Pumpanje usana
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 31
  1. #1

    Pumpanje usana

    Kolagen je zapravo vezivno svinjsko ili kravlje tkivo koje se u tečnom obliku ubrizgava pod kožu. Telo s vremenom izbacuje kolagen, pa se inekcije kolagena moraju ponavljati radi trajnosti. Jedan tretman traje od nekoliko meseci do godinu i po dana.

    Povećavanje usana kolagenom traje 20 do 30 minuta pod lokalnom anestezijom. Nakon zahvata nije preporučljivo dva dana se smejati i uopšte pomerati usne.

    Neki su ljudi alergični na kolagen, a mnogima se to ne da isprobavati pre tretmana, jer traje mesec dana, a test se vrši tako što se na podlakticu ubrizga kolagen i posmatra se reakcija.

    Alergija na kolagen vodi do svraba, bolova u mišićima, glavobolje, naduvenosti i osetljivosti, a u krajnjem slučaju može rezultovati šokom i teškoćama u disanju.

    prepisano sa neta


    Lično, ovakve veštačke usne mi ne deluju ni malo sexy. Da deluje prirodno, efekat bi bio suprotan. Ovako mi sve te žene (a boga mi i muškarci ) sa debreciner usnama liče na Karamelu.
    A još smešnije mi bude kad oni koji su ih sveže napumpali tvrde da nisu. Možda bi mi i Severinine usne bile simpatične da nisam u toku jedne emisije videla kako joj taj kolagen curi iz gornje usne. Fuj.
    I sva ta napumpana usta liče jedna na druga, izraz lica se totalno menja, naš portret više nije naš nego portret neke Andjeline ili Goldi Hon. Dodali smo još jedan polni organ na lice iako izgledamo kao da su nas pčele izujedale, pa šta???? Stravično.

    Šta vi mislite o tome? Da li su vam veštački predimenzionirana usta sexy? Da li ste pristalica pumpanja usana? Da li mislite da izgledate mlađe ako ste napućeni?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Pumpanje usana

    Iskreno, vidjala sam "primerke" kojima sasvim dobro stoji "pumpanje" i lično nemam neku specijalnu odbojnost prema tome. Svaka neprirodna stvar na telu se vrlo lako prepoznaje, te su ljudi koji tvrde da to nisu radili u najmanju ruku smešni. Ne znam, da imam tanke usne možda bi i meni smetalo i možda bi se u nekom trenutku i odlučila za tako nešto (naravno ukoliko bih imala novca za bacanje) - ne isključujem tu opciju. Ipak, priroda me je pogledala milo kada su usne u pitanju, tako da, na sreću, nikada neću razmišljati o ovoj opciji.

  3. #3

    Odgovor: Pumpanje usana

    Nemam potrebu za takvim stvarima

    Vidjala sam primerke takvih usana uzivo i nije mi lepo. Nekako mi koza onda na tom mestu deluje previse zategnuta naspram ostalih delova lica. Deluje ko da ce im puci usne pod pritiskom.

  4. #4

    Odgovor: Pumpanje usana

    Uvek sam za ono sto nam je majka priroda podarila. Mozda konzervativan stav, ali ne podrzavam nikakve zahvate na telu radi lepseg izgleda.

  5. #5

    12 Odgovor: Pumpanje usana

    Citat Goga kaže:
    Uvek sam za ono sto nam je majka priroda podarila.
    Slažem se . Mislim da nije samo problem u onima koji bi da menjaju nešto na sebi već i u neposrednom okruženju koje ih hrani kompleksima.
    Mada, opšta marketinška pomama je učinila da su današnje devojke i žene poprilično zapljusnute idejom o idealnom telu. Imam jednu prijateljicu s kojom sam baš jako dobar i samo sanja o tome kako će jednog dana ugraditi silikone u grudi. A meni se baš dopadaju - taman da stanu u šaku . Osim toga, lepa je, ima lep struk, noge i guzu . A, i pametna je. Pa, šta će joj više, bre?

    Što se samih usana tiče, ne volim kada su naduvane, ni prirodno, a pogotovo ne plastičnim operacijama. Srednje je uvek idealno. Važan je oblik i mekoća usana, a ne debljina. Najlepše sam se ljubio sa jednom devojkom koja ima na oko tanke usne. Ali, tako dobro ljubi... uh...

  6. #6

    Odgovor: Pumpanje usana

    Nisam ni protiv,a nisam ni za.Mislim,podržavam da to urade oni koji za tim imaju stvarno potrebu,a takvih ima
    Meni lično ne treba,pa nisam preterano razmišljala o tome,ali sam za to da ko ima nedostatak da ga popuni!
    A čisto zato da bi se imala napućena usta....
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  7. #7

    Odgovor: Pumpanje usana

    Pre bih taj novac potrosila na nesto pametnije,jeste da Andjelina ima divne usne ali kada bi ih i ja dobila operacijom,opet ne bi bila ona...a i ne zelim.
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #8

    Odgovor: Pumpanje usana

    Mene mi izgledaat kako majmuni koga se raduvat za nesto sto go sakaat.

  9. #9

    Odgovor: Pumpanje usana

    Citat kerfija kaže: Pogledaj poruku
    Mene mi izgledaat kako majmuni koga se raduvat za nesto sto go sakaat.

    Ma svi kazemo ne bi,ja bi,samo sta ce mi,opasno je i skupo je,inace usne pune silikona ne znam da li osecu isto kao bez,ili grudi od silikona,to je nesto neosetljivo,mislim ja,ma celo lice se moze napuniti,ne samousne,pogledajte neke poznate pevacice,pre i posle,ima ogromna razlika,a niko od njih nece da prizna da je punjena kokoska,samo pogledajte Nikole Kidman,sve vece joj je celo,i nema ni traga od bore,kao da joj je lice iz porcelana,ali na kraju sve te poznate licnosti imaju isto lice,istegnuto,iste obrve,iste usne,ne znam sta hoce,biti mlade/i vecno??ma glupost,godine i fiziko treba prihvatiti kako nam priroda dala,ja samo farbam kosu
    No me toques

  10. #10

    Odgovor: Pumpanje usana

    Te usne punjene silikonom mi deluju kao da su ih izbole ose pa otekle... Usne potpuno izgube prirodni oblik, tj. vise ga ni nemaju... fuj!
    Znam devojku koja je to radila, ali ne znam iz kojeg razloga se silikon nije dobro "rasporedio", pa joj ostale neke grudvice... jos jednom fuj! Stvarno ne deluje nimalo sexy!
    Dakle ja sam protiv toga na svom telu (vece usne mi posebno ne trebaju, vec su dovoljno "popunjene"), ali ko voli - samo napred!

  11. #11

    Odgovor: Pumpanje usana

    za druge me baš briga, njihova su tijela, pa neka rade sa njima šta god hoće. ja samo znam da svoja usta ne bih nikada napumpala.
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Pumpanje usana

    Sećam se neke emisije u kojoj je gostovala šminkerka sa neke bosanske te-ve... i pričala kako je Severini, dok je šminkala za nastup - pukla usna! Prizor je bio užasavajući, žena se toliko prepala, kaže, zamalo nije pala u nesvest !
    Nemam ništa protiv, ako neko želi da silikoniše svoje usne, ili šta već... Lično to ne bih radila .
    Živim u saglasnosti sa sobom... pa, dobro, menjala bih ponešto, ali, kad bolje razmislim... neka mene ovako.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  13. #13

    Odgovor: Pumpanje usana

    Najljepsa je prirodna ljepota

  14. #14

    Odgovor: Pumpanje usana

    e... ja bih uradila nisu nesto preterano popunjene, i nervira me sto kad se nasmejem, izgledam kao da nemam gornju usnu pa bih mozda malo bachila u gornju, na donju ne treba, generalno je ima ali u principu.. time sam zadovoljna, nesto bas ne razmisljam o tome niti bi mi zivot bio laksi da napumpam usnu.. ali eto, ako bi mi se pruzila prilika, verovatno bih i uradila
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #15

    Odgovor: Pumpanje usana

    Ja volim nabudžene usne. Mada su moje poprilično mesnate, meni je to malo i još bi ih nabudžila. Ne robujem natural looku pa me baš briga kako sam ih stekla, bitno je da lepo stoje
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •