italiji i Hrvatskoj 1969,g. Kada se sljedeći put napokon pojavio tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi? Tek u AF.382.Tnt Rođenje. Koja je povijesna uloga tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi u broju AF.382.Tnt Rođenje? Kratak razgovor sa ministrom obrane i legendarno povijesno upoznavanje sa Brojem Jedan i još nažalost doznajemo da tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi ubijen i da se ne zna tko ga je ubio i zašto je ubijen. Broj AF.382.Tnt Rođenje je objavljen u Italiji i Hrvatskoj tek 2002g. A ako se ikada tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi pojavi treći put u stripu AF.to će verojatno biti kada Max Bunker napokon odluči u jednom broju AF.ispričat istinu o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,ispričat sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi. I vidite sad ovo. Od prvog do drugog pojavljivanja tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi je prošlo 35 g. 1969.-2002.g. a sada smo već u 2016g. i nažalost Max Bunker se još uvek nije odlučio u jednom broju AF.ispričat istinu o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,ispričat sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi. U trenutku kada Max Bunker napokon u jednom broju AF.napokon ispriča istinu o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,ispriča sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi doseći će maksimalan legendaran status. Zašto? Zato jer je Johnny Dugi u prvom broju AF.1.Grupa Tnt imao malu ali svrsishodnu povijesnu ulogu,a sljedeći put u stripu AF.se pojavio tek u AF.382.Tnt Rođenje,a u tom broju AF.Johnny Dugi je imao još manju povijesnu ulogu i doznajemo da je Johnny Dugi ubijen i ne zna se tko ga je ubio i zašto je ubijen,a ako Max Bunker ikada u jednom broju AF.napokon odluči ispričati istinu o tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi,ispričati sve što je prethodilo tajanstvenom ubojstvu Johnny Dugi napokon će biti završena priča o tajanstvenom,intrigantnom,atraktivnom,zanimljivom tajnom agentu grupe Tnt Johnny Dugi.

  14. #14

    Odgovor: Koja je največa tajna u povijesti stripa Alan Ford?

    Inače trebalo je uplodirat i prvi kadar prikaza tajanstvenog ubojstva Johnny Dugi. Kada tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi ulazi u auto prije trenutka eksplozije auta. Taj je kadar također bitno uplodirat iz dva razloga. Prvi razlog:da svi vide celi crtež tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi, a ne samo lice Johnny Dugi. Drugi razlog:da svi pročitaju i prvi deo rečenice koji glasi:od onih kojih su mi nametnule glavešine OSTAO je još samo Johnny Dugi ali i on je .... neslavno poginuo netko mu je podmetnuo dinamit pod auto nikad se nije saznalo tko. Tom rečenicom Max Bunker definitivno priznaje da tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi nije ubijen u prvom broju AF.1.Grupa Tnt odmah nakon razgovora između Johnny Dugi i Šefa jer to nije prikazano i tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi je OSTAO još neko dulje ili krače vreme u grupi Tnt. Mi ne znamo koliko je još dulje ostao Johnny Dugi u grupi Tnt ali verujem da nije ubijen možda ni u prvih 20 brojeva AF. Zato zamoljavam nekog da uplodira obadva kadra prikaza tajanstvenog ubojstva Johnny Dugi. Prvi kadar:tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi nažalost ulazi u prokleti auto. Drugi kadar:auto eksplodira iz dva razloga koja sam naveo.

Slične teme

  1. Grupa TNT iliti Alan Ford
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.10.2015, 00:56
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  3. Filmovani junaci iz stripa
    Autor love hunter u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.01.2011, 18:25
  4. Edgar Alan Po
    Autor memento u forumu Književnici
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 12:20
  5. Alan Parsons Project
    Autor biterlemon u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.12.2007, 20:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •